Kese ne zaman görünür? Kalp atışı ne zaman duyulur?

Başlatan duyguduygu, 20 Ekim , 2009, 13:16:18

« önceki - sonraki »

duyguduygu

kızlar iki farklı doktora gittim ikisi de keseyi göremedi 3 haftalık hamileyim ve bhcg 378.2
bu değerlerle kesenin görünmemesi normal mi?
sizde de oldu mu siz ne zaman gördünüz??  :dontknow: :-\ ::)

βαlκιz

ben 6 haftalıkken gitmiştimm ilk kontrolee keseyi göremedi alttan baktı anca öyle gördüü  :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

sarisinn

canım benim henüz çok erken.görmemesi normal..benim 5. haftamda gördü..sonra 7 haftalıkken gittim göremiyorum.var gibi falan dedi..klap atışlarını bile duymadı.küçük olduğu için olur dedi..

..BahaR●●

cnm benimkide 3 haftalık p.tesi 4 haftalık olucaz o gün çağırdı ulturasyon için
daha çok küçük cnm o yüzden görünmez...........

DİLVİN

benımkı 6 .hafta da alttan bakınca görülmüştü
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

cumbba

evet canım normal görmemesi. bhcg değerin 2000 üzerinde olunca görülmesi gerekiyo diye bilyorum. Seninki daha ufak olduğu için anca 5 -6 da görüsün.

..BahaR●●

yani bayanlar doktor beni niye çağrıorr 4.haftamda ozaman
bebeğimi göremiycemmiii  :y25: :y25:

Demet_dk

benimde 5.haftamda görünmüştü kese

betüs26

KIZLAR BENİMKİNİ HATIRLARSANIZ İLK GİTTİĞİMDE GÖRÜNMEMİŞTİ 4 HAFTALIKTI GALİBA 4 GÜN SONRA GİTTİK KESE GÖRÜNDÜ YANİ 4 HAFTA 5 GÜNLÜKTÜ ALTTAN BAKTI

yasmin35

duygucum nerden baktı dr alttan bakınca küçükte olsa görülür diye biliyom ama karnında bakınca göremez istersen 1 kerelik alttan ulturosonla baktır için rahatlasın canım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

benim yedinci hafta göründü duygucum herkesin ayrı oluyor baksana içini ferah tut

мiŁenα.

4-5-6 gorulur 7-8 haftalıkkende bebek ve kalp atısı :k06:

:love9: :love7: :love9:

iremcemre (gules)

benim dün gözüktü değerim 2349 du 5+1 günlüktük oda vajinal ulrasonla gözüktü  yani senin bebiş daha çok küçük canım benim hiç merak etme seninde gözükür bebişinin kesesi
paşam 16 haftalık Allahım sana şükürler olsun
bebeğim sana emanet

мiŁenα.

bazılarınkı gec gozukuyor alttan bakınca bılem gozukmuyor daha sonra gpzukuyor hemen negatıf olmayın

:love9: :love7: :love9:

ѕєν∂α¢αη

benimki de 5.haftada göründü hcg değerim 13390 dı.

Uploaded with ImageShack.us