Kese ne zaman görünür? Kalp atışı ne zaman duyulur?

Başlatan duyguduygu, 20 Ekim , 2009, 13:16:18

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm cnm kan değerlerime baktı.beta-hcg normal bi şekilde yükseliyormuş
ama yine de şüphelendi doktor.
kendimi üzmek istemiyorum ama yine de korkuyorum.inşallah haftaya görünür. :sad1:

teşekkür ederim yardımın için :icon_thumright:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

betüs26

canım baktım eski konulara 4 haftayı geçmişti biraz ama gözüktüğünde kan değerlerimi yükseliyomu diye bakıyodı doktorum inşallah gözükür güzel şeyler düşün canımbnim hikayem kötü biraz ama ümidimi hiç kesmedim bu 4 . oldu birisini 6.5 aylık kaybettim biri boş kese diğeri yine kürtaj ama çok şükür şimdi oğlum 36 haftalık oldu rabbim bağaşlasın az kaldı nasipse allah yardımcın oldun  :amin: :amin: :amin: :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

amin cnm inşllh en sağlıklı şekilde kucağına alırsın biran önce.
gerçekten zor şeyler yaşamışsın.Allah yardımcın olsun.

elif35

canım hemen kötü düşünme ama aynısı bende oldu 6 haftalıktım kese görünmedi doktorum şimdiye kadar görünmesi lazımdı dedi haftaya kadar bekle dedi ama haftaya kalmadan 2 gün içinde kendiliğinden düşük oldu 3 ay korundum tekrar hamile kaldım şimdi 7. aya girdik çok şükür inşallah senin kese görünür.....

CeRoXiMo

Benzeri bende de oldu, önce kese görünmedi, sonra boş ve şekli bozuk bir kese çıktı ve alındı, ama benim hormon değerlerim de çok düşüktü. Seninki normalmiş, bu iyiye işaret olabilir. Nasıl yapılır hala çözemedim ama moralini yüksek tut. Düşük olsa bile çok erken haftalardasın, tekrar hamile kalman için 2-3 ay beklemek yeterli diyor artık doktorlar. Rabbim yardım eder de haftaya inşallah kese görülür.

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

veliff

bende geçen ay 20 sinde adetolmuştum bu ay 18 inde hafif kahverengi bi leke geldi 2 gün fln aralıklarla lekelenme oldu test aldım sonuç pozitif çıktı doktora gittim kan testi istedi 600 lerdeydi 3 gün sonra tekrarladım 1800lere çıkmıştı doktor hamilesin keseyi görebiliriz belki dedi baktık çok küçük nokta kdr bişey vardı salı günü tekrar gel büyümüş mü bakalım dedi çünkü degere göre normal ama hamilelik haftama göre küçüktü kese. geç döllenme olmuştur belki dedi, kanamadan da şüphelendiği için beni heveslendirmek istemedi çünkü 4 ay önce ztn ilk gebeliğim kürtajla sonuçlanmıştı, gerçi artık hiç lekelenme olmuyor. şimdi muallakta kaldığım için tam olarak sevinemiyorum bile salı günü gittiğimde inş büyür.. geç döllenme yaşamış biri var mı aranızda? çok korkuyorum bu bebegimi de kaybetmekten 

AŞKIMCIM SCS

veliff

AŞKIMCIM SCS

bende sık idrara cıkıyorum acaba var mı bişeyler bende

veliff

aynen bende çok sık çıkıyorum ztn başka da belirtim yok mide bulantım fln .. adetin geçti mi ki vardır inş.

Rabis

ben bugun 6 hafta oldum doktora gitdik kese gorundu ve kalp atislarinida duydum
:)

Dea_Tacita

Alıntı yapılan: gulsah23 - 11 Mayıs , 2010, 17:05:20
son adet tarihim 29 marttı.ama doktorum kseyi göremedi.vajinal ultrasonografi ile baktı bi sıvı görüyorum ve dış gebelikten şüpheleniyorum dedi.ya da geç gebe kalmışsındır dedi.böyle bişey yaşayanınız var mı :sad1: :sad1:
aynıymış adet tarihlerimiz ama bana dr ultrasonla filan bakmadı zaten geçen hafta pazartesi öğrendim hamile olduğumu 10 gün sonra gel dedi bekliyorum bakalım çatlayacam meraktan senin kan değerlerin kaç bnm geçen pazartesi baktık 1000 çıktı
Dün ile giden gitti cancağızım ne kadar söz varsa düne dair şimdi yeni şeyler söylemek lazım

****SeRaP-27****

gülşahçım mrb canım bende ole bişi geçirdim kese gözükmedi karnımda serbest sıvı vardı ve bide kist vardı dr banada aynı şeyi söyledi dış gebelik olabilir dedi beklememiz lazım dedi ama sonra keseyi gördük arkadan bebişi gördük ve sonra sıvı kayboldu kist kayboldu şuan 23 +3 günlük hamileyim içini rahat tut ben çok ağladım kan artışıma baktı normaldi o zaman içim rahatlamıştı ama yinede tedirgindim en son kan değerin kaçtı canım 1000 olmadan kese gözükmüyormuş benim 1 hafta geç döllenme olmuş ama şimdi onu kapattı bebişim normal gidiyor şükür
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

bizde kesemizi gördük şükürler olsun şimdide 10gün sonra kalp atışını duycaz inşallah duyarım hayırlısıyla  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url