Kese ne zaman görünür? Kalp atışı ne zaman duyulur?

Başlatan duyguduygu, 20 Ekim , 2009, 13:16:18

« önceki - sonraki »

teacher44

BAL KÜPÜM,ŞEKER TOPAĞIM 15 + 0 :)

HAYATIMIN ANLAMI...

hapyy

kızlar bende 2 gündür yumurta akı kıvamında akıntım var (aynı yumurta akı renginde ve kıvamında)
ama adet zamanım
yumurtlama mı oluyo acaba
teacher senin akıntın yumurta akı kıvamında mıydı

teacher44

valla canm tam bilmiyorum ama ben sonradan farkediyodum hep aktığını hissetmiyodum yani.çamaşırda sonradn görüyodum..

HAYATIMIN ANLAMI...

haydibebeğim

Alıntı yapılan: teacher44 - 22 Aralık , 2009, 16:17:32
Alıntı yapılan: KATYUSA - 22 Aralık , 2009, 11:36:09
KAN DEĞERİNİN 1000 NŞN ÜZERİNE ÇIKYIĞINDA GÖRÜLEBİLİYORMUŞ ALTTAN BAKMAK GEREKİYORTMUŞ AMA CNMMM BEN,N SON ADET GÜNÜM 22 KASIMDI SENİN KAÇTII
benm kide 25 kasım dı??

benim de 25 kasımdı.senin değerin neden o kadar yüksek benimki 556.9

teacher44

HAYATIMIN ANLAMI...

teacher44

2 gün arayla kendini 2ye katlaması gerekiyomuş canm ben salı ölçtürdüm 282 çıktı cumartesi yani4 gün sonra ölçtürdüm 1379 çıktı...şimdi ne bilmyrm???bende anlamadım ya.. :dontknow:

HAYATIMIN ANLAMI...

haydibebeğim

teacher44

2 gün var aramızda seninki neyse benmkinin 2 katı olması normalmiş canm..2 gün sonra senin dğerde 1000 i geçmiş olcak inşallahh...

HAYATIMIN ANLAMI...

haydibebeğim

Alıntı yapılan: teacher44 - 28 Aralık , 2009, 23:53:50
2 gün var aramızda seninki neyse benmkinin 2 katı olması normalmiş canm..2 gün sonra senin dğerde 1000 i geçmiş olcak inşallahh...

inşallah herşey yolunda gider. :binkybaby:

teacher44

HAYATIMIN ANLAMI...

teacher44

kızlarrr kesyi gördük çok şükürrr rahim içine yerleşmiş Allaha şükürler olsun...ocak 8de yine gidecez bu kez kalp atışları için...:)) hamiş arkadaşlar dr bana sürekli sıvı al...günde 1 yumurta ve haftada 2 gün balık kesin ye dedi..bide cevizzzz mutlakaa almamız gerekmiş...meyve  ve sıvı..
Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlat versin inşallah canlarımm...darısı herkese inşallahh... :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: :binkybaby: :binkybaby: :-* :-*

HAYATIMIN ANLAMI...

haydibebeğim

Alıntı yapılan: teacher44 - 29 Aralık , 2009, 11:25:25
kızlarrr kesyi gördük çok şükürrr rahim içine yerleşmiş Allaha şükürler olsun...ocak 8de yine gidecez bu kez kalp atışları için...:)) hamiş arkadaşlar dr bana sürekli sıvı al...günde 1 yumurta ve haftada 2 gün balık kesin ye dedi..bide cevizzzz mutlakaa almamız gerekmiş...meyve  ve sıvı..
Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlat versin inşallah canlarımm...darısı herkese inşallahh... :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: :binkybaby: :binkybaby: :-* :-*

:flowers:

tebrikler tatlım çok sevindim :nazar: darısı bana artık,inşallah perşembe herşey yolunda gider.keseyi görürürz inşallah bizde. :amin:

teacher44

İNŞALLAHHHH TATLIMMMM...ilk resminide aldık böylece albüm oluşturuyoz da..:)) bebiş yok tabi bunda..sadece kese görünüyo..darısı başına canm hayırlısıyla perşembe günü görcen sende...canım benm...

HAYATIMIN ANLAMI...

haydibebeğim

Alıntı yapılan: teacher44 - 29 Aralık , 2009, 11:34:11
İNŞALLAHHHH TATLIMMMM...ilk resminide aldık böylece albüm oluşturuyoz da..:)) bebiş yok tabi bunda..sadece kese görünüyo..darısı başına canm hayırlısıyla perşembe günü görcen sende...canım benm...

ay inşallah canım.

KATYUSA

KIZLAR GÇEN HFTA ÖRDÜK KEWSEYİ KAN DEĞERİM 3500 ÇIKMIŞTI ZATEN YAIN TEKRar gidicez belki Kalp atışını duyARIMD ARAHTLAR İÇİM 15 GÜN RAPOR VERDİ DR 11 OCAKTA İŞE BAŞLIYCAM ŞİMDİ ANK ADİLEMİN YANINDyım o yüzden pek giremiyorummm kızlarrrr