Kese ne zaman görünür? Kalp atışı ne zaman duyulur?

Başlatan duyguduygu, 20 Ekim , 2009, 13:16:18

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: ****SeRaP-27**** - 03 Ağustos , 2011, 16:16:15
Nil cim olur hepsi merak etme benimde kese görünmemişti ha değerim yükselecek ha kese görünecek ha bebek görünecek ha kalbi atacak vs derken büyüdü gitti allah herşeyin hayırlısını nasip etsin

benim dün keseyi gördük çok şükür.bakalım kalp atışlarını ne zaman duyucaz.

GÜLOO

slm canlar ben bugün itibariye 6+5 hamileyim 4+3 ken zeytin tanesi kadar gördük keseyi 2 hafta sonra tekrar gel dedı bugün gittim kese daha büyüktü içinde de bir beyazlık vardı dr baktı daha bişey gözükmüo dedı bebeğe dair geç döllenme olmuş olabilir dedi 10 gün sonra tekrar gel dedı bişi anlamadım neden bellı olmadı acaba geç döllenme olduğu için mi sabahtan beri dua edıom inş bebişim vardır die burdakı yorumları okudum herkesın farklı haftalarda gözükmüş ama insan merak edıo işte benım durumumu yaşayan ark varsa cvp yazsınlar içim hiç rahat deil. hepinize sağlıklı hamilelikler. hayırlı ramazanlar.dua ile...
"Rabbi yessir vela tuaasir Rabbi temmil bi'l-hayr" >>> Allah'ım kolaylaştır zorlaştırma  Allah'ım hayırla sonuçlandır<<< ALLAH NASİP ETMEYECEĞİ ŞEYİN HAYALİNİ KURDURMAZ...

ayşegül tosun

slm arkadaşlar benimkesem göründü8 haftalıkken ama cocuk görünmedi boş oldugunu söyledi doktor sizce kısa zamanda normale dönermi?

KONYALI

arkadasım uzmek ıstemem senı ama 8 hafta cok gec sanırım, kalp atıslarının baslamıs olması gerekıyor bence...ınsallah bebegın
senınledır

ayysnn

bnim 5. haftada kese göründü 7. haftada kalp atışlarını duymuştuk bebeğimin çok şükür

asya81

benim 4+3 ken kese göründü 6 haftalıkken kalp atışı duyuldu tabi 4 haftalıkken kese görünmesi için alttan bakılması gerek yoksa 6 haftadan önce karından görünmes

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benim 6.haftada keseyi 7.haftada kalp atisini duymustum :love7:
:nazar: :nazar:

burcum

5.ci haftada keseyi görmüştük 8.ci hafta da kalp atışlarını duymuştuk  :icon_thumright:

aygulse

sanırım kese görünmesi döllenmenin geç veya erken olmasına göre değişiyor.benim 7.haftada kese, 8.haftada kalp atısı vardı.

(A)yşe (D)eniz (A)da

merhaba arkadaşlar adetimden 2 gün önce kan testi yaptırmıştım değerim 44.44 çıktı 2 gün sonra tekrarladım testi değerim 135.1 e çıkmıştı doktor bugün çağırdı gittim ve bugün 4. haftayı doldurdum. doktor karından ultrasonla baktı kese görünmüyor falan dedi sonra dış gebelik falan birşeyler anlatmaya başladı ama benim beynime birden kan sıçradığı için anlattıklarının gerisini hatırlamıyorum oradan nasıl çıktığımıda bilmiyorum :-[ :-[ :-[
4. haftada karından ultrasonla kese belli olur mu topiği baştan sona defalarca okudum en erken 5. haftadan bahsediliyor acaba yarın başka doktoramı gitsem... yaa ağlamak istiyorum ağlayamıyorumda deliricemm :BangHead: :BangHead: :BangHead:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 11 Ekim , 2011, 21:35:47
merhaba arkadaşlar adetimden 2 gün önce kan testi yaptırmıştım değerim 44.44 çıktı 2 gün sonra tekrarladım testi değerim 135.1 e çıkmıştı doktor bugün çağırdı gittim ve bugün 4. haftayı doldurdum. doktor karından ultrasonla baktı kese görünmüyor falan dedi sonra dış gebelik falan birşeyler anlatmaya başladı ama benim beynime birden kan sıçradığı için anlattıklarının gerisini hatırlamıyorum oradan nasıl çıktığımıda bilmiyorum :-[ :-[ :-[
4. haftada karından ultrasonla kese belli olur mu topiği baştan sona defalarca okudum en erken 5. haftadan bahsediliyor acaba yarın başka doktoramı gitsem... yaa ağlamak istiyorum ağlayamıyorumda deliricemm :BangHead: :BangHead: :BangHead:
yuhhhh diyorum öyle bi doktora  :cussing: :caca: :caca: :caca: sakin üzülme cnm ya sacmalamis bence baska doktora git 4.haftada hic bisi gözükmez bi igne noktasi bile sacma yani hemde karindan bakmis  ::) en erken diyim sana 6.haftada hemde alltan bakinca yoksa karindan cok erken ya ne sacma  :cildir: :cildir:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

doktor ne saçmalaış ya 4.cü haftada belli olmazki kese neden dış gebelikten bahsedip üzüyoki.bundan bahsetmesi için 7-8 hafta olması lazım o zaman yoksa kese bundan bahsedilebilir şu an çok erken.ben 7.ci haftamda gördüm keseyi ve kalp atışlarını
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: gulum22 - 11 Ekim , 2011, 21:39:37
Alıntı yapılan: ayse_deniz_kucuk - 11 Ekim , 2011, 21:35:47
yuhhhh diyorum öyle bi doktora  :cussing: :caca: :caca: :caca: sakin üzülme cnm ya sacmalamis bence baska doktora git 4.haftada hic bisi gözükmez bi igne noktasi bile sacma yani hemde karindan bakmis  ::) en erken diyim sana 6.haftada hemde alltan bakinca yoksa karindan cok erken ya ne sacma  :cildir: :cildir:

insanın sevincinin kursağında kalması böyle oluyormuş dedim bugün. ne bir ağrım var ne kanamam anlattım baştan bunların hepsini sadece çok yoğun uyku hali var diye hatta gebelik haftasınıda birlikte hesapladık. beni odaya gönderince vajinal ultrasonla bakacak zannettim karnımı açtırınca şok oldum zaten birde arkasından sıraladı da sıraladı birde dalga geçer gibi ultrasonda rahimi gösteriyor bana birde elime ultrason çıktısını tutuşturdu sonra ne olduğumu şaşırdım. hayatımda hiç böyle olmamıştım:(((

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 11 Ekim , 2011, 21:43:01
doktor ne saçmalaış ya 4.cü haftada belli olmazki kese neden dış gebelikten bahsedip üzüyoki.bundan bahsetmesi için 7-8 hafta olması lazım o zaman yoksa kese bundan bahsedilebilir şu an çok erken.ben 7.ci haftamda gördüm keseyi ve kalp atışlarını

yok yok ben ayrın başka bir doktora gideceğim önce bir kan tahlili yaptıracağım yoksa düşünmekten deliririm ben. canım sen vajinal ultrasonla görmüştün keseyi

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım vajinal ultrasonu boşver yaptırma bi kaç hafta bekle görünür bebeğin vajinal ultrason iyi bi şey değil ilk hamilelikte tabi yaptıran arkadaşlar da var.ben doğumdan sonra yaptırdım iç dikişler için mecburenn çok gıcık bi şeyy
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿