Kese ne zaman görünür? Kalp atışı ne zaman duyulur?

Başlatan duyguduygu, 20 Ekim , 2009, 13:16:18

« önceki - sonraki »

nesssli

Alıntı yapılan: ..вeвıѕн●● - 20 Ekim , 2009, 13:43:46
yani bayanlar doktor beni niye çağrıorr 4.haftamda ozaman
bebeğimi göremiycemmiii  :y25: :y25:
benım 4.haftamda nokta olarakta olsa göründü canım ya :)

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

nesssli

görünmezsede en fazla 4 5 gün sonra yine çağırır yine görürsün şimdiden bu kadar panik yapma  :caca:

мiŁenα.

çanakkale

Bende  sen  gibi panik  olmuştum 4.haftada   gittim   görünmemişti bugün  beşinci   haftam  ve  sabah   gittiğimde   hemen  göründü  meraklanma sende   en  kısa  zamanda   görürsün
ALLAHIM BİZİ  KORU

мiŁenα.

teacher44

kızlar kese ne zaman görünür?kalp atışı ne zman duyulur?:):opucuk:
BAL KÜPÜM,ŞEKER TOPAĞIM 15 + 0 :)

HAYATIMIN ANLAMI...

EMEL 26

kese 4 haftalıkken kalp atışları 5 haftalıkken diye biliyorum ben
tabi bu geç döllenmede farklı oluyor
Kızlarımla hayat çok güzel💖

EMEL 26

canım kanda b hcg 1500 geçmesi gerekir görmen için senin geç döllenme sanırım beklemekte fayda var sabırlı ol canım  :opucuk:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

KATYUSA

GNY KIZLrrrr benim cuma gün lkAN TESTİMİN DEĞERİ 71 Dİ DÜN YAPTRDIM 355 ÇIKTI DR ÇOK İYİ DEDİ HERŞEY YOLUNDA DEDİ CUMA GÜN KESEİ GÖRÜRÜZ DXEDİ BU DEĞERE GÖRE BEBİŞİM 4-5 HAFTA ARASIYMIŞŞŞ ÇOK SEVİNDİM İÇİM RAHATLADIII CUMA KESEYİ İNŞ GÖRRÜRM İÇİM DAHADA RAHTLARRRRR KIZLARRRRR

teacher44

benmkide 4- bitti sanırım 5e girmişiz..:)) bugün gidicem tekrardan sorayım bakalım ne zamna görebiliyoruz?:))
BAL KÜPÜM,ŞEKER TOPAĞIM 15 + 0 :)

HAYATIMIN ANLAMI...

KATYUSA

KAN DEĞERİNİN 1000 NŞN ÜZERİNE ÇIKYIĞINDA GÖRÜLEBİLİYORMUŞ ALTTAN BAKMAK GEREKİYORTMUŞ AMA CNMMM BEN,N SON ADET GÜNÜM 22 KASIMDI SENİN KAÇTII

saide_melek

BENIM SON ADETIM 17 SITDI HESAPLAMALARA GORE SU ANDA 5 HAFTALIK  :basardim: :basardim: DOKTORUM ULTRASON ICIN CUMARTESIYI BEKLIYELIM DEDI :D

yasmin35

canım kese 4 haftalıkken kalp atışlarıda 6 haftalıkken gözükür ben kendimden biliyom
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

saide_melek

SIMDI BENDE CUMARTESI 5+5 OLUCAK O ZAMAN HEM KESEYI HEMDE KALP ATISINI DUYA BILIRMIYIM ACABA :dontknow: :dontknow: