Kese ne zaman görünür? Kalp atışı ne zaman duyulur?

Başlatan duyguduygu, 20 Ekim , 2009, 13:16:18

« önceki - sonraki »

aydinays

ŞİMDİ BEN TAM OLARAK KAÇ HAFTALIK OLDUĞUNU BİLEMİYORUM. ADETİMİN ÜZERİNDEN 10 GEÇMİŞ OLACAK DOKTORA GİDECEĞİM ZAMAN
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

biz salı günü gitcez bakalım hayırlısı inşallah bebişlerimizide hayırlısıyla görürüz çok korkuyorum  :y25:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

DER!N

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Mart , 2011, 11:44:00
ŞİMDİ BEN TAM OLARAK KAÇ HAFTALIK OLDUĞUNU BİLEMİYORUM. ADETİMİN ÜZERİNDEN 10 GEÇMİŞ OLACAK DOKTORA GİDECEĞİM ZAMAN

tatlım nette hesaplayıcılar var onlardan birini kullanarak hesapla bir bakalım tam olarak kaç haftalık olmuşsun

aydinays

Benimde kan değerim 8 Martta 203 tü. 11 martta 703 e çıktı. Pazartesi de bu sefer kadın ve doğum doktoruna gideceğim. Bakalım çok heycanlıyım kesemiz var mı? Birde kızlar benim hep sol tarafımda bir hareketlilik oluyor. Sol kasığım hep hareketlerniyor. Sizdede bu oldu mu acaba?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

NETTEKİNE GÖRE 5 HAFTA 1 GÜNLÜKMÜŞÜZ. TAHMİNİ DOĞUM TARİHİMİZDE 11.11.2011 MİŞ.

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Mart , 2011, 11:46:01
biz salı günü gitcez bakalım hayırlısı inşallah bebişlerimizide hayırlısıyla görürüz çok korkuyorum  :y25:

CANIM KORKMA HİÇ. BEN SENİN VE BEBEĞİN İÇİN DUA EDECEĞİM. ALLAH PIT PIT BEBİŞİN KALBİNİ ATTIĞINI DUYURACAK. Bende pazartesi gidiyorum sabahtan ilk doktorla randevum bakalım. O gün benden ne gibi tahlil ister? Sana ne tahlilleri yaptırdı?

özgemm

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Mart , 2011, 12:04:33
Benimde kan değerim 8 Martta 203 tü. 11 martta 703 e çıktı. Pazartesi de bu sefer kadın ve doğum doktoruna gideceğim. Bakalım çok heycanlıyım kesemiz var mı? Birde kızlar benim hep sol tarafımda bir hareketlilik oluyor. Sol kasığım hep hareketlerniyor. Sizdede bu oldu mu acaba?

CNM SENİN SAT NEZAMAN BENDE 8 MARTTA VERDİĞİM KANDA DEĞERİM 2121 ÇIKMIŞTI  10 MARTTA TEKRAR VERDİM 3376 ÇIKTI KESEYİ İLK KAN VERDİĞİMDEDE İKİNCİSİNDEDE GÖRDÜK AMA BEBİŞİM KAÇ HAFTALIK BİLMİYORUM

aydinays

özgemm

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Mart , 2011, 12:26:11
Canım benim satım 4 şubat

28 OCAK BENİMDE
KAÇ HAFTALIK OLUYOR ACABA BEBİŞLERİMİZ

aydinays

canım 5 hafta 1 günlük
seninkiside 6 hafta 2 günlük ama sen yinede gebelik haftası hesaplama diye internette hesapla.

aydinays

Alıntı yapılan: özgemm - 12 Mart , 2011, 12:29:47
Alıntı yapılan: aydinays - 12 Mart , 2011, 12:26:11
Canım benim satım 4 şubat

28 OCAK BENİMDE
KAÇ HAFTALIK OLUYOR ACABA BEBİŞLERİMİZ

peki sen bebeğinin kesesini görebildin mi?

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Mart , 2011, 12:19:42
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Mart , 2011, 11:46:01

CANIM KORKMA HİÇ. BEN SENİN VE BEBEĞİN İÇİN DUA EDECEĞİM. ALLAH PIT PIT BEBİŞİN KALBİNİ ATTIĞINI DUYURACAK. Bende pazartesi gidiyorum sabahtan ilk doktorla randevum bakalım. O gün benden ne gibi tahlil ister? Sana ne tahlilleri yaptırdı?
inşallah canım saglıklı sıhatlı hepimiz kucagımıza alırız canım benden sadece progeston tahlili istedi oda sükür normal çıktı baskada bişey istemedi sizde benim dualarımdasınız benim son adet tarihim 21 ocak

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

selmay

alllah hepinizin yardimcisi olsun kucaginiza almayi nasip etsin arkadaslar  :amin: :nazar: :nazar:

biz 5.haftada keseyi görduk 9.haftada da kalp atislarini duyduk cok guzel bir duyguydu allah herkese nasip etsin  :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar... inanın bu 9 aylık süreç hep bişileri beklemekle geçio. mesela kalp atımını duyduktan sonra ikili test gününü bekliyorsun,sonra 20 haftalıkken yapılan anomali taramasını bekliosun,sonra 24 haftalıkkken yapılan şeker yüklemesini bekliosun cart currttt...... ama hepsi her ne kadar stresli olsa da tatlı heyecanlar....

biz 5 + iken keseyi görmüştük,6+2 olduğunda da kalp atışlarını duymuştuk....

Dilara Ebrar

6.haftada keseyi gördük.8.haftada kalp atışlarını duyduk.çok geriden geliodu bebişim ama arayı kapttık çok şükür.4 gün geride şuan o kadar  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...