Kese ne zaman görünür? Kalp atışı ne zaman duyulur?

Başlatan duyguduygu, 20 Ekim , 2009, 13:16:18

« önceki - sonraki »

serife26

ben de 5. hafta keseyi gördüm,7. hafta vajinal ultrasonla duymuştuk kalp atışlarını,ilk başlarda bebek gelişimim 1 1,5 hafta geriden geliyordu ama 12. haftadan sonra gelişimi son adetime uyumlu hale geldi,bu da ek bilgi olsun:) tbr ler yeni hamişlere...

βαlκιz

bende 6 haftalıkken ilk muaynemi oldum ama kese görüktü oda alttan bakılınca görüktü  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: serife26 - 05 Mart , 2011, 22:20:43
ben de 5. hafta keseyi gördüm,7. hafta vajinal ultrasonla duymuştuk kalp atışlarını,ilk başlarda bebek gelişimim 1 1,5 hafta geriden geliyordu ama 12. haftadan sonra gelişimi son adetime uyumlu hale geldi,bu da ek bilgi olsun:) tbr ler yeni hamişlere...
sagol canım  :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar bundan 5gün önce benim kan degerim 5167.7 çıktı kesemizi gördük dr normal gebelik dedi bakalım 9 gün sonra kalp atısına gitcez inş duyarız sizce benim bebiş kac haftalık oluyoki zaten gidince dr sorcamda bide siz den bilgi alayım dedim baktım arkadasların degeri benden baya düşük ve 5+2 felan diyolar kafam karıstı  :icon_scratch: :icon_scratch:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

serife26

aşkımcım son adetinin başladığı günden bu güne kadar kaç gün geçtiyse topla,7 ye böl,haftan net çıkar o zaman....

karapnr

benim de daha görünmedi ben bu ay 2 kez adet oldum, 1. sine göre hesaplarsak 6-6,5 haftalık oluo da 2. göre hada 5 haftalık doktor da bana evham yaptırıo psikolojim bozuldu valla neden görünmüo Allah Allah diye diye  :caca: neyse bu hafta gidicem nasipse başka bi doktora inşallah görürüz o zaman bebişi  :amin: :love9: :love9:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hayırlı olsun cnm öncelikle bn 6.haftada keseyi gördüm ve 8.haftadada kalp atışlarını duyduk  :k06: sabret biraz :k06:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

özgemm

ben kuzum kaç haftalık olduğunu bile bilmiorum:(
tahminlere göre 4 hafta filan
doktora gitmedim henüz ama 2 kez us baktırdım ilkinde ufacık ikincisinde biras daha büyümüştü kesemiz
en kısa zamanda doktora gidicem inşallah

= - =SeLSeBiL= - =

arkadaşlr ben 3 haftalık hamileym haftaya gidecm hastaneye. alttan bakıyorlar mı ki?
tehlikeli değiil mi?
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

özgemm

açıkçası bende korkuyorum vajinal usden tehlikeli gibi geliyor bana
sen sat nezamandı selsebil

aydinays

Kızlar bebeğin kesesi kaçıncı hafta görünür? Pazartesi doktora gideceğim. Son adet Tarihimin üstünden 10 gün geçmiş oluyor. Bebeğimizin kesesini görebilir miyiz?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

DER!N

Hayırlı haberlerle gelirsin inş. tebrikler  :flowers:

Daha çok yeniymiş 10 gün içinde görünür hale gelir mi bilmiyorum normalde oluşmuştur ama minicik diye belki görünmez kese henüz.
5+4te öğrenmiştim kızımı keseyi görmüştük 2 hafta sonra da minicik bişey  :) şimdi 15 aylık oldu. 

aydinays

Alıntı yapılan: DER!N - 12 Mart , 2011, 10:59:57
Hayırlı haberlerle gelirsin inş. tebrikler  :flowers:

Daha çok yeniymiş 10 gün içinde görünür hale gelir mi bilmiyorum normalde oluşmuştur ama minicik diye belki görünmez kese henüz.
5+4te öğrenmiştim kızımı keseyi görmüştük 2 hafta sonra da minicik bişey  :) şimdi 15 aylık oldu.

MAŞALLAH :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN. :nazar: :nazar: :nazar:

BENİMDE ŞU AN 5+2 pazartesi 5+4 olacak tabiki benim hesabıma göre
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: cunfer_u - 30 Nisan , 2010, 17:05:42
inşallah canımmm.... allahımm yüzümüzü kara çıkarmasın...  sağlıklı olsunda başka birşey istemiyorum...   :nazar: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: serife26 - 05 Mart , 2011, 22:20:43

KESİN BENİM BEBİŞİMDE GERİDEN GELECEK. İNATÇI ÇÜNKÜ. VARLIĞINI BİLE BİZE GEÇ BELLİ ETTİ.