28 Mart , 2024, 13:44:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

herseytrendy

Inşallah canim inşallah dua edin ne olur....

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: herseytrendy - 28 Temmuz , 2015, 16:23:01
Inşallah canim inşallah dua edin ne olur....
tabi ki  ederim. forumun hareketli olduğu zamanlarda perşembe geceleri belli bir saatte kalkıp iki rekat namaz kılar ve forumda bebek isteyen bayanlar için dua ederdik.  aynı anda birbirini hiç tanımayanlar bayanlar birbiri için dua ederdi. o zamanlar forum ne güzeldi.

FİGENN

herseytrendy

Bu da benim şansızlığım desene. Allah razı olsun iyiki sizi tanidim rabbim evlatlarınızi bağışlasın..

nurrr

Arkadaslar merhabalar bende araniza yeni katildim benim 3 senedir bebeğim olmuyor,yurtici ve yurtdisinda gitmediğim dr kalmadi teşhis olarak YUMURTLAMA TEMBELLIGI konuldu,fakat ilacalr da hiçbir etki etmedi,bir sitede okumuştum 1 cay kasigi çörek otu,1cay kasigi bal,1 cay kasigi tarcin,sabah ac karnina adetin 2.gununden baslayip,12.gunune kadar yenilecek diyordu(çörek otu agizda iyice çiğnenecek).Umutlandim denedim ve yaptım suan cooooookkk sukur ALLAHIMA hamileyimm,ALLAH isteyen herkese versin inşallah,kimseyi bu duygudan mahrum etmesin sizinle paylaşmak istedim,umarim yardimci olmuşumdur,sakin uzulmeyin ve stres yapmayin herseyin olacagina birakin,Allah ol der olur,Rabbim zamanini biliyor  ;)

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: FİGENN - 29 Temmuz , 2015, 09:57:04
Evet eskiden liste çok doluydu   :aferin:
evet sırada bekliyorduk. çok şükür bekleyen bayanların nerdeyse %95'i bebeğine kavuştu. herseytrendy  ümidini kaybetme, inşallah sen de kavuşacaksın. sabret, dua et.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: nurrr - 30 Temmuz , 2015, 08:12:22
Arkadaslar merhabalar bende araniza yeni katildim benim 3 senedir bebeğim olmuyor,yurtici ve yurtdisinda gitmediğim dr kalmadi teşhis olarak YUMURTLAMA TEMBELLIGI konuldu,fakat ilacalr da hiçbir etki etmedi,bir sitede okumuştum 1 cay kasigi çörek otu,1cay kasigi bal,1 cay kasigi tarcin,sabah ac karnina adetin 2.gununden baslayip,12.gunune kadar yenilecek diyordu(çörek otu agizda iyice çiğnenecek).Umutlandim denedim ve yaptım suan cooooookkk sukur ALLAHIMA hamileyimm,ALLAH isteyen herkese versin inşallah,kimseyi bu duygudan mahrum etmesin sizinle paylaşmak istedim,umarim yardimci olmuşumdur,sakin uzulmeyin ve stres yapmayin herseyin olacagina birakin,Allah ol der olur,Rabbim zamanini biliyor  ;)

tebrikler. ben de o kürü kullandığım ay hamile kaldım

_inci_tanem_

mucizevi bir şey o kür öyleyse...RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Yalnizbsr

Merhaba arkadaşlar bende bu sitede yeniyim
Bebek istiyoruz ve forumlarda dolasa dolasa katip oldum masaAllah :) biz 22 aydır evliyiz , yaklaşık 10 aydır düşünüyoruz ama bizimde bebiş olması hala :( her ay bir yıkım yaşıyorum.şimdi de 3,4 gün kaldı adetime ama belimde olmayan ağrı var. Ve acaba hamiş miyim diye düşünmeden geçemiyorum. Bir de göğüslerim bu ay hic küçülmedi hep büyük kaldı hep hassasiyet vardı ne dersiniz hamile olabilir miyim

herseytrendy

Kızlar şu çörek otunu bende deniyim belki banada faydasi olur.....

herseytrendy

Denedim ama midem almadi beş dakka sonra kustumm.:(

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 17 Ağustos , 2015, 14:03:12
Denedim ama midem almadi beş dakka sonra kustumm.:(

canım sen hayıt otu eksratını yada hapı var onu kullansana bi bakalım..bana iyi geldi biliyosun ve kullandığım ilk ay hamile kaldım...

herseytrendy

Seda burda aktarlari aeadim ama bulamadim sen nerden almistin bide nasıl kullandin canimm

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 18 Ağustos , 2015, 19:33:38
Seda burda aktarlari aeadim ama bulamadim sen nerden almistin bide nasıl kullandin canimm

aktardan aldım.bi de internete bak bakalım...günde 1 tane içtim akşamları....

herseytrendy