28 Mart , 2024, 20:42:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

herseytrendy

Maşallah ne güzel. Bu sitedeki çoğu  kişi muradina ermiş ınşallah bizede nasip olur.herkes birbirine destek olmus çok hosuma gitti.bende çok istiyorum bebegimin olmasini ama nasip ışte bekliyoruz..

queenelizabeth

Hanımlar bu internette yapılan ovulasyon testleri ne kadar doğru ben kız bebek sahibi olmak istiyorum

http://www.jinekolojivegebelik.com/2011/02/yumurtlama-donemi-tarihi-hesaplama.html

Bir sitede bunu okudum;
Kız bebek sahibi olmak isteyen çiftler daha sık ilişkide bulunmalı ve yumurtlama gününe 2-3 gün kala da ilişkide bulunmayı bırakmalıdır.

Kız bebek konusunda bilgisi olanlar benimle paylaşabilirsiniz :)

Shadowqueen

Alıntı yapılan: herseytrendy - 08 Mayıs , 2015, 11:38:49
Maşallah ne güzel. Bu sitedeki çoğu  kişi muradina ermiş ınşallah bizede nasip olur.herkes birbirine destek olmus çok hosuma gitti.bende çok istiyorum bebegimin olmasini ama nasip ışte bekliyoruz..

Hayırlısı ile olur inşallah. Hiç kafana takıp stres yapma. Kendini bebek diye şartlandırırsan süreç uzuyor hiç düşünmediğin anda geliyor minikler.  :hieyt:

herseytrendy

Çok haklısınız. Şu dunceden ah bi kurtulsam psikopata bağladım:-)

Shadowqueen

:hieyt:
Alıntı yapılan: herseytrendy - 12 Mayıs , 2015, 15:03:51
Çok haklısınız. Şu dunceden ah bi kurtulsam psikopata bağladım:-)

Hayırlısı ile zamanı gelince sağlıkla olsun diye dua edin sadece yeterli  :-*

herseytrendy

Aynen öyle yapıyoruz cnm. Sizde dualarinizi eksi etmeyin..

herseytrendy

Arkadaşlar nasilsiniz sesiniz çıkmıyor hic..

Shadowqueen

Alıntı yapılan: herseytrendy - 20 Mayıs , 2015, 15:08:27
Arkadaşlar nasilsiniz sesiniz çıkmıyor hic..

Ne olsun hamilelikle uğraş, baş dönmesi mide bulantısı ve halsizlik çok var. 8 haftalık olduk şuan sıkıntısız gidiyor bakalım. Sen nasılsın

herseytrendy

Bende iyim cnm bekliyorum yine bir anim bir animi tutmuyor bugün diyorum ki artik kafama takmiycam yarın oluyor niye olmuyor ne zaman olacak yoksa hiç olmuycakmi sonra belki hamileyimdir diyorum. Anlacagin kendime çok eziyet ediyorum. Keske hamile kalayim da 9 ay boyunca kusmaya raziyim:-)

seda@2009

merhaba arkadaşlar bende yeni üyelerdenim.ne zamandır okuyorum ama daha yeni üye oldum.bende 2 kere bebeğimi  kaybettim.şimdi de 1 seneden beri uğraşıyoruz.bakalım rabbim ne zaman kısmet eder......

herseytrendy

Rabbim sabır versin zor bir durum. bebeklerin kaç haftalikti?

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 26 Mayıs , 2015, 11:11:46
Rabbim sabır versin zor bir durum. bebeklerin kaç haftalikti?

teşekkür ederim canım.ilki daha çok küçüktü.ikinci bana göre 3,5 aylık doktora göre 2,5 aylık falandı.herhalde geç döllenme olduğundan öyle oldu diye düşünüyorum.daha sonra doktorum genetik araştırmaya gönderdi.araştırma sonucundada kan pıhtılaşması olduğu ortaya çıktı.2.bebeğimi bu yüzden kaybetmişim.bakalım rabbim ne zaman nasip eder beklemedeyim.elbette çok istiyorum.takıntı yapacak kadar hemde...

herseytrendy

Anladım canım gerçekten bizi bizden başka kimse anlayamaz. Bende bekliyorum aşırı derecede kafaya takiyorum.inşallah kavusuruz meleklerimize..

seda@2009

Alıntı yapılan: herseytrendy - 26 Mayıs , 2015, 14:30:44
Anladım canım gerçekten bizi bizden başka kimse anlayamaz. Bende bekliyorum aşırı derecede kafaya takiyorum.inşallah kavusuruz meleklerimize..
Bence de ancak biz birbirimizin halinden anlayabiliriz.benim 7 yaşında bi oğlum var ama o da çok istiyo kardeşi olsun diye.artık nasıl söyleyeceğimi şaşırıyorum kardeşim ne zaman gelecek diye sordukça.çünkü son hamileliğimde çok alışmıştı kardeşi olacağına.bizde alışsın istedik sonradan kıskançlık olmasın diye ama o da nasip olmadı maalesef. :y25:

herseytrendy

Gerçekten çok zor durum.ama kafaya takma cunki sen annelik duygusunu biliyorsun.ben gebelik testi yapmaktan bıktım artık