Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

herseytrendy

herseytrendy

Yine olmadı yine tutturamadık malesef her ay olduğu gibi bugün de çok üzgünüm....

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: herseytrendy - 01 Mayıs , 2015, 12:55:36
Yine olmadı yine tutturamadık malesef her ay olduğu gibi bugün de çok üzgünüm....
üzülme, umudunu kaybetme . burda birçoğumuz hamile kalmak için çok bekledik çok şükür muradımıza erdik inşallah en kısa zamanda sen de bebeğine kavuşursun.

herseytrendy

Inşallah canım dualarnizi eksik etmeyin. Yazdiginiz güzel şeyler bana ümit oluyor çok teşekkür ederim. Rabbim gonlunuzden geçen bütün güzel şeyleri kabul buyursun.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: herseytrendy - 05 Mayıs , 2015, 00:27:35
Inşallah canım dualarnizi eksik etmeyin. Yazdiginiz güzel şeyler bana ümit oluyor çok teşekkür ederim. Rabbim gonlunuzden geçen bütün güzel şeyleri kabul buyursun.
ben de ikinci çocuk için çok bekledim. forumun hareketli olduğu dönemde bayanlar  bana da çok  destek oldular. stres yapmayın, önemli bir sorununuz yoksa bebeğiniz olur.

herseytrendy

valla canım benim hastaneye gittim doktorum hiçbir şey olmadığını söyledi eşimde de  bi  problem yok sadece akışına bırakın  dedi stres yapma dedi ama işte gel gör ki aklımdan çıkaramıyorum ki.peki canım sana bişey sorcam ikinci bebeğin doktor kontrolündemi oldu yoksa akisinami bıraktın nasıl oldu?

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: herseytrendy - 06 Mayıs , 2015, 01:12:22
valla canım benim hastaneye gittim doktorum hiçbir şey olmadığını söyledi eşimde de  bi  problem yok sadece akışına bırakın  dedi stres yapma dedi ama işte gel gör ki aklımdan çıkaramıyorum ki.peki canım sana bişey sorcam ikinci bebeğin doktor kontrolündemi oldu yoksa akisinami bıraktın nasıl oldu?
eşimde ve bende de problem  yoktu . yine de yumurta takibi ve aşılama yapıldı sonuç negatifti. benim doktorum  da " stres yapma, akışına bırak , büyük ihtimalle çok stres yaptığın için olmuyor" dedi. sonunda tedaviyi bıraktım. durumu kabullendim, daha rahat olduğum bir dönemde hamile kaldım. hamile kaldığım ay ovulasyon testi kullandım. eşimin de değerleri normaldi ama yine keçiboynuzu çayı hazırladım düzenli içti. değerleri de her ay düzenli arttı.
sizde de sorun yokmuş inşallah en kısa zamanda bebeğin gelir. doktorun dediği gibi yap, stres yapma.

herseytrendy

çok sağol canım paylaştığın bilgiler için. hamile misin yoksa melegin kucagindami?

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: herseytrendy - 06 Mayıs , 2015, 12:28:47
çok sağol canım paylaştığın bilgiler için. hamile misin yoksa melegin kucagindami?
oğlum onbeş aylık oldu. darısı sana inşallah

herseytrendy

Ayy maşallah ne güzel.çok istiyorum canım eşim hiç kafasina takmiyor boşver diyo hiç kafana takma diyo. Ben çook istiyorum aşırı derecede. Birgün gelecek bende yazacagim hemde büyük harflerle hamileyim diye inşallah allahım nasip eder.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: herseytrendy - 06 Mayıs , 2015, 17:31:54
Ayy maşallah ne güzel.çok istiyorum canım eşim hiç kafasina takmiyor boşver diyo hiç kafana takma diyo. Ben çook istiyorum aşırı derecede. Birgün gelecek bende yazacagim hemde büyük harflerle hamileyim diye inşallah allahım nasip eder.
bu inancını kaybetmedikçe muradına erersin inşallah. yeter ki çok kafana takma, odak noktanda bu olmasın. demesi kolay, yapması zor diyeceksin. ama inan ki bunu başardığında hamile kalma şansın artacak. burada ben de dahil birçok bayan bu şekilde hamile kaldı.  bir de eski üyeler benim hislerimi bilir. birçok kişinin hamile kalacağı aya kadar tahminim tuttu. senin de kısa sürede hamile kalacağını düşünyorum, büyük harflerle konunu açacaksın inşallah :)

herseytrendy

allah senden bin kere razı olsun nasıl destek oluyorsun nasıl bir insansın ya seni tanımayı çok isterdim

Shadowqueen

Ahhhh ahhhh bir ara listeyi ben yapardım, şimdi ben dahil çoğu kişi uğramaz oldu  :violent1:

herseytrendy

bebeğiniz olduktan sonra orada uğramadıniz herhalde:-)

Shadowqueen

:violent1:
Alıntı yapılan: herseytrendy - 07 Mayıs , 2015, 18:09:26
bebeğiniz olduktan sonra orada uğramadıniz herhalde:-)

Aynen valla ilk zamanlarda uğruyordum ama sonra fırsatım olmadı derken unutuldu. Şimdi tekrar hamileyim aklıma geldi... Gerçi ara ara bakıyordum yine ama pek tanıdık olmuyordu  :k06: