Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ilos.fatos - 15 Ocak , 2015, 10:37:19
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 15 Ocak , 2015, 08:56:15
Alıntı yapılan: ilos.fatos - 14 Ocak , 2015, 16:20:25
kızlar adetim iki gün gecikti  ama ne adet ne de hamilelik belirtim yok. pozitif çıkacak diye de test yapmaya korkuyorum

peki İhtimal varmı kaçak falan  :D
var  ama umarım  birşey yoktur. tosunum daha çok küçük ve üçüncüyü düşünmüyorum :)

Allah gönlüne göre versin test yaptığında bizide haberdar et olurmu  :) :)
[/quote]

cesaret edip de test yapamam herhalde. bu da bir tuhaf iki yıl pozitif sonuç görmek için kaç tane test yaptum bilmiyorum şimdi ise pozitif sonuç kabus gibi geliyor

ilos.fatos

16 Ocak , 2015, 15:07:47 #27106 Son düzenlenme: 16 Ocak , 2015, 15:10:53 ilos.fatos
peki İhtimal varmı kaçak falan  :D
[/quote]  var  ama umarım  birşey yoktur. tosunum daha çok küçük ve üçüncüyü düşünmüyorum :)

yaradan mevlam hakkında herşeyin hayırlısını nasip etsin arkadasım bence yoktur belirti falan varmı
[/quote]

Allah gönlüne göre versin test yaptığında bizide haberdar et olurmu  :) :)
[/quote]

cesaret edip de test yapamam herhalde. bu da bir tuhaf iki yıl pozitif sonuç görmek için kaç tane test yaptum bilmiyorum şimdi ise pozitif sonuç kabus gibi geliyor
yaradan mevlam hakkında hayırlısını nasip etsin inşALLAH. belirti falan varmı hisserdersin olsa bence yoktur cesaretini topla arkadasım test yap
[/quote]

ยรlคภ๓คz göภlüm

ne adet belirtisi ne de hamilelik belirtisi var. bekleyelim bakalım. belki emzirme döneminde olduğum için tam düzene girmemiştir. büyük oğlum bir yaşındayken böyle bir korku yaşamıştım, negatif çıkmıştı

ยรlคภ๓คz göภlüm

çok şükür hamile değilmişim. on günlük gecikmeyle  yarın adet olurum belirtiler başladı

Balböceği

28 ocakta aldım kucağıma oğlumu kucağıma :) Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Edacığım Allah analı babalı büyütsün. Abi nasıl tepki verdi, alıştı mı  kardeşine?

DENİZGÖZLÜM81

Allah analı babalı büyütsün canım ya demek ikinci bebişinide kucağına aldın nazar değmesin :nazar:

Demetcan

Merhaba arkadaşlar ben yeni katılıyorum aranıza herkese selamlar benim sağ yumurtalık 13 mm sol ise 18 mm çatlarım acaba benim yapmam gereken şeyler varmı yardımcı olurmusunuzz

Balböceği

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Şubat , 2015, 11:15:47
Edacığım Allah analı babalı büyütsün. Abi nasıl tepki verdi, alıştı mı  kardeşine?
saol canım Allah razı olsun çok şükür ondan yana sıkıntı yok pek bi seviyor :) Kardeşini inşallah böyle daima olur :)

Balböceği

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 12 Şubat , 2015, 16:01:29
Allah analı babalı büyütsün canım ya demek ikinci bebişinide kucağına aldın nazar değmesin :nazar:
saol canım Allah razı olsun  :opucuk:

.:.Zamansız.:.

Herkese merhaba :)
Ben de 2.ci için uğraşıyorum. Bu ay çatlatma iğnesi oldum. Beklemedeyim:)

herseytrendy

Arkadaşlar Mrb aranıza yeni katıldım.bende anne olmak istiyorum  ama benim adet düzensizliğim var :'(

herseytrendy

Gebelik testi yaptım ikinci çizgi varla yok arası gibi birşey.Lütfen bilgilerinizi paylasirmisiniz

birbuçukyıl

İkinci çizgi varsa hamilesindir, açık renkte olması çok yeni bir gebelik olduğunun göstergesi olabilir. Kan testiyle daha kesin sonuç alabilirsin.

herseytrendy