Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

KIZLAR YA BENİDE LİSTEYE EKLEYİN NE OLUR AĞLARIM HA  HAMİŞLER ÇOĞALSIN  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Hamile Bayanlar

Z.Katip............................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Eylül
mandalinaportakal .........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Ekim
Balböceği...........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
BalPetegi............................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
FİGENN.............................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
GülnurARSLAN ..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah                               Masal12..............................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Bebek İsteyen Bayanlar 
DENİZGÖZLÜM81............................ 

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

DENİZGÖZLÜM81

birde direk hemişler listesine giriyormuşum ne komik olur ya yarın adet günüm dört dönüyorum ama benim umudum yok kafama takmadım ama yinede tutmadı benim fındık kurdum sanırım  :k06: :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah öyle olur ve doğuma kadar da o listede kalırsın

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 26 Eylül , 2014, 14:28:16
birde direk hemişler listesine giriyormuşum ne komik olur ya yarın adet günüm dört dönüyorum ama benim umudum yok kafama takmadım ama yinede tutmadı benim fındık kurdum sanırım  :k06: :k06:
dediğin gibi oldu inşallah sorunsuz bir hamilelik yaşarsın

ยรlคภ๓คz göภlüm

08 Ekim , 2014, 10:18:50 #27065 Son düzenlenme: 09 Ekim , 2014, 08:18:52 ยรlคภ๓คz göภlüm
Hamile Bayanlar

mandalinaportakal .........................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  Ekim
Balböceği...........................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
BalPetegi............................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
FİGENN.............................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah
GülnurARSLAN ..............................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah                               Masal12..............................................................Bebişimizi bekliyoruz inşallah

Bebek İsteyen Bayanlar 

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

FİGENN

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet canım gerçi  henüz doktora gitmedi testte çıkmış

DENİZGÖZLÜM81

tatlım beni çıkar düşük yaptıyorum  :crybaby2: :crybaby2: ama haftaya kayseriye araştırmaya gidicem geçbile kaldım bu 4 oldu  bayram zeyir oldu bize size birşey sorucam sevkli gidince rabdevu almak gerekiyor mu

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım bilmiyorum ama sen yine de randevu al. malum kadın doğum bölümü her yerde çok yoğun oluyor

Bertuğ

Kızlar bende yeniyim  aranıza alırsanız sevinirim canlar ve kafayı yemek üzeriyim piskolojim bozuldu resmen .Bir senedir çocuk istiyoruz ama tık yok bu ayda aidatım 4 gün felan geçti ama hiç belirti yok ne yapıcağımı bilmiyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

psikolojini bozma,rahat ol,stres hamilelikteki en büyük engel. Onları hep yaşadık, ikinci hamilelik için iki yıl bekledim  aşılamalar tutmadı, tedavisiz bebeğim geldi.

tekimitaku

14 gün önce aşılama yaptırdım. belki hamileyimdir....sonuç belli olduğunda yazarım. beni de hamile bayanlar arasına eklersiniz :)

Bertuğ

İnşallah hepimiz en kısa zamanda hayırlısıyla bebiş haberlerini alırız bu arada idrar testi yaptım deyilmişim yarın 40.günüm cnm çok sıkılıyo zaten hiç belirtide yok demekki bu ayda olmada İnşallah önümüzdeki ay artık

merveesi

bende aranıza yeni katıldım 3 senelik evliyim 1 yıldır cocuk istiyoruz ama nasip olmadı bu aralar biraz fazla kafayı taktım galiba biraz benim gibi insanlarla konuşmak tanışmak iyi gelir diye bu düşündüm aranıza gelebiler miyimm :(( :crybaby2: :y25: