29 Mart , 2024, 13:53:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileler ve Hamile Kalmak İsteyenler Listesi

Başlatan arzuersahin, 26 Ekim , 2007, 11:56:07

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

canım benımde 3 yılımıza gırdıgımız ay oldu rabbımın ısı ıste herseye kadır okadar bekledık hıc beklemedıgımız bır anda verdı

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

мiŁenα.

pozitif olmak için nerden başlıyoruz pınar avatarını degiştiriyosun şöyle iç acıcı bırsey koy......

hadiii

ilkay

selcancım nerdesin çiçem görünmüyosun formda dün sormuşsun beni ama ben bugün gördüm saolasın  canım benim

DİLVİN

Alıntı yapılan: ilkay - 18 Ağustos , 2009, 09:38:20
selcancım nerdesin çiçem görünmüyosun formda dün sormuşsun beni ama ben bugün gördüm saolasın  canım benim

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

MSN DEYDIM  ;D ;D ;D
BİR YANDANDA ÇALIŞIYORUM
EV İŞİNİ NAPTIN  ???
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

мiŁenα.

oldu canım daha neşeli üzülmek yok kendini yanlız konuşmaya gerek duydugun zaman olursa mutlaka bizle konuş....

canım sakın kendını tek hıssetme..kafanı dınlee kısa hazırlık :laughing7: ;D ;D

мiŁenα.

bırde ımza yapalımmı sana ne zman ewlendıgını yaz yapım ıstersen

eda@

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

..BahaR●●

PINARIM UZUN ZAMANDIR KONUŞAMIORUZ CNM YA ÖZLEDİM SENİ
MSNEDEDE HİÇ KONUŞAMADIK AVATAR GÜZEL OLMUŞ....

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

canım baharcım bende sana özel mesaj atmaya çalışıyordum ama pc de bişe var kasıldı kaldı benim msn şifremi unuttum onu açamıyorum yeni aldım bitane atayım sana hemen canım bende seni özledim ;)