28 Mart , 2024, 17:52:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yeni doğan bebeğe isim koyma hakkı

Başlatan Balböceği, 10 Ekim , 2009, 14:20:28

« önceki - sonraki »

Balböceği

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

haklısın erkek koyyo kadın dogruyo ismi babane  dede koyyo varmı öle dava yaaaaaaaaaaa :ehi: :ehi:  evladım olursa erkk ismide kız ismide hazır ben koycam eşim dedesinin ismini istedi geç sen onu dedim ilk ogluna koysaydın bananeeeeeee ben koycam istediğimi    :muzz: :muzz: :muzz: kızım olur inşlhhhhhhhhhhhhh     yaff hamiş kaldık sankide kız şurda dursun :icon_scratch:

ѕєν∂α¢αη

isim koyma annenin hakkı her zaman söylerim.

baba herşeye devam ediyor tüm hayatına. annenin hayatı değişiyor bir anda. düşün koca rahatça tuvaletini yapıyor ama anne ıkınamıo bile korkudan. (en basit ve iğrenç örnek) hehe :)))

Uploaded with ImageShack.us

krizantem84

evet aslinda isimleri bizler koysak daha iyi olur.ama biz koyalim diyincede yada bir isim söyleyincede kiramiyorsun :dontknow:

ஐ̵̡Ӝ♥ღ♥ღYELİZ♥ღ♥ღ̵̨̄ ̵̡Ӝ ஐ

biz düşündük dersin belli oldu olmasaydı senin verdiğin ismide düşünürdük dersen kırmadan :muzz: :muzz:

krizantem84

yok yok olmuyor ama bende istemem aklimda cok isimler var ama bisey dedikleri zamanda karsi gelemem :dontknow: :dontknow:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

kım yapıyosa onundur babayla annenın gerısı vızzzzzzz :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

ırmak184

eşim isim koymayı bana bıraktı karar veremiyorum bende ne zormuş isim koymak  :icon_scratch:  :icon_scratch:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

nesı zorkı anlamına önem ver hosuna gıden bı ısım cıkar ben ısım buldumda cocuk yok :k06: :k06:

ırmak184

birkaç tane var aklımda hepsinin anlamıda güzel hangisini koysam karar veremedim hiçbiirndende vazgecemedim daha zaman var nasılsa...insallah seninde en kısa zamanda olur canım allah gönlüne göre versin  :amin:  :amin:

Balböceği

isim hazirda kiz erkek bide olursa insallahh :amin: :amin:

ırmak184