28 Mart , 2024, 20:34:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yeni doğan bebeğe isim koyma hakkı

Başlatan Balböceği, 10 Ekim , 2009, 14:20:28

« önceki - sonraki »

Balböceği

k.bakma ama onlarda luzumsuzlarmis biraz oyle seymi olur

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

cok gereksız anne baba koymalı ısımlerını cocuklarının bana karısamaslar  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

βαlκιz

aslında çocuk büyüyene kadar isim koyulmasa çocuk seçsin büyüyünce  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

krizantem84

BENCEDE BALKIZ SÜPERSIN VALLA EN DOGRUSUNU SEN DEDIN :icon_thumright:

Balböceği

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

12 Ekim , 2009, 15:36:48 #36 Son düzenlenme: 25 Kasım , 2009, 22:50:08 Demet_dk
bizde oğlumuzun adına birlikte karar verdik böylede olmalı diye düşünüyorum
baskalarının karışmasına izin vermem

serra_emine

yaa arkadaş ısım elbette annenın hakkıdır ..........
bu konud açok muzdarıbım.asla fırsat vermem olurmu anne ne derse eşle aralarında karar verıp onu koyarlar dıyodum:(yok olmadı.
sırf bu yuzden ailelerle arası bozulan ayrılan bıle oluyormuş.yaa taa hamıle ıken bıle kızımın adını sorana hep serra dedım durdum kayınvalıdemın yanında kendı annemlerın yanında falan.çocugum dogdu ismi konacak dayısına dedım abı ezanını okuyuver çocugun.FERHAN SERRA  ıstıyodum oyle okutturdum neyse ıkı gü içinde baktım kayınvalıdem görümcem falan tavır aldılar yuzlerı gulmuyor.ınsan hayırlı olsun ısmı ıle yaşasın allah uzun ömur versın falan der yok hiçbişey demedıler...
eşime dedım nıye boyle yapıyolar napım canım dedi.sınırımden agladım bıle daha yatıyordum..neyse ıkı aile oturuyoduk ben dedım çocugun ismini degiştırıyom tekrar okuncak ısmı ezanı kulagına dedım.fatma serra olcak ama kımse fatma demıcek dedım serraya alışın dedım bende tavır koydum..şimdi onlar fatmaserra dıyor ben eşim serra dıyoruz fatma yı kullanmıyoruz tabı kaynanamın başı göge erdı bu arada.
hadı onların içinde kalacagına benım içimde kalsın dedım..ısmını koyduk ama hiç bişey yaptıgıda yok çocuga ..bi küpe falan alıvermedı kulagına adını koyduk hanı naptı hiçbişey..aman yaa ofkeden sınırden dokturdum valla...
hala aklıma geldıkçe sınır oluyorum kımlıkte fatma serra yazmasına hala alışamadım :y25: :y25: :y25:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

serra_emine

İSİM ANNENIN HAKKI
İSİM ANNENIN HAKKI ...............................KARIŞANLARA DUYURULUR...........
KARIŞMAYIN YAA

O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

*****----sarıseker---*******

valla ılk cocugum erkek olursa hazır ısmı esım ıstıyor ama dıgerlerı bana aıt anlastık bız
erkek olursa ömercan :love9:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

bende isim hazir bebis yok insallah bu umidim var :amin: :amin: :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Balböceği

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

bizdede isism hazır ama bebek yok erkek olursa ali ekrem kız olursa onu bulamadık isim koyma konusuda bence anne baba karar vermelidir büyükler sadece fikirlerini sölesinler karısmasınlar ya  :laughing7:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM