28 Mart , 2024, 11:29:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yeni doğan bebeğe isim koyma hakkı

Başlatan Balböceği, 10 Ekim , 2009, 14:20:28

« önceki - sonraki »

krizantem84

evet benimde aynen öyle olmustu hamile oldugum ögrenildi kiz olacagi bile belli degildi kayin babam esinin ismini koydu:) :k06: :k06:
gercektende kizim oldu aydida kayinvalidemin ismi oldu :ehi:

βαlκιz

ben oğlumun birine babamın adını koydugum için eşimin annesi babası kuduruyo onlar uğur diyo ben mehmet onlar uğur ben mehmet en sonunda mehmet  demeye başladılar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: balkız - 11 Ekim , 2009, 17:20:44
ben oğlumun birine babamın adını koydugum için eşimin annesi babası kuduruyo onlar uğur diyo ben mehmet onlar uğur ben mehmet en sonunda mehmet  demeye başladılar :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Alıntı yapılan: krizantem84 - 11 Ekim , 2009, 16:04:34
evet benimde aynen öyle olmustu hamile oldugum ögrenildi kiz olacagi bile belli degildi kayin babam esinin ismini koydu:) :k06: :k06:
gercektende kizim oldu aydida kayinvalidemin ismi oldu :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

allahtan en buyuk iki eltim kaynanam ve kocasinin ismi konusmus bile sukurler olsun :toothy10: :toothy10:

can yine cannnn

BENİM KAYINVALİDEM SEN NE İSTERSEN KOY DEMİŞTİ
AMA BEN DAHA HAMİLE OLMADAN KOYMUŞTUM OĞLUMUN ADINI AKLIMDA
SANKİ ERKEK OLACAĞINI BİLİYODUM OĞLUMUN ADI (MERT ZİHNİ)
MERT İSMİNİ ANLAMINDAN DOLAYI ÇOK SEVİYODUM ZİHNİDE SEVGİLİ VE RAHMETLİ KAYIN BABAMIN ADI ZATEN HİÇ KİMSE KOY DEMEDİ DESELERDİDE BİŞEY FARKETMEZDİ
DERİNE KATILIYORUM VE ÇOCUĞUN ADINI ANNESİNİN YADA BABASININ KOYMASINDAN YANAYIM AMA ANNEM (KAYINVALİDEM)DE NE İSTERSE VEDE TEKRAR ANNE OLURSAM KOYARSADA HİÇBİŞEY DEMEM AMA O HİÇBİRŞEYİME KARIŞMADIĞI GİBİ BUNUDA BİZE BIRAKACAKTIR CANIM ANNECİM BU HAFTA SONU GİDEMEDİM BURNUMDA TÜTÜYOR :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8:
can dediklerim....

Balböceği

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 11 Ekim , 2009, 20:22:36
MERT İSMİNİ ANLAMINDAN DOLAYI ÇOK SEVİYODUM ZİHNİDE SEVGİLİ VE RAHMETLİ KAYIN BABAMIN ADI ZATEN HİÇ KİMSE KOY DEMEDİ DESELERDİDE BİŞEY FARKETMEZDİ
DERİNE KATILIYORUM VE ÇOCUĞUN ADINI ANNESİNİN YADA BABASININ KOYMASINDAN YANAYIM AMA ANNEM (KAYINVALİDEM)DE NE İSTERSE VEDE TEKRAR ANNE OLURSAM KOYARSADA HİÇBİŞEY DEMEM AMA O HİÇBİRŞEYİME KARIŞMADIĞI GİBİ BUNUDA BİZE BIRAKACAKTIR CANIM ANNECİM BU HAFTA SONU GİDEMEDİM BURNUMDA TÜTÜYOR :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8:
vay be sen gidemedigine uzuluyorsun ben insallah kaynanam buraya gelmez diye dua ediyorum
tmm bende kendisini cok seviyorum ama cok diktator gelinlerini ogllarindan cok sever
ama ben yinede istemiyorum sinir hastasi biraz hanim yani bizide sinir hastasi etmesin :toothy10: :toothy10: :toothy10:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: bàLboc£qi - 11 Ekim , 2009, 20:29:10
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 11 Ekim , 2009, 20:22:36
vay be sen gidemedigine uzuluyorsun ben insallah kaynanam buraya gelmez diye dua ediyorum
tmm bende kendisini cok seviyorum ama cok diktator gelinlerini ogllarindan cok sever
ama ben yinede istemiyorum sinir hastasi biraz hanim yani bizide sinir hastasi etmesin :toothy10: :toothy10: :toothy10:
öyle deme maden sevildiğini biliyosun kıymetini bil sonuçta eşinin annesi onu bakmış büyütmüş ben bunu bilir bunu söylerim herşey karşılıklıdır canım sevgide nefrette
valla ben çok seviyorum kayınvalidemi herkesinde sevmesini isterim
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

kıs ben sızlanıyom yanıma ya annem ya kayın valıdem gelse kafayı yıyecem nermın gel bana 1 haftalına kal bacım  :opucuk:kımse gelmıyo hepsının ısı varmıssana ne ısdersen yaparım :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

krizantem84

benimde ayni sekilde benden büyük iki tane eltim var ama en büyük eltimin cocuklarinin adini yinede anne ve babasi koyamadilar  :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: krizantem84 - 11 Ekim , 2009, 20:50:42
benimde ayni sekilde benden büyük iki tane eltim var ama en büyük eltimin cocuklarinin adini yinede anne ve babasi koyamadilar  :ehi: :ehi:
eer ızın verılmıyosa gıslıden gıdıp nufus kagıdını cıkarın ama oturup konusulunca bısey denılmes  heralde :icon_scratch: :icon_scratch:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AskMeleqi]ღ ♥ღ - 11 Ekim , 2009, 20:46:37
kıs ben sızlanıyom yanıma ya annem ya kayın valıdem gelse kafayı yıyecem nermın gel bana 1 haftalına kal bacım  :opucuk:kımse gelmıyo hepsının ısı varmıssana ne ısdersen yaparım :k06:
ah ahhhhhhhhh gelebilsem gelmemmi ama biliyorumki sen rizeye gelince görüşcez canım
:opucuk:
can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

krizantem84

Alıntı yapılan: ღ♥ღ [AskMeleqi]ღ ♥ღ - 11 Ekim , 2009, 20:56:15
Alıntı yapılan: krizantem84 - 11 Ekim , 2009, 20:50:42
eer ızın verılmıyosa gıslıden gıdıp nufus kagıdını cıkarın ama oturup konusulunca bısey denılmes  heralde :icon_scratch: :icon_scratch:

yok cnm yok ilk ogullari babasi gitti ismini koydu eve gitti edi ben ismini hamza koydum bi tartisma cikti ve gitti tekrar onlarin istedigini koydu yaaa :y25:onlarin dedigi ismi koymadan cocugu kucaklarina bile almadilar :-ooo