HER AY ADETLE GELEN HAYAL KIRIKLIĞI:(

Başlatan ela_su048, 23 Ekim , 2007, 10:14:28

« önceki - sonraki »

aysel

elasu güzel haberlerini bekliyoruz ne oldu canım hadi bize güzel haberler ver lütfen  :opucuk:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

tubito

elasu nerdesin haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruz

aysel

Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

sevda

Evet güzelim nerelerdesin yaa merak ediyoruz seni.. :-\

tubis

elacım 2 ay olacak nerelerdesn bende çok merak ediyorm seni ve  hayırlı haberlerini

ela_su048

arkadaşlar ben o kadar kötüyümki aylardır nete bile girmiyorum eşim sperm testi yaptırdı ve sonuç çok kötü sperm sayısdı 2 milyon ve hareketlilik 4.derece yani hareketlilikte yok umarım sizler iyisinizdir.tubitocum bebiş nasıl sen onu söyle ona iyi bak.herkesii öptüm....

tubis

canım herşeyin bir çaresi bulunur Allah dermansız dert vermesin yeter ki.biliyosun tıp çok ilerledi.bak uzun zmandır gelmemişsin nete sakın evde tek başına kalıpda kendini dinlem.gel buraya paylaş bizimle emin ol iyi gelecektir.bende 8 aydır deniyorum ama hala olmadı geçen ay doktora gittik, eşime sperm testi verdi yarın alıcaz sonucunuda. bakalım bizi neler bekliyo.dediğim gibi Allah dermansız dert vermesin canım sabim en iyisini bilir, herşeyin kın umudunu yitirme Rabbir zmanı var inan bana....Çok öpüyorum    :opucuk: :opucuk: seni kendine iyi bak... :flowers: :flowers: haa bu arada bizide habersiz bırama olur mu  ;) ;) ;)

susi

Ela cım bukadar ümitsiz olma sperm sayısının düşük olması herşeyin sonu değil görümceminde eşinin böyleydi öcelikle balık havyar bal yani vitavin veriçi şeyler yemesini söyledi dr sonrada tesisllerden canlı sperm alıp tüp bebek yaptılar şimdi bebiş leri 2 aylı
k oldu görseniz ne tatlı ama en önemlisi moralini yüksek tutmanızzz :sunny:
      :flowers:      :flowers:     :flowers:        :flowers:
YAŞAMA SEBEBİM HAYDAR EGE

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım elasucum bencede sen gel bizi dinle eşine bol bol keçiboynuzu kürleri yap keciboynuzunu kaynat onları iki saat dinlendirdikden sonra mıkserle karıştır ve sabah akşam bir bardak içsin bak cok faydasını görürsün  bide onun aktarlarda keçiboynuzu pekmezi satılıyor onu alabilirsin oda çok faydalı benim eşimin hiç yok sen dua et yine azda olsa bulunmuş sonuçta ilaçlarla cogalır bizimkinde hiç yok sıfır tüp bebek tedavisi verdiler bize perşembe başlıyoruz darısı başına güzelim sen kalbini ferah tut herzaman olur  :k06: :k06:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

tubito

elasu canım üzülme ne olur herseyin caresi var artık  bi care bulunur merak etme sen inancını kaybetme dua et bol bol stres yapma elbet bir gün gelecek merak etme

benim bebiş cok iyi suan 17 haftalık ve dr erkek dedi (yanılmadıysa)

dualarım seninle sen gönlünü ferah tut  hersey gönlünce olsun

ela_su048

arkadaşlar berbat durumdayım eşimin ilk sperm testi 5 milyondu doktor belki ortam kötüydü ve dikkat etmemiş olabilirsiniz demişti tekrar istedi ve bizde tüm istenilenlere harfiyen uyduk bu defa sonuç sıfır geldi inanabiliyormusunuz sperm sayısı 1 hafta sonra sıfır çıktı ağlamaktan gözlerim şişmiş durumdabana bi akıl verin neden böyle oldu?

ametist

elasu canım ümitsizliğe kapılma arkadaşların dedikleri gibi kürleri uygula mutlaka çok etkili  faydasıda vardır.duyguseli isimli arkadaşda yazmış tüp bebek şansı var. doktoruna da güven.Rabbim bizlere sabır veriyosa inşallh karşılığınıda bebişlerle görürüz.stres kesinlikle yapma.bol dua et.lütfen üzülme

susi

ela_su  cnm senin adına inanki çok üzüldüm .bnce tekrar tahlil yaptırın çünkü iki sonuçta birbirinden  çok farklı bunda bi yanlışlık olmalı .ve en önemlisi moral ltfen bukadar üzülme herşeyin bi caresivar  ama  unutmaki sonuç ne olursa olsun hayat devam edecek   o  nedenle kendine ve eşine dikkat ett   cnm  :amin: dualarımız sizin için :amin:

YAŞAMA SEBEBİM HAYDAR EGE

tubito

elasu hiç üzme kendini canım

tıp cok ilerledi artık tüp bebek yaparsın bizim işyerinden arkadassında esinin spermlerinde sorun vardı tüp bebek yöntemine basvurdular şimdi  5 aylık hamile hiç canını sıkma canım dua et bol bol canım bizde edicez merak etme

ela_su048

YUPPPPPPPİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ ARKADAŞLAR ÇOK MUTLUYUM O SALAK ÖZEL HASTANE SONUCU YANLIŞ ÇIKARMIŞ EŞİMİN SPERM TESTİ DOKTORUM TAKİBİNDE YENİLENDİ VE 8 MİLYON ÇIKTI FAKAT HAREKETLİLİK ÇOK ÇOK AZ AMA HİÇ UMRUMDA DEĞİL ÇIKTI YA ÖNEMLİ OLAN BU DOKTORUMDA SİZİ DAHA FAZLA STRESE SOKMAYACAĞIM YOK İLAÇTI YOK VARİKOSALDİ FALAN DİYE ÖNÜMÜZDEKİ AY İLK AŞILAMAYI YAPIYORUZ ZATEN 3 AŞILAMA DENEMESİ ŞART AMA UMARIM TUTARDA TÜP BEBEĞE GEREK KALMAZ KALSADA SORUN DEĞİL BUNLARI SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM VE HEPİNİZDEN EŞİME BAHSEDİYORUM İNANIN SİZE TEŞEKKÜR EDİYOR BANA MORAL VERDİĞİNİZ İÇİN SAĞOLUN KIZLAR HEPİNİZ AMA HEPİNİZ.