28 Mart , 2024, 20:09:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HER AY ADETLE GELEN HAYAL KIRIKLIĞI:(

Başlatan ela_su048, 23 Ekim , 2007, 10:14:28

« önceki - sonraki »

tubis

çok sevindim canım.zaten belliydi böyle bir yalnışlığın olduğu.iki test arasında çok fark vardı çünkü.Rabbim en kısa zamanda hayırlı bir bebiş versin sanada banada canım. :amin: :amin: :amin:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

bitanem bak gördünmü üzüldüğüne degdimi işte sonuç ortaya çıktı hadi bakalım kolay gelsin sizede aşılama için bizde tüp bebege başlıycaz bir sihirli degnek degse burdakı bütün hamile kalmak isteyenler birden hepimiz hamiş olcaz bu sene sanırım hadi hayırlsı kendine iyi bak ela_sucum   :k06: :k06: :k06:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

mavili

Allah herkesin gönlüne göre versin Allah bebiş isteyenlerin tez zamanda kucagını doldursun dualarım sizinle arkadaşlar umarım herşey gönlünüzce olur :amin:

ametist

ela çok sevindim senin adına boşuna üzülmüşsün.inşallah aşılaman tutar.allah herkesin gönlüne göre versin.bende çatlatma tedavisi gördüm 2 ay ama olumsuz.aşılama yaptırmak istiyorum.özelde mi yaptırıyorsun? ücreti ne kadar?

susi

elacım inanki çok sevindim senin adına gördünmü bak hiç üzülmeye değmezmiş     allah gönlüne göre versin  cnm  öpüyom
YAŞAMA SEBEBİM HAYDAR EGE

mesude

6 ay evlısın daha kafana takma bende doktora gıtmıstım 6 aylık evlıyken 1 yıla kadar mudahale edemem dedı 2 ay sonra hamıle kaldım doktora tedavıye deıl ultrason ıcın gıttım hersey kısmettır bu kadar uzme kendını allah ne zaman nasıp edrese o zaman olur merak etme rahat ol
hayatımın anlamı tatlı bebegim iyiki varsın iyiki benimsin

nihamik

meraba arkadaşlar
foruma düzenli yazamasamda çoğunlukla takip ediyorum
yeni hamileleri duydukça çok seviniyorum, umarım hayırlısıyla bebeklerini kucaklarınıza alırsınız
geçan ay hüsrana uğradım  bende, bu aydan baya umutluydum en azından stresten sıkıntıdan mümkün olduğunca uzak durdum
adetime 6 gün kala erken gebelik testi yaptım, oldukça silik bir çizgi vardı
kendimi heveslendirmicem dedim ama nerde, tutamıyorum ki kendimi
bugün rüyamda hamile olduğumu gördüm dayanamadım uyanır uyanmaz bir test daha yaptım ama bu normal testlerden
ve hiç bir şey yoktu. bugun adetime 3 gün var sizce test yanlış cıkmıs olabilir mi?
Allah'ım sen hepimizin yüzünü güldür :amin:

mavili

canım acele etme bence adetinden birkaç gün geçsin sonra bak ben 4 gün geçince bakmıştım ve çıkmıştı

tekila

alıyorum seni ama genede denemeye devam canım üzülme herşeyin başı moraldir :binkybaby:

ela_su048

slm arkadaşlar çok uzun süredir nette değilim çünkü çok can sıkıcı şeyler yaşadım.işimden çıkartıldım hemde pat diye.torpilli hanfendi öyle istedi diye.ben sizin anlattığınız tüm evreleri geçirdim. rahim filmide dahgil.benim resmen işkence gibi geçti.hüngür hümgür ağladım.aşılamada yapıldı ama lmadı.resmen sömürdüler beni.şuanda tüp bebek uygulaması yapıldı.bebişlerim transfer oldu tam 3tane tutunmalarını bekliyoruz.çok heycanlıyım umarım allah banada bebiş verir.tek sıkıntım  merak etmem.acaba ne kadar sürede rahime tutundukları belli oluyor.bilen varsa lütfen söylesin.hepinizi öptümmmm... :hello: :k06: :k06: :k06:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

elacım merhaba öncelıkle geçmiş olsun ne yapcan canım devir torpil devri umarım en kısa zamanda bir iş bulursun belkı böylesi senın için daha hayırlı

olmuşdur bu arada çok sevındım ya inş rabbim yüzünü güldürsün canım benım bende tüp bebek tedavısı görüyorum ilk denemem olumsuz oldu şimdi

ikinciye başladık henuz igne oluyorum hala kısmetse bayram sonrası transferım olcak ben ilk denemem de 12 gün yattım doktorlar ilk 5 günün çok önemlı

oldugunu söylemşdi bana senın nasıl oldu anlatsana biraz
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

azra35

slm benim de ilk ayım bende çok endişeleniyorum ama her ay acaba olacak mı diye şartlanmak stres sanırım hamile kalmayı etkiliyo bende internetten araştırdım rahim in dönük olması hamile kalmayı engellemiomuş umarım olur  :)

azra35

Alıntı yapılan: ღ°•.♥.•°ღ∂υуgυѕєℓι ღ°•.♥.•°ღ - 28 Kasım , 2008, 23:16:12
elacım merhaba öncelıkle geçmiş olsun ne yapcan canım devir torpil devri umarım en kısa zamanda bir iş bulursun belkı böylesi senın için daha hayırlı

olmuşdur bu arada çok sevındım ya inş rabbim yüzünü güldürsün canım benım bende tüp bebek tedavısı görüyorum ilk denemem olumsuz oldu şimdi

ikinciye başladık henuz igne oluyorum hala kısmetse bayram sonrası transferım olcak ben ilk denemem de 12 gün yattım doktorlar ilk 5 günün çok önemlı

oldugunu söylemşdi bana senın nasıl oldu anlatsana biraz

merhaba umarım bu kez olur aminnnnnnn.hepimize allah sabır versin.

esra_29

Öncelikle herkese merhaba..Site o kadar güzel ki,insan yazılanları okudukça hayal kırıklıklarını bi kenara bırakıp,gelecek aylara yeni umutlarla bakıyor..Bende aranıza yeni katıldım ve bende hamiş olmayı büyük bir özlem ve umutla her ay yeniden bekliyorum ve yine her ay büyük hayal kırıklıkları yaşıyorum..17 aylık evliyim..1 yıl korunmadım ama hamişde kalamadım..1 yıl sonunda dr.'a gittim,eşimle birlikte gittik..Eşimde bende tüm tahlillleri yaptırdık..İkimizde de herşey normal çıktı..Dr.umuz takvim yöntemini önerdi,5-6 ay bu şekilde denememizi söyledi..4 aydır deniyoruz ama hala hamiş kalamadım,bu ay yine büyük hüsrana uğradım..Sabrediyorum,bekliyorum,dualar okuyorum,inşallah Rabbim dileyen,isteyen herkesi bebek sahibi yapar..Acaba bir gün bende BEBİŞİMİ kucağıma alabilecek miyim?????? :honk:

destina

aramıza hoşgeldin esra canım Allah sanada hayırlısıyla nasip etsin
anne olmak istiyorum