28 Mart , 2024, 18:14:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

arkadaslar nolur cvp atın

Başlatan uçurumgülü, 29 Kasım , 2008, 12:09:00

« önceki - sonraki »

uçurumgülü

sultan canım hoşgeldin aramıza allah ogluna saglık sıhat versin ömrü uzun olsun hayırl evlat olsun umarım burda ii vakit geciririsin canım

sultanefe

Alıntı yapılan: uçurumgülü - 13 Aralık , 2008, 10:19:09
sultan canım hoşgeldin aramıza allah ogluna saglık sıhat versin ömrü uzun olsun hayırl evlat olsun umarım burda ii vakit geciririsin canım
inş ama pek alışamadım buraya  :icon_pale:

neslihan

Hoşgeldin canım benim.Burası biraz hareketsiz ama sohbetler daha samimi.Çok fazla üye yok aktif olarak sohbete katılan,bide çalısan arkadaşlar işyerlerinden yazabiliyor anladığım kadarıyla.Alışırsın umarım.Allah yavrunu sana bağışlasın.Çok tatlıymış maşallah

sultanefe

Alıntı yapılan: neslihan - 13 Aralık , 2008, 10:30:55
Hoşgeldin canım benim.Burası biraz hareketsiz ama sohbetler daha samimi.Çok fazla üye yok aktif olarak sohbete katılan,bide çalısan arkadaşlar işyerlerinden yazabiliyor anladığım kadarıyla.Alışırsın umarım.Allah yavrunu sana bağışlasın.Çok tatlıymış maşallah
amin cümlemizin yavrusunu ben başka yerde tıklıyodum son yazan kişinin yazısı çıkıyordu burda öyle değil

destina

moral vermeniz çok güzel gerçekten.uçurum gülü ve hic_ran teşşekkür ederim .ama ben çok duygusalım ve  duysallığım bana çok sorun oluyor malesef.alllahın selamı üstümüze olsun.  (hoş geldin sultanefe)
anne olmak istiyorum

öslem

destina canım bende çok duygusaldım ancak artık değilim. çünkü herşey ağlamakla çözülmez. özellikle konu bebekse bunu tıpta halletmek daha iyi olur bence canım.  :icon_thumright: :icon_thumright:
güzel duan içinde çok saol hayatım  :k06: :k06:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

destina

merhaba kızlar günaydın günaydın günaydın.. nasılsınız kızlar.heralde ilk açılışı ben yapcam byyyyyyyyyy
anne olmak istiyorum

öslem

günaydın destinacım. canım benim valla ilk açılışı sen yapmışsın.

destina

merhaba hicran ya birşey sorcam bana cevap atarsan sevinirim doktorum beni adetimin 10ncu günü çağırdı acaba neen ki yumurtlamamamı bakıcak.neys görüşmek üzere Allaha emanet ol.
anne olmak istiyorum

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

evet canım o gün yumurtlama günü oluyor o yüzden o gün yapılması gereken testler oluyor onu yapıcakdır çatlama ignesi yapıcakdır
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

öslem

valla destinacım ben bu konuda çok bilgisizim. yani neden çağırdığını bilemiyorum hayatım  :dontknow: :dontknow:

tülincim çatlatma iğnesi ne oluyor güzelim :icon_scratch: :icon_scratch:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım çatlama ignesi oluyorsun sonra ve hergun eşinle beraber oluyorsun o esnada hamile kalman daha yüksek oluyor
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

öslem

destina

çok teşekkür ederim tülincim ya sen tecrübelisin galiba .Allah ne muradın varsa versin. hicrancım sende sağol canım
anne olmak istiyorum