bir bebişim olsun istiyoruuuuummmm iki de olabilir hele birini bi yapabilseydik

Başlatan gizem06, 01 Ekim , 2009, 12:58:31

« önceki - sonraki »

gizem06

her ay kendimi hamile gibi hissediyorum ama olmuyorum şu hamilelik belirtilerini adam akıllı bilen biri varmı

ceylin eslem

canım burada birçok arkadaşımda aynı şeyi aylardır yaşadı.biride benim.her ay hamileyim sanıyorum.adette düzensiz olunca günüm geçiyo falan ama sonuç her ay   fosss oluyo malesef.hamilelik belirtileri şunlardır;gögüsler şişer,hatta ucları çok acır ağrı yapar.kasıklarda batmalar olur ara sıra.ağzının tadı değişir.bazılarında mide bulantılarıda görülüyor.bel ağrısı olur.sürekli açlık hissi,mide kazınması hissi oluyor.sürekli olarak uykulu,yorgun,bitkin bir halde olunuyor.herzamankinden daha fazla uyunuyor.akıntıda fazlalaşma olur.sık sık idrara çıkılıyor.psikolojik olarakta dengesizlikler yaşanıyormuş.benim aklıma gelenler bunlar.ama bildiğim her hamile bütün bu belirtilerin hepsini yaşamazmış,bazıları hepsini,bazıları birkaçını,bazılarında da  hiçbir belirti olmazmış.haa bide aklıma şey geldi.adet günü yada birkaç gün öncesi yada sonrasında kahverengi-pembemsi bir akıntı oluyomuş kimisinde bunada yerleşme kanaması deniliyormuş.
    bende hamilelik geçirdim.ama ne bilim.bende ne zaman adetim geçmeye başladı belirtiler o zaman kendini göstermişti.adete haftalar kala belirtilerinin bu kadar ortaya çıkacağını zannetmiyorum ben.bu birazcık psikolojik diye düşünüyorum.zaten bizler tamam diyoruz şu şu belirtiler var kesin hamileyim.ama adet olunca yıkılıyoruz.aynı şeyleri yaşıyoruz bitanem.çok istiyoruz,çok kafaya takıyoruz,aklımızdan çıkmıyo o yüzden öyle zannediyoruz.inşallah en kısa zamanda hamiş kalırız.

Balböceği

ceylin eslem o kisiden biride benim koskoca 5 gunu gecirdim sonra kanlinigar oldum aman oda iyi bisey hamilemiyim diye dusunmek ama stres yapiyos cnm hayirlisi napacan :toothy10: :toothy10: :toothy10:

vuslat

Alıntı yapılan: gizem06 - 01 Ekim , 2009, 12:58:31
her ay kendimi hamile gibi hissediyorum ama olmuyorum şu hamilelik belirtilerini adam akıllı bilen biri varmı
slm cnm.. öncelikle hoşgeldin belliki aramıza yeni katılmışsın..
hamilelik belirtilerine gelincede bu belrtiler herkeste değişen şeyler meşhur baş dönmesi var yok mide bulantısıymış yok kasıklara saplanan sancıymış filan bunları bilirsin ama bazı hamileler hiç bi belrti görmezlermiş o yüzden en güzeli belirtilere aldanmadan şüphelendğinde kendin testini yapman..  ama bazen negatif çıkmasındansa şüpheyle yaşamayı tercih ediyoruz kendmden biliyorum böyle yapmamak gerekir ki kendini ne kadar aldanırsan bi okadar üzülüyosun yada ne kadar uçarsan yere okadar sert düşüyosn  ;)  

[/ur

Balböceği

Alıntı yapılan: vuslat - 02 Ekim , 2009, 17:53:21
slm cnm.. öncelikle hoşgeldin bellik aramıza katılmışsın..
hamilelik belirtilerine gelincede bu belrtiler herkeste değişen şeyler meşhur baç şey var yok mide bulantısıymış yok kasıklara saplanan sancıymış filan bunları bilirsin ama bazı hamileler hiç bi belrti görmezlermiş o yüzden en güzeli belirtilere aldanmadan şüphelendğinde kendin testini yapman..  ama bazen negatif çıkmasındansa şüpheyle yaşamayı tercih ediyoruz kendmden biliyorum böyle yapmamak gerekir ki kendini ne kadar aldanırsan bi okadar üzülüyosun yada ne kadar uçarsan yere okadar dert düşüyosn  ;) 
vuslatcim harikasin dogru soyluyorsun her ay bole dusersek yok buram agriyor yok suram ooo o hayat gecmezki.

vuslat

Alıntı yapılan: bàLboc£qi - 02 Ekim , 2009, 17:57:02
Alıntı yapılan: vuslat - 02 Ekim , 2009, 17:53:21
slm cnm.. öncelikle hoşgeldin bellik aramıza katılmışsın..
hamilelik belirtilerine gelincede bu belrtiler herkeste değişen şeyler meşhur baç şey var yok mide bulantısıymış yok kasıklara saplanan sancıymış filan bunları bilirsin ama bazı hamileler hiç bi belrti görmezlermiş o yüzden en güzeli belirtilere aldanmadan şüphelendğinde kendin testini yapman..  ama bazen negatif çıkmasındansa şüpheyle yaşamayı tercih ediyoruz kendmden biliyorum böyle yapmamak gerekir ki kendini ne kadar aldanırsan bi okadar üzülüyosun yada ne kadar uçarsan yere okadar dert düşüyosn  ;) 
vuslatcim harikasin dogru soyluyorsun her ay bole dusersek yok buram agriyor yok suram ooo o hayat gecmezki.
saol canımcımm gerçi hızlı yazıcam derken yanlış yazmışım bazı kelimeleri ama sen genede anlamışsın  ;)  :opucuk:

[/ur

Balböceği

vuslat

[/ur

= - =SeLSeBiL= - =

:toothy10: :toothy10: :toothy10:  ben ikiz istiyorum  :amin: :amin: böyle istiyince bana herkes deli gözüyle bakıyo ama ben istiyorum ikiz olsunn
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

akideciknane

MERHABA 2 aylık evliyim 39 yaşındayım regl lerim normal ve düzenli yaş itibarıyla korunmuyoruz ve bebek istiyorum.son adetim 15 eylül ve 2 gündür kasıklarımda ağrı mide bulantısı beyaz akıntı vs garip bişeyler yaşıyorum erken gebelik belirtileri yaşayan varmı? :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

merhaba akıdeciknane...canım bende bebek cok ıstıyorum gecen agustosda gebelık gecırdım adetım gecmeden ogrendım...bende de kasık agrısı cok fazlaydı..yanlız bır hafta sonra dıs gbelık oldugu anlasıldı.. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:canım yarın bı kan testı yaptır hemen bellı olur

ceylin eslem

insanın malesefki her ay içine bir ümit doğuyo.acabaaaaa??????belirtilere gelince bende aynı sizin gibi yok kasığım ağrıyo yok belim ağrıyo.şimdi bile içimde bir şüpe var.atamıyorum bir türlü beynimden.2 gün adet oldum.sonra kesildi. şimdi diyorum acaba üstüne görmemiydi.acaba hamilemiyim.adet olmadan önce kan tahlili yaptırmıştım negatifti.buna ragmen acabaaaa????? diyorum.sizce ababa olabilirmi??*

mavişimmm

kızlar ben adet bitiminden 16-17 gün sonra kan testi yaptırdımm negatif çıktııı.hamile deilim dedimmm.ama adet tarıhınde olmadım.1 gun geçti akşam yaptım testi işten cıkcınca ıkıncı cızgı silik çıktıı.anlayamadımmm.2,gun öğlende yaptım testi ve çift çizgiii.anlamadım bende nasıl oldugunu.hani kanda hemen belli olur derler yaa.bende belli olmadı.bende herhalde erken gıttım dıye dusundum.şimdi 8+1 haftalık hamişimm.dualrınızı eksık etmeyın kızlarrrr.

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: mavişimmm - 03 Ekim , 2009, 17:31:31
kızlar ben adet bitiminden 16-17 gün sonra kan testi yaptırdımm negatif çıktııı.hamile deilim dedimmm.ama adet tarıhınde olmadım.1 gun geçti akşam yaptım testi işten cıkcınca ıkıncı cızgı silik çıktıı.anlayamadımmm.2,gun öğlende yaptım testi ve çift çizgiii.anlamadım bende nasıl oldugunu.hani kanda hemen belli olur derler yaa.bende belli olmadı.bende herhalde erken gıttım dıye dusundum.şimdi 8+1 haftalık hamişimm.dualrınızı eksık etmeyın kızlarrrr.
allah saglıklı sıhatli bi evlat verir inş kardeşim benimde iki gün gecti hesaplarıma göre adet olmadım adet olmam için bi belirtide henüz olmadı cok heycan yaptım bende test yapmayada korkuyorum negetif cıkarsa diye
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

..BahaR●●

bazen belirtileri psikolojik olarakta yaşabiliyoruz
bunlara takılmamak lazım fakat elimizde değil......