28 Mart , 2024, 21:01:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Progestan kullanan var mi ?????.........

Başlatan ♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥, 29 Eylül , 2009, 19:07:18

« önceki - sonraki »

peritozu

progestan kullanırken bitmeden adet olan varmı  :honk:

bebişim1

bana doktorum progestanı sadce 2 gün iç demişti..günde 3 öğün içtim sadce 6 tane yani toplam..sonrada 2 gün gecti aradan adet oldum hemen..doktorum 10 gun beklıcen o arada gelcek demıstı..belkide bünye ile alakalı olabilir bu tür durumlar..
canım bebeğim.

hümeyra_t_e

ben hamilelikte progestan kullanmaya başladım progesteron hormonunun düşmemesi için...demekki başka sebeblerle de kullanılabiliyomuş

esraörs

benım dusuk tehlıkem vardı onun ıcın kullandım ama bebısım dustu :y25:

qonca

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°AŞKIMCIM°ღ♥ღ° - 26 Haziran , 2010, 10:35:26
kızlar herkese selam ya ben dün doktora gittim dr dediki hamile kalırsan hamileliğin boyunca hergün iğne olcaksın dedi

cnm bnmde 2 düşüğüm oldu ve bu 3. gebeliğim.. bende günlük iğne kullanıyorm clexane adında 0.4 ml. ayrıca folikasit çocuk aspirini ve progestan kullanıyorm.. iğne füşük olmaması bebeiğin keseye düşüp tutunması için.. hergün karından veya koldan veya bacaktan yapıosn çok küçük bişey fazla acıtmıo korkacak bişey yok yani.. düşüğü önlemek amacıyla yapılan bişey yani..

Aytii

ben ilk başlarda kullandım  2 gün oral yoldan ama çok kötü oldum  :honk: doktoruma söyledim vajinal bölgene at akşamları uyumadan dedi bende o şekilde kullandım ama çok sıvılaşıp akıntı yaptı bende iç çamaşırı değiştirmekten sıkılır hale geldim  :-\ birde o kadar küçük birşey eriyipte dışarıya çıkıyosa tümden neden kullanıyoruz bu ilacı arkadaş?? bıraktım kullanmayı coraspirinde kullanıyodum sözde kanımı sulandırması için vermişti doktor ama geçen hafta evdeydim ve birden burnumdan öyle bir kan aktıki eşimde çok korktu hemen durduramadık ta akıntıyı resmen böyle tuhaf parçacıklar çıktı burnumdan :( bıraktım coraspirinide cuma günü gidince doktora söylicem böyle oldu diye aranızda coraspirinden dolayı öyle olan varmı arkadaşlar?

qonca

ayy bu ilaç bnde aşırı derecede halsizlik yapıo ilacı içtikten 1 saat sonra uykum gelio başım dönüo bi tuhaflaşıorm..

bankacıı

evet bende kullandım progesten faydasını görmedim de kullandıgım ay düzenli adet gördüm yine adetim gecikti 10 gün dün gebelik testi yaptım yine herzamanki gibi negatif çıktı yine doktor yolu gözüktü bana  :'( üfff sıkıldım doktora gitmekten

SeliN59

30 Ağustos , 2011, 23:21:48 #83 Son düzenlenme: 30 Ağustos , 2011, 23:25:59 kumsal59
Alıntı yapılan: yağmur8183 - 05 Nisan , 2010, 10:02:15
MERHABA KIZLAR,BENDE BİR HAFTADIR PROGESTAN KULLANIYORUM,ÇOK FAZLA BAŞ DÖNMESİ VAR, SİZİN NASIL OLDU KIZLAR...BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM...

kızlar bu progestan bende feci baş dönmesi yapıyo günde 3 tane alıyorum ilacı içtikten bi saat sonra kadar bi halsizlik bi uyuma hissi hafif sallantı çpok fena yapıyo hemen yatıp uzanmaktan başka bişey istemiyorum progestan kullan arkadaşlarım sizdede böyle oldumu