Progestan kullanan var mi ?????.........

Başlatan ♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥, 29 Eylül , 2009, 19:07:18

« önceki - sonraki »

AŞKIMCIM SCS

canım ben kacıyorum öptüm seni benim kociş uyanacak birazdan kahvaltıı hazırlayayım bari :opucuk: :wave:

GELSQMİNQ

valla ben eşimle konuştum bu ayda hamile kalmassam korunmaya karar verdik bi süre kafamı toplayacağım sonrasına bakıcaz çocuk düşüne düşüne kafayı yiyeceğim çünki en iyisi kafamı toplayana kadar korunmak allah yardımcımız olsun amin

ponçik

AŞKIMCIM  doktorun bahsettiği iğne muhtemelen progestan ve düşüğü önlemek, bebeğin tutunmasını sağlamak için yapıyorlar  :icon_thumright:

AŞKIMCIM SCS

LİMON

MRHB arkadaşlar bugun doktorumla gorustum progeston dıe bı ılac varmıs yumurtlamaya yardımcı olan klomen gıbı ama bu karından ıgne yapılıyomus yanı ılk ıgneyı doktor yapıomus...ogretıyormus sonra dıgerlerını sen karnından vuruyomussun bu ılactan kullanan varmı veya hamıle kalabılen yardımcı olursanız cok sevınırım:))

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: LİMON - 09 Temmuz , 2010, 14:39:48
MRHB arkadaşlar bugun doktorumla gorustum progeston dıe bı ılac varmıs yumurtlamaya yardımcı olan klomen gıbı ama bu karından ıgne yapılıyomus yanı ılk ıgneyı doktor yapıomus...ogretıyormus sonra dıgerlerını sen karnından vuruyomussun bu ılactan kullanan varmı veya hamıle kalabılen yardımcı olursanız cok sevınırım:))
ben hapını kullanmıştım oda bebiş gene düştü düşük riski var diye vermişti dr genede düştü

vadi= muge & melis

LİMON

VALLA VADİCİM KUSURA bakma konunun olup olmadıgını hıc arastırmadım ama ılk sayfada yk emınım dıger sayfalarada bakmadım bole bı ılacı hıc duymadım ısmını bıle  soleyemedım :Dbır konu varken tekrar aynı konuyu actıysam kusra bakmayın ben sızın bu konuyla ılgılı bılgısı olan  varmı dıe ogrenmek ıstemısttım

vadi= muge & melis

09 Temmuz , 2010, 16:04:19 #68 Son düzenlenme: 09 Temmuz , 2010, 16:07:36 vadi= muge & melis
ayrıca progesteron hormonun adı  ılacın adı ise  progestan  ayrıca ben nıye kusura bakayım konun kapandıgı zamn sen kusura bakam

duygusay

merhaba arkadaşlar bana dün aşılama yapıldı bu gunde progestan kullanmaya başladım 15 gün içicem ondan sonra dr.a gidicem o zman belli olucak inş.hamile kalabilirim allah isteyen herkese nasip etsin..

ozdage

arkadaşlarım günaydın ben geçen ay temmuz 5te regl oldum reglin 3.günü günde 1tane olmak üzere 5gün klomen kullandım adetin 3.gün dr agittim sağ 15,5 sol 15,5 iki yumurta gördü dr fena değil dedi ayın 19 21 23 25 i ilişkiye girin 26sında progesteron tahlilini yaptır sonucuyla gel dedi 1 haftadır müthiş bir mide bulantısı ve kasıklarımda müthiş bir sancı var ilaçtan mıdır? bir de şu adetin 12. gününden  itibaren yumurtlama oluyor ya ben 5inde oldum bu hesaba göre 17si 19u 21 23 25 te olması gerekiyor dr 19unda başlattı neden böyle bir iş yaptı fikri olan var mı?dediği günler iş başındayız ama garip oluyor doktor tavsiyesi ilişki valla güle güle çalışıyoruz hamile kalırsam(inşalllllllaaaaaah) çok komik bir bebek gelecek ehi

melanur

merhaba,
yumurtlamamin hemen sonrasinda dr'um bana da progestan verdi. her gece 2 tane iciyorum. 23 Temmuz'da adet gormustum, ama alt karnimda 2 gundur kramp ve kasilmalar oluyor, daha adetime 10 gun var ama bu kramplar ilacin yen etkisi mi acaba?

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: melanur - 12 Ağustos , 2010, 12:06:14
merhaba,
yumurtlamamin hemen sonrasinda dr'um bana da progestan verdi. her gece 2 tane iciyorum. 23 Temmuz'da adet gormustum, ama alt karnimda 2 gundur kramp ve kasilmalar oluyor, daha adetime 10 gun var ama bu kramplar ilacin yen etkisi mi acaba?
progestan BENİM BİLDİM RİSKLİ GEBELİKLERDE VERİLİYO

peritozu

BENDE KULLANIYORUM PKOLUYUM KLOMEN KULLANDIM GEÇEN AY OLMADI   :y25: BU AY PROGESTAN + KLOMEN KULLANCAM ADETLERİM DÜZENSİZ   :BangHead: SANIRIM DÜZENLESİN DİYE VERDİ DOKTORUM   :icon_scratch:

bebişim1

slm doktorum banada progestan ve klomen verdi...cocuğum olmadı cocuk istedımı söledım...yumurtlama tembelliği var bende klomen yumurtlamam için verildi bölelıkle hamile kalmama yardımcı olcakmıs..bakalım hayırlsı inş.. :)
canım bebeğim.