Progestan kullanan var mi ?????.........

Başlatan ♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥, 29 Eylül , 2009, 19:07:18

« önceki - sonraki »

AŞKIMCIM SCS

AŞKIMCIM SCS

kızlar herkese selam ya ben dün doktora gittim dr dediki hamile kalırsan hamileliğin boyunca hergün iğne olcaksın dedi   :crybaby2: bu nasıl bi iğneki benim durumumda olan varmı :y25:

AŞKIMCIM SCS

kızlar benim durumumda olupta  hamileliği boyunca hergün iğne vurulupta bebeğini kucana alan var mı ben hamile degilim ama niye hergün iğne anlamadım :dontknow: :dontknow: eger hamile kalırsam benim hergün hamileliğim boyunca iğne olmama gerekiyomus :'(

AŞKIMCIM SCS

kızlar herkese selam ya ben dün doktora gittim dr dediki hamile kalırsan hamileliğin boyunca hergün iğne olcaksın dedi 

AŞKIMCIM SCS

bende hetegorizot cıkmıştı oda bebiş oluyo ama tutunamayıp düşüyo düşmesin diye bu iğnemi yapılıyo acaba bilginiz varsa yardımcı olur musunuz arkadaslar

LİMON

ALLAH ALLAH İLK DEFA DUYUYORUM BÖLE BISEY AŞKIMCIM NEDEN DIE SORSAYDIN KESKE DOKTORUNA....

AŞKIMCIM SCS

limoncum ben daha öncede 2kere kimyasal gebelik yasadım klomen ve catlatma iğnesi kullanıyorum 4aydır 2sinde tuttu bakalım şimdide bekliyorum bebiş tutunamıyomus acaba o yuzdenmi hergün iğne verdi bana bebiş tutunması için miki  :dontknow: bide bende hetegorızot diye bi tanı cıktı oda bebek tutunamamayla ilgiliymiş hamile kalırsam hergün iğne olacagımı söyledi dr :dontknow:

GELSQMİNQ

aşkımcım canım geçmiş olsun ama keşke doktora sorsaydın tatlım yaa ama heralde
bebek tutunsun die vurulacaksın

AŞKIMCIM SCS

gelsominacım hamilelik boyunca hergün iğne vurulacakmışım bilmiyorum hayırlısı

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 26 Haziran , 2010, 10:49:10
aşkımcım canım geçmiş olsun ama keşke doktora sorsaydın tatlım yaa ama heralde
bebek tutunsun die vurulacaksın
sağol tatlım bende merak ettim benim durumumda olan arkadaslar varmı diye dün doktor yumurtalıklarımın çok iyi geliştini söyledi catlatma iğnesi verdi dün vuruldum onuda sonra dediki eger sen hamile kalırsan ben sana iğne vercem o iğneyi 37.haftaya kadar hergün vurunacaksın dedi hayırlısı ne yapayım hele bi hamiş kalayım artık vurulurum ne yapayım canım ya

AŞKIMCIM SCS

canım biraz canım sıkıldı ama hayırlısı bence bebiş tutunması için bu iğne

GELSQMİNQ

canım bunda kafayı takcak bişi yok benimde yengemin gelini öle vuruluyodu iğne hamileyken onunkide tüp bebek ti oda 7 aylıkken nkesmişti iğneyi takma hele hamile kal sonrası önemli dğeil bence

AŞKIMCIM SCS

bende hetegorizot cıkmıştı oda bebiş oluyo ama tutunamayıp düşüyo düşmesin diye bu iğnemi yapılıyo acaba bilginiz varsa yardımcı olur musunuz

AŞKIMCIM SCS

tatlım evet hayırlısı bakalım heralde bu ay kalırım inş sen neler yaptın bakım

AŞKIMCIM SCS

14temmuzda olmam lazımmış bakalım hayırlısı inş hamiş kalırız hepimiz