28 Mart , 2024, 11:44:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamile Olduğumu Ne Zaman Anlarım

Başlatan semamehmet, 17 Ağustos , 2011, 18:04:11

« önceki - sonraki »

laracroftt

tatlım ınsallah olur hayırlısıyla ama sunu soyleyebılırım kı adet belırtısı ıle hamılelık belırtısı arasında emın ol hıc bır fark yok sadece gecıkıyosun o kadar agrısı sızısı akıntısı herseyı aynı ayırt etmek cok guc. Ben kırmızılar gelıyo dıye beklerken hamıle kalmısım ::)   yanı dolayısıyla yapman gereken sadece sabredıp beklemek eger adetlerın duzenlıyse 1 gun gecınce hemen yaparsın ıdrar testını. Allah yardımcın olsun :)

semamehmet

Alıntı yapılan: laracroftt - 24 Ağustos , 2011, 14:31:46
tatlım ınsallah olur hayırlısıyla ama sunu soyleyebılırım kı adet belırtısı ıle hamılelık belırtısı arasında emın ol hıc bır fark yok sadece gecıkıyosun o kadar agrısı sızısı akıntısı herseyı aynı ayırt etmek cok guc. Ben kırmızılar gelıyo dıye beklerken hamıle kalmısım ::)   yanı dolayısıyla yapman gereken sadece sabredıp beklemek eger adetlerın duzenlıyse 1 gun gecınce hemen yaparsın ıdrar testını. Allah yardımcın olsun :)

tesekkür ederim sabredicem artık insallah bütün bebek isteyenler en kısa zamanda hamiş olur:)

ayla89

inşallah en kısa zamanda verirsin güzel heberi umutsuzluğa kapılma şimdiden hep bebeğim olacak diye düşün  :opucuk:bende senin gibi evliliğimin ilk gününden istedim ama nasip kısmet 13 ay oldu hala bişe yok  :y25:

sweetrose25

belkide hemen istediğimiz için olmuyodur ama Rabbim inşallah isteyen herkse bu güzel duyguyu tattırır (tabı banada ınş :amin:) :amin: :amin: :amin:

HAYATIMIN ANLAMIYLA