hangi marka bebek bakım ürünlerini kullanıyorsunuz?

Başlatan < ESLAL >, 25 Eylül , 2009, 23:47:54

« önceki - sonraki »

miray

kız hala duruyomu  :D
bahce falan yokmu topraga göm  :dontknow:
bizimkisi düştüğünde görmedik beziyle cöpe gitti herhalde  :dontknow:

βαlκιz

eşim her dk bakıyodu düşdümü düştümü diyee bahçeye gömcektim eşim izin vermedii camiye gömcem dedii duruyoo hala gömemedii unutmuştum hatırladım iyi oldu söylim gömsün  ;D sizinki çöpe gitti demek  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

miray

:ehi: sanırım cöpe gitti cünkü bulamadık düştügünde görmedim
basta bende üzülmüştüm bişey olursa diye
ama batıl inanc bunlar bence  ::)  ::)

βαlκιz

gömünce nolurr gömmeyince nolurr batıl inanç evet ama biz gömelim dedik atmak istemem ablamınkii kzınınki duruyoo oğlununkini balkondan atmışş lahana bahçesinin içinee  :ehi: :ehi: çocuk lahanacımı olcak yaniii  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

unv bahcesıne gomun :k06: :k06: :k06:

ben sıelerım gobek bagı dusunce yıkamaya baslarız...

ya ebbegın pıslıgı deyıp gecmeyın sonucta pıs dpguyor bebek ...ılıskıde bosaldıgın sperm bılem coocukta kalıyor vucudunda...sonracıma kanl falan doguyor

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Yıkayıp verirler herhal ya ben o halde görmek istemiyorum

βαlκιz

burda yıkamıyolar ama heryer bir degildirr bilmem benimkiler temizmiş yüzü falan silmişler ama başka bebekler gördümm dogumdan çıkıyolar bebegin yüzü hep kremsi bişey varr krem sürmüşler sankii silmeden veriyolarr ben hep sildimm belden aşagısını suya tuttum ama tamamen yıkamadım

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 24 Kasım , 2009, 14:51:01
unv bahcesıne gomun :k06: :k06: :k06:

ben sıelerım gobek bagı dusunce yıkamaya baslarız...

ya ebbegın pıslıgı deyıp gecmeyın sonucta pıs dpguyor bebek ...ılıskıde bosaldıgın sperm bılem coocukta kalıyor vucudunda...sonracıma kanl falan doguyor

ayşecim öyle şey olurmu hiç bebek su dolu bir kese içinde siperm nerden kalcak üstünde sende bi hoşsun  :k06:
aslında bebeğin yıkanmaması daha sağlıklıymış o vücudunda kalan sıvıyı bebeğin teni emiyormuş faydalıymış yani o biçok hastanede sadece siliyolar ama yıkayanlarda var

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __Derin__ - 24 Kasım , 2009, 16:08:49
Yıkayıp verirler herhal ya ben o halde görmek istemiyorum
gülfercim pis olmaz takılma sen bebeğimiz 9 ay orda nasıl yaşar kötü bişey olsa yeterki sağlıkları yerinde olsun oyyy onların kokusunun yerini hiçbişey tutamaz canım  :opucuk:

мiŁenα.

canım ben nette okudum eltımdde hamıelyken  dr demıs 72 saat rahımden gıtmezmıs sperm ve cocuktada 72 saat kalırsmıs ole demıstı  :'(

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

ayşecim evt sperm rahimde 72 saat yaşıyor ama bebek rahimde bi kese içinde ona herhangibirşeyin ulaşması orda kalması mümkün değil canım (sperm  bebeğe ulaşabilse herşey ulaşır buda hiç sağlıklı olmaz) eğer ilişkiye girdikten kısa bi süre sonra doğum gerçekleşirse henüz vajinada sperm olduğu için bu doğum sırasında çıkabilir yada bebeğe bu şekilde bulaşabilir ama bebek içerdeyken böyle bişeyin olması mümkün değil canım
son ayda ilişkiye girmenin zararı yok ama olmasa iyi olur da bazı insanlar doğum kolay olsun die özellikle son günlerde ilişkiye giriyolarmış bu gibi talihsiz olaylarda o insanlarda yaşanıyormuş canım  benim bildiğimde bunlar  :dontknow:

DER!N

Ben güya her şeyini doğal kullanacaktım, ne ıslak pamuk ne de saf zeytinyağ kullanamadım.

Evdeki hesap çarşıya uymuyormuş altını açınca avazı çıktığı kadar bağırıyor ve mutlaka beni tepeden aşağı sıvıyor bir an önce bezliyim diye nıveanın ıslak mendilini kullanıyorum. İnş. bir şey olmaz henüz allerjik bir belirtisi olmadı  :nazar:

Demet_dk

Alıntı yapılan: __Derin__ - 15 Aralık , 2009, 13:08:15
Ben güya her şeyini doğal kullanacaktım, ne ıslak pamuk ne de saf zeytinyağ kullanamadım.

Evdeki hesap çarşıya uymuyormuş altını açınca avazı çıktığı kadar bağırıyor ve mutlaka beni tepeden aşağı sıvıyor bir an önce bezliyim diye nıveanın ıslak mendilini kullanıyorum. İnş. bir şey olmaz henüz allerjik bir belirtisi olmadı  :nazar:

olmaz Derincim merak etme
sonuçta o ürünler bebekler için değilmi kaliteli olsun o önemli
biz hiç pişik olmadık yani
o ıslak pamuklar zeytinyağlarıyla silmek biraz abartı bence

< ESLAL >

bende pamuk kullanmayı düşünmüyorum o kadar hassas alıştırmak bencede doğru değil ablam çok pişman bebeği 9 aylık oldu ama hala ıslak mendile geçemiyor bi kez silsem pişiyor dio  :honk: hala pamuk kullanmak zorunda banada sakın alıştırma baştan zevkli oluyor onunla uğraşmak sonrası kötü dio  :dontknow: