hangi marka bebek bakım ürünlerini kullanıyorsunuz?

Başlatan < ESLAL >, 25 Eylül , 2009, 23:47:54

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ♥..MeLeĞiM..♥ - 10 Ekim , 2009, 21:08:15
aynen ama ben daha baslamadıgım ıcın bakmıyorum fazla...

ama ınan elmde olsa herseyı alıcam magzayı :ehi:
bende çok almak istemiyorum kayınvaldemle ablam yeterince almışlar herşeyden sağolsunlar zaten çok çabuk büyüyolar ..ben çok beğendiğim bişey olursa alıyorum ama yinede içim gidiyor :k06:

мiŁenα.

bende sadece ıkı bez ve bır cıs donu var :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

o cıs donuda bana olur ..lohusayken ben gıyerım :toothy10: :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

bizim kıyafet olayımız bitti çok şükür benim pijamalar filanda hazır bizim beşik gibi büyük şeyler kaldı onlarıda önümüz ay almayı düşünüyorum şimdiden yer kaplamasın birde ufak tefek eksikler var ama acil değiller

мiŁenα.

evra

chıcconun urunlerini kullanıyorum ve beyaz silikon olanlrı emmız olarak damaklı olanları.beyaz silikon olmasına dikkat edersen daya iyi.sarı olanları kaynattınmı yapişkan gibi birsey oluyor ,albiminide fena değil .ben cok fazla elektrikli ürünleri cok kulanmıyorum genellikle doğal yollarla burun temizleme aleti yerine fizyolojık sular var onlarla temizliyorum

DER!N

Ecrin Selen'in valizini hazırladık. Abarttım galiba biraz küçük valiz doldu.

Pişik için bir şey koymadım koymalı mıyım?

< ESLAL >

gözün aydın canım kafan rahat olur artık minik prenses istediği zaman gelebilir :binkybaby:
bence pişik kremine şuan ihtiyaç yok canım bende koymam yani doğum normal olursa 1 gün kalınıyor zaten bir gün içindede pişik olacak değil Allah korusun olmasında zaten

DER!N

evet canım istediği zaman gelebilir artık yavrukuşum, hayırlı zamanda gelsin inş.  :amin:

ilacı kesiyoruz artık her an her şey olabilir  :suclu:

< ESLAL >

hayırlısıyla sağ salim gelsinler inş. Allah kurtarsın canım :amin:
benim miniğimde gününden önce gelicek galiba tam döndü ve çok aşağıda 1 kaç gündür ağrılarım var korkuyorum erkenden gelicek die  :-ooo
enazından ayına girebilsek :amin:

DER!N

:amin: canım hayırlısı olsun inş.

Beklemeye pek niyetli değil bu pıtırcıklar

< ESLAL >

evt tatlım yaa rahatları iyi duralım burda demiyolar :k06: :k06:

DER!N

мiŁenα.

DER!N

< ESLAL >

arkadaşlar göğüs pedi alıcam bebedorun jelli göğüs pedleri çıkmış kullanan varmı onlardanmı alsam yoksa eski pamuklulardanmı  :dontknow: