hangi marka bebek bakım ürünlerini kullanıyorsunuz?

Başlatan < ESLAL >, 25 Eylül , 2009, 23:47:54

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 08 Ekim , 2009, 08:40:08
Haklısınız kızlar organik adı altında satılanlara da ne kadar güvenmeliyiz doğru.

Organik sünger dediğim, doğal denizden çıkarılan süngerler çok çok yumuşak oluyorlarmış henüz dokunma fırsatım olmadı.

Dün şu yeni çıkan slikon biberonlara baktım, gayet iyi görünüyorlar slikon biberon kullanan var mı?
Yeni doğan için biberon şart mı?
Satıcı yeni doğan biberon ve emzik mutlaka isteniyor hastanede dedi ama sizlere danışmadan almak istemedim.

Gerçi alırsam da yeni doğan biberon yerine 3-6 aylık olanların kullandıklarından almayı düşünüyorum emzik kısmısını değiştirip yeni doğan'a da kullanılabilir, çünkü yeni doğan için tasarlanan çok ufak ve belki de kullanmaz diğerlerine göre daha pahalı bu slikon olanlar emin olamadım işte.
canım ben dün chicco nun ürünlerine baktım onun yeni doğan biberonu çok hoşuma gitti biberon kocaman cam ve dediğin gibi emziğini değiştirip daha sonrada kullanılabilir hem şeklide hoş ben ondan alıcam

< ESLAL >

ayşecim yeni doğan bebeğe tabiki ek birşey verilmez ama olurda sütün gelmez mama verilmek zorunda kalınır yada bebek ememez sağılıp biberonla sütünün verilme durumu olur inş. hiçbirine gerek kalmaz ama 1 tane biberon bulması lazım bence

DER!N

krizantem84

bende biberonu emzigini hep nuk tu .sampuan v.s.  bübchen,hipp,penaten chicco da benim kizimin sürme besigi ve takimi :hieyt:

< ESLAL >

derincim bahsettiğin doğal süngeri akşam gördüm netten chicconun ürünleri arasıda vardı büyük boy süngerin fiatı 25 lira civarındaymış bakalım burda varsa bende alıcam yoksa keselerimiz hazır zaten :k06:

DER!N

Su değince yumuşacık oluyormuş henüz dokunmadım ama dıştan sert gibi görünüyor, kullanan bir yakınım var memnun.

Yeni doğan bebeği suyla bile yıkasan olur diye düşünüyorum ne kiri olacakki mis gibi kokar :)

Yine de alacağım bir tane, büyük boy değil de ufaklarından alırım onlar 8 lira falan denemiş olurum.

Kişisel bakım ürünlerini set mi alsam tek tek mi alsam, setlerin içindeki fırçaya dokunamıyorsun ondan biraz tedirgin ediyor beni belki serttir diye gerçi benim kızım kel henüz :)

< ESLAL >

kesinlikle katılıyorum onların mis kokusunun yerini hiç bişey tutamaz
benim hiç aklıma gelmemişti fırça filan olsada nekadarcık saçı olucakki onların benim kızımda kel :k06:
off alıcaklar hiç bitmiyo onları almak zevk ama biran önce bitse kafam rahat olucak :)
ben ana kucağı bakıyorum şimdi onlarda çok güzel karar vermek zor

DER!N

Ben de beynimi eksiklerle doldurmuş durumdayım bitseler de ohh desem.

Tarak fırça olayı için evet erken ama setin içerisinde burun açma bişeysi( adını bilmiyorum), tırnak makası, ateş ölçer vs. şeyler var ki bunların hepsi alınacaklar listesinde hepsini birden alıp beynimi rahatlatsam mı acaba.

DER!N

http://www.birebir.com/?birebir=subcategory&id=10&sub=10.54.57

anakucağı çeşitleri var burada canım, ben henüz almadım kış bebeği olacak diye bahar'a erteleyeceğim ana kucağı olayını

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 10 Ekim , 2009, 08:50:51
Ben de beynimi eksiklerle doldurmuş durumdayım bitseler de ohh desem.

Tarak fırça olayı için evet erken ama setin içerisinde burun açma bişeysi( adını bilmiyorum), tırnak makası, ateş ölçer vs. şeyler var ki bunların hepsi alınacaklar listesinde hepsini birden alıp beynimi rahatlatsam mı acaba.
[/quote
aynen bende o durumdayım birde benim annemler kayınvaldemlerde almışlar bisürü şey onlarda ne var benim almam gereken ne kaldı kafam allak bullak :dontknow:
yani bencede set olarak almak daha mantıklı sonuçta hepsi alınacak bikerede bitmiş olur :D

мiŁenα.

bebegım ıns emer bende arastırıp hep kalıtelı ve dogal urunler almak ıstıyorum :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: ♥..MeLeĞiM..♥ - 10 Ekim , 2009, 16:25:40
bebegım ıns emer bende arastırıp hep kalıtelı ve dogal urunler almak ıstıyorum :dontknow:
bende öyle ayşecim doğallığından ziyade ki ben organik lafına sinir olmaya başladım herzamanki ürünlerde ambalaj değişip organik adı altında fiat farkıyla satıldığını düşünüyorum ki bu gıdada oluyor bunu biliyorum benim için önemli olan aldığım ürünler  bebişime alarji yapmasın zarar vermesin meleğime yeter

мiŁenα.

yanı dedıgın gıbı....

beslenmesı gıymesı falan herseyıne ozen gostercem...

onun saglıgına zarar vermesın yeter

< ESLAL >

:icon_thumright:birde herşey o kadar ciciki karar vermek çok zor insanın hepsini alası geliyor  :k06:

мiŁenα.

aynen ama ben daha baslamadıgım ıcın bakmıyorum fazla...

ama ınan elmde olsa herseyı alıcam magzayı :ehi: