26 Nisan , 2024, 02:39:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hangi marka bebek bakım ürünlerini kullanıyorsunuz?

Başlatan < ESLAL >, 25 Eylül , 2009, 23:47:54

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

arkadaşlar bebek bakım ürünleri alayım artık diyorum chicco'nun ürünleri güzel hem şampuan krem hepsi bi marka olur diyorum ama ablamda nuk'un biberon emziğinden çok memnun karar veremedim :dontknow:

es.ma

emzik kullanmıyoruzz şampuan ve bebek yagıda johnson's baby kullanıyorum

@ssemra@

Merhabalar
Ben chicconun ve nukum kauçuk emziklerini kullandım ikisinden de memnunum ama chicco daha iyi bence
Biberonlarımızda chicconun kauçuk kavanoz tipli cam biberonlarından.
Şampuan nivea ve jhonsons kullandık, az köpürenler daha iyiymiş diye duydum o yüzden jhonsons a devam edicem
pişik kremi nivea kullanıyorum chicco da çok iyi ama jhonsons ı beğenmedim ben
Kısacası chicco iyi bir marka şampuanını kullanmadım ama..
Göğüs pedi alacaksan da nuk u öneriyorum, chicconun kernarları büzgülüydü göğüse uyum sağllasın diye ama çok kaşındırıyordu.

doğangüneş

BEN DE SEBA MED KULLANIYORUM ÇOK BEĞENDİM BÜYÜK OĞLUŞTA NIVEA KULLANMIŞTIM AMA SEBAMED DERİM

< ESLAL >

sağolun arkadaşlar benimde gözüm hep chicco'da ama yinede tecrübe önemli seba med'in sabun ve şampuanını yeni doğduğunda kullanmak için alıcam sabun içermediği için ama çokta marka değiştirmek istemiyorum

burcum

seba med kullanıyorum çok da memnunum emzik nuby nin aventin nuk un aldım ama hiçbirini kullanmıyor  :y25:

Demet_dk

bizde banyo ürünleri olarak johnsons baby kullanıyoruz mis gibi kokuyoruz çokta memnunum
pişik kremide nivea kullanıyorum gerçi pişik olmadı pek.hafiften kızarsa sürüyorum hemen geçiyo
emzik ve biberon da chicco nun aldım ama emzik kullanmadı

PAMUKTANTOSUN

şampuan ve sabun johnsons baby, bebek yağı sebamed, memnunum
göğüs pedi kesinlikle bebedor
pişik kremi hametan, nivea da var ama bi işe  yaramıyo
emzik avent bi de bakkal emziği fatoş  :k06:

pinar79

bende chicconun banyo setini aldım çok güzel kokuyolar ya.

DER!N

Hiç organik ürün kullanan olmamış çok kararsızım markalı da olsa kimyevi bir şeyler katılıyordur diye düşünüyorum organik ürünler satan bir mağaza var Beylikdüzünde sanırım şampuan ve köpüğünü en azından organik  başlayacağım.

Pişik kremi içinde çeşitli şeyler söyleniyor şu marka iyi bu marka iyi gibi, ama her bebeğin cildinin vereceği reaksiyon farklı olabilir denemeden bilemeyeceğiz galiba, ilk etapta saf zeytinyağı kullanmayı düşünüyorum hem pişik için hem de masaj yağı olarak.

Banyo süngeri olarak da doğal süngerler var onlardan kullanan var mı ?

мiŁenα.

pısıge yag cok ıyı

bırde ezaneler kendı yapıyor krem onu kullanmak lazım

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

derincim bebişlerimizin tenleri çok narin keşke gerçekten organik ürünler olsada hepimiz onlardan kullanabilsek ben günümüzde hiçbirşeyin gerçek organik olduğuna inanmıyorum :dontknow:
organik sünger duymadım hiç ama ben bebişime kendim pamuk ipliğinden minnacık keseler ördüm :D

βαlκιz

burda imkanım olsa bende organik ürünler alırım ama ilçedeyim burda organik ürün bulmam zor merkezdede aradık yoktu sadece kavanoz mamalarımız organik  alıyoruz banyo süngeri organik var ama ben bulamadım şuan bebekler için olan küçük süngerler var onlardan var oda iyi çok yumuşak  bende şuan ney organik ne hrmonsuz bilemiyorum valla herşey çok degiştii :cildir: :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

DER!N

Haklısınız kızlar organik adı altında satılanlara da ne kadar güvenmeliyiz doğru.

Organik sünger dediğim, doğal denizden çıkarılan süngerler çok çok yumuşak oluyorlarmış henüz dokunma fırsatım olmadı.

Dün şu yeni çıkan slikon biberonlara baktım, gayet iyi görünüyorlar slikon biberon kullanan var mı?
Yeni doğan için biberon şart mı?
Satıcı yeni doğan biberon ve emzik mutlaka isteniyor hastanede dedi ama sizlere danışmadan almak istemedim.

Gerçi alırsam da yeni doğan biberon yerine 3-6 aylık olanların kullandıklarından almayı düşünüyorum emzik kısmısını değiştirip yeni doğan'a da kullanılabilir, çünkü yeni doğan için tasarlanan çok ufak ve belki de kullanmaz diğerlerine göre daha pahalı bu slikon olanlar emin olamadım işte.

мiŁenα.

yenı dogan cocuk bıberaondan nasıl su ıcer emıyorsa ek bırsey de verılmez....

cok ınce uclu almak lazım ..kucuk agzı var anamm yerım ben onları

:love9: :love7: :love9: