2009 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri

Başlatan bora-ela, 25 Eylül , 2009, 11:33:58

« önceki - sonraki »

pamuk_egemen

MELİKEYLE FACE DE KONUŞTUK DÜN HABERİ YOKMUKİ BENDE ŞİMDİ BAHARDAN ÖĞRENDİM SİTEYİ. BURASIDA GÜZELMİŞ BEAA ADMİNİN ONAYLAMASNI BEKLEMEDEN TIK DİYE GİRDİMMMM :))))

Selma ve Ömer Böcek

Alıntı yapılan: pamuk_egemen - 03 Aralık , 2009, 10:34:31
MELİKEYLE FACE DE KONUŞTUK DÜN HABERİ YOKMUKİ BENDE ŞİMDİ BAHARDAN ÖĞRENDİM SİTEYİ. BURASIDA GÜZELMİŞ BEAA ADMİNİN ONAYLAMASNI BEKLEMEDEN TIK DİYE GİRDİMMMM :))))

Ona da mail attık gelir o zaman yakında :)

bora-ela

hoşgeldin hatice.
biz iyiyiz canım sen nasılsın?

pamuk_egemen

biz daha iyiyiz canım. öksürüyoduk çok kötü alerji çıktı. buhar veriyorum günde 3 kere açılıyo ozaman. cuma kontrol var bakalım daha iyiye gidiyoruz çok şükür. biz bi kahvaltı yapalım geliriz öptük sizleri özlemişim yuaaaaa  :hieyt:

bora-ela

bahar hani ben bişi duymuştumya eltimden hani.
o kesinlikle doğru biliyomusun öyle bi laf söylenmiş.
teyt ettim resmen.

Selma ve Ömer Böcek

Alıntı yapılan: bora-ela - 03 Aralık , 2009, 11:01:38
bahar hani ben bişi duymuştumya eltimden hani.
o kesinlikle doğru biliyomusun öyle bi laf söylenmiş.
teyt ettim resmen.

Şifre yok merak ederiz :)

bora-ela

callaela

Günaydin kizlar ozledim sizleri ve bebisleriiiiiii :love7:

gonc@

gonc@

hoşgeldin çağlacım. nasılsın ela nasıl. gözlüğe başladınızmı

pamuk_egemen

çağla merhaba.

eloş nasıl, göz kontrolünüz nasıl geçti

gonc@

Alıntı yapılan: pamuk_egemen - 03 Aralık , 2009, 10:40:55
biz daha iyiyiz canım. öksürüyoduk çok kötü alerji çıktı. buhar veriyorum günde 3 kere açılıyo ozaman. cuma kontrol var bakalım daha iyiye gidiyoruz çok şükür. biz bi kahvaltı yapalım geliriz öptük sizleri özlemişim yuaaaaa  :hieyt:

hatice geçmiş olsun canım tekrar.
bu alerji geçici bişey mi. yoksa buhar sürekli yapcakmısınız canım

pamuk_egemen

şuan neye alerji olduğu belli değil 1 yaşını doldurduktan sonra iyi bir hastanede tedavi görmesi gerekecekmiş. burda olmuyomuş yani. alerjinin neye olduğuna göre değişir galiba. arkadaşımın 3 yaşında oğlu var onun süte alerjisi çıkmıştı 1 sene önce düşün süt olan hiç bişi yemedi 1 sene tedavi gördü. şimdi azar azar yemeye başladı.
bizim şimdilik toza tüye karşı olabilir dedi doktor heryeri çarflarla kapattım. tüylü, yünlü şeyler giydirmiyorum. battaniyelerine nevresim geçirdim öyle bakalım. ne olacak cuma ne diyecek doktor

gonc@

anladım canım.
hadi cuma günü iyi haberler bekliyoruz.

pamuk_egemen