2009 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri

Başlatan bora-ela, 25 Eylül , 2009, 11:33:58

« önceki - sonraki »

gonc@

bizde iyiyiz burcu aynı değişik bişey yok.
tontiş ilk düşmesini yaşadı bu arada.
ana kucağından öne eğldi eğildi koca kafalı olduğundan kafası alnı yani küt yere. Allahtan halı vardı. çok ağladı.  :y25: :y25:

Selma ve Ömer Böcek

Alıntı yapılan: gonc@ - 02 Aralık , 2009, 15:28:11
ana kucağından öne eğldi eğildi koca kafalı olduğundan kafası alnı yani küt yere. Allahtan halı vardı. çok ağladı.  :y25: :y25:

Canım geçmiş olsun, ama insan alışıyo ağlamalarına, Ömer yatağında ayağa kalkıp iki elini birden bırakınca, hopp düşüyo, bazen kafasını da vuruyo sağa sola, 2 ağlıyo, hemen alıp pışpışlıyorum, unutuveriyo, biraz korktukları için ağlıyolar bence, yoksa çok canları acımıyodur...

gonc@

ben hele hiç soğuk kanlı değilim. yolda sokakta bi çocuk düşce içim bi tuhaf olur. önceden beri hep böledir.
ben bişey yapamadım zaten. babası aldı hemen. ben hemen alamadım.

Selma ve Ömer Böcek

Alıntı yapılan: gonc@ - 02 Aralık , 2009, 15:32:23
ben hele hiç soğuk kanlı değilim. yolda sokakta bi çocuk düşce içim bi tuhaf olur. önceden beri hep böledir.
ben bişey yapamadım zaten. babası aldı hemen. ben hemen alamadım.

Alışrsın canım, hele bi emeklemeye de başlasın, çok sık düşecek, bizimki kafasını parkeye de çarpıyo sürekli, su bidonuna tutunup kalkıyo, sonra hopp kafa üstü, gözün ne kadar üstünde de olsa an meselesi valla. Ama onlar iyi koruyolar kendilerini, mesela bizimki ayaktayken yere bi eğilişi var böyle yavaş yavaş, korkma bişeycik olmaz Allahın izniyle...

bora-ela

geçmiş olsun canım.
eloşda dün ilk düşmesini yaşamış.
annem kanepeye yatırmış yanlarına da yastık koymuş ama ela önden düşmüş. işin en ilginç yanı eladan çok bora ağlamış. ben sana kıyamam kardeşim senin yerine ben düşseydim diye.

Selma ve Ömer Böcek

Alıntı yapılan: bora-ela - 02 Aralık , 2009, 15:42:03

geçmiş olsun canım.
annem kanepeye yatırmış yanlarına da yastık koymuş ama ela önden düşmüş. işin en ilginç yanı eladan çok bora ağlamış. ben sana kıyamam kardeşim senin yerine ben düşseydim diye.

Ay canım ya, abilik işte :)
Bu arada sizinkiler aynı gün doğmuşlardı di mi 14 nisan bebişleri, düşmeleri de aynı, acaba Yusuf Mertte düştü mü? :)

bora-ela

Alıntı yapılan: Selma ve Ömer Böcek - 02 Aralık , 2009, 15:44:19
Alıntı yapılan: bora-ela - 02 Aralık , 2009, 15:42:03

geçmiş olsun canım.

Ay canım ya, abilik işte :)
Bu arada sizinkiler aynı gün doğmuşlardı di mi 14 nisan bebişleri, düşmeleri de aynı, acaba Yusuf Mertte düştü mü? :)

ay selma gülüdrdün beni bi alemsin yaaaa.
valla hiç güleceğim yoktu. evet ela-tuğra ve yusuf mert aynı gün doğdular.

merum

Kızlarr bende geldim hemde mükemmel haberlerle :hieyt:
Yasinimin iki dişide çıktı 3 gün arayla hemde. Çifte bayram yaşadık. Çok mutluyuz sizlerlede paylaşalım dedik. Sizler nasılsınız bakalım
[/

SiBeL.İlaYdA

forumun açılcağı yok burası tenha burdan görüşelim kızlar bebekler hakkında mayıs haziran bebekleri

yusuf mert ve yasemin

Merhabalar kızlar...
İyi gecen bir bayramın ardında maalesef cok ama cok karısık duygular ıcerısındeyım...
Biliyorsunuzki ben evden calısıyordum istanbula ofisimiz acılacaktı fakat istanbula ofis işi suan için donduruldu evden de bazı zamanlarda yasanan tıkanıklıklar nedenıyle artık haftanın 5 gunu dısarı cıkıp hastanelerde bırebır canlı olarak calısmam gerekecek bu durumdada yusuf mertı bakıcıya emanet etmek zorunda kalacagım...
Bakıcımızı bulduk haftanın 4 gunu bakacak aylık 400 tl ye anlastık eskı hır komsumuz esı babamın cok ıyı arkadaslarından yıllardır tanıdıgımız bıldıgımız bır yermıs annem oyle dıyor amcamın kızı yanı ablama cok yakın karsı apartmanında hemen sabah bırakıp aksam alıcam pazartesi ise işe baslıcam salı gunu amelıyatımız var bende katılıcam eğitimim gereği ve carsambada ıhalem var ıslerım yogun bu sıralar...
ANCAK;
HAYATIMIN EN ZOR SINAVINA TBI TUTUYOR BENI RABBIM NE ILKIM NEDE SON OLACAĞIM BILIYORUM BEBEĞİNİ BAKICIYA BIRAKAN BAHAR BURCU PINAR  SELMA VE DÜĞERLERİ HEPİNİZ BENDEN COK DAHA ONCE BIRAKTINIZ BILIYORUM ALISICAM AMA ICIM ACIYOR SANKI BASKA BIR YERE GIDIYORDA BIR DAHA HIC GOREMEYECEKMISIM GIBI BIR HISSE KAPILIYORUM KALBIM AGRIYOR AGLAMA KRIZLERINE GIRIYORUM COK GUCSUZ ACIZ BIR INSAN OLUYORUM HELEKI GOZLERINE IKI GUNDUR BAKAMIYORUM YAVRUMUN OZUR DILIYORUM ONDAN O BUYURKEN YANINDA OLAMAYACAĞIM İÇİN...R

KIZMAYIN BANA NE OLUR BILIYORUM ALISICAM YUSUF MERTTEN ONCE HAMISLIK FORUMUNDA NASILDA BIRAKIRIM DIYE KONUSUYORDUM DIMI AMA OYLE DEGILMIS BIRAKILMIYORMUS EVLAT BASKASININ BEBEĞİNİ SEVMEYE FELANDA BENZEMIYORMUS EVLAT SEVGISI BASKAYMIS ANLIYORUM SIMDI ICIMI ACITA ACITA ANLIYORUM...

MAZOSİST MIYIM BEN DIYE DUSUNDUM RESMEN  ACI CEKIYORUM AMA YAPIYORUM DEDIM KENDI KENDIME AMA YAPMAK ZORUNDAYIM ILERIDE ONUN RAHATI REFAHI ICIN CALISMAK ZORUNDAYIM MAALESEFKI HIC BIR ZAMAN KOLAY OLMAYAN HAYATIM IKI KATI ZORLASACAK EN ZORUDA ISTEDIGIM ZAMAN YAVRUMU OPEMEMEK OLACAK AMA YAPMAK ZORUNDAYIM

AFFET BENI YAVRUM AMA ICIM YANSADA YAPMAK ZORUNDAYIM...

ertl

merhaba arkadaşlar benim oğlumda 5mayıs doğumlu artık emekliyo ben yürütece koymaya başladım çok güzel yürüyo yürütecde çok hoşuna gitti

ertl

merhaba sibel ben 5mayısta doğum yaptım artık emekliyoruz ve yürütecede binmeye başladık

Selma ve Ömer Böcek

Günaydın güzel nisan anneleri ve aramıza hoşgeldin tuğba rana!

Meryemcim çok sevindim incilerinize, bizimki de alttan 2 tane birden patlattı ama daha tam görünmüyor, ele geliyor ve kaşıklara çat çat vuruyor, zaten kaşığı ısırmaya başladı sıpa...

Yasemincim ya bak farkındasın sen de ne olur sürekli bu konuyu düşünüp kendini de daraltma, valla Allahın gücüne gidicek, oğlun sabah akşam yine yanında olucak, sen de biraz nefes alıcaksın, böyle düşün ne olur, hem herşey onlar için...

Bu arada dün doktora gittik kontrole minnoş oğlum ancak 8530 kg olmuş, doktor gayet normal dedi, 3 ayda 1 kilo almış, gerçi çok hareketli fazlasını beklemiyodum zaten. Doktor muayene ediyo bizimki ayağa kalkıyo adam ayakta dinledi sırtını filan çok komikti. Boyu da 73,5 olmuş, boyu gayet uzun dedi aydaşlarına göre. Gelişimini de çok iyi buldu çok şükür.

Bizden haberler böyle hadi gelin de muhabbet edelim :)

yusuf mert ve yasemin

Merhaba kızlar ben geldim...
Selmacım sağol gun gectıkce dahada ıyı olucaz oğlumda bende ınsallah...

bora-ela

günaydın ben geldim.
yaseminnn kıyamam sanaaaa.
bende borayı ilk böyle böyle bırakmıştım canım.
ama dediğin gibi alışıyor insan. ama büyürken yanında olamayacaksın diye bişi yok
sadece öğlenleri. ama onlar için herşey.

rana hoşgeldin aramıza benim kızımda yürütece bayılıyor.

selmacım gözünüz aydın bizde 12 aralıkda randevumuz geçen ay götürememiştim. hastaydık bakalım bu ay neler olcak