2009 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri

Başlatan bora-ela, 25 Eylül , 2009, 11:33:58

« önceki - sonraki »

gonc@

evet yaaa seside gayet iyiydi. bir gün daha ertelemk iyi gelmiş ona.

Selma ve Ömer Böcek

Bugün ben de Ömeri doktora götürücem, genel kontrole, saat 5 te, bakalım ne diyecek doktor. Boyunu kilosunu da merak ediyorum...

gonc@

ooo hadi bakalım. iyi haberlerle gelirsiniz.
her ay mı gidiyosunuz doktara canım.

Selma ve Ömer Böcek

Yok valla, 5 aya kadar her ay gittim, 6. ayda Ankaradaydım sağlık ocağına gittim, 7. ayda gitmedim, şimdi 8 i bitti bakalım kaç kg almış. Minnoş ya merak ediyorum doktor ne diyecek, yine yememiş çorbasını, sabahtan beri yediği kahvaltı ve yoğurt sadece, annem tarhana yapacaktı şimdi. Sebze çorbasını mümkün değil içmiyo ya...

bora-ela

gonc@

yemeyen çocuk çok zor yaaa... iştah açısı bişeyler kullansan. doktora sor bakalım ne dicek.

Selma ve Ömer Böcek

Hoşgeldin Burcucum, özledik valla. Nasılsın, nasıl çocuklar?

gonc@

bora-ela

kızlar bayramın 1. günü kalkamadım yatakdan çok hastaydım. üşütmüşüm öksürük falan dr. gittik. baya hastaydım yani. dün iyileştim ama bu seferde eloş çok hasta göğsü takır takır öksürük ateş bencen geçti. dün dr. götürdük antibiyotik verdi dr.

bora-ela

Selma ve Ömer Böcek

Canım ya çok geçmiş olsun, eve girdi mi hastalık herkese geçiyo valla, sıkma canını, ilaçla hemen toparlar inş.

gonc@

aaaa burcucum çok geçmiş olsun canım yaaaa.
iyiydin sen nasıl öle oldun yaaa.
ilaçlar fayda eder tatlım bol bol vitamin takviyesi.

bora-ela

ay biz eşimle arife günü bi temizlik yaptık bi temizlik yaptık
bende sabah duş almıştım camlar balkonlar derken kapmışım şifayı.
sabaha kalkamadım işte. dün işe geldim işte mecburiii iyi oldum ama eloş kötü oldu
ilaçlara başladık çabuk toparlar inş. ben parol içtim sadece .

bora-ela

sizler ne yaptınız yaaaa özledim valla.
bu rada hepinizin geçmiş bayramınızı kutluyorum.

Selma ve Ömer Böcek

Canım ya dikkat etmek lazım bu havalara, ama ilaca başlamışsınız toparlar hemen bence..

Biz iyi sayılırız, annemdeyiz bu hafta, babam Çanakkaleye gitti, biz de getir götür yapmıyoruz bu hafta, iyi oldu bize de...