geceleri bebeginizi emzirdikten sonra nasil gazini cikariyosunuz

Başlatan bengü, 09 Ekim , 2007, 00:41:27

« önceki - sonraki »

bengü

önceki kizimda bende bilmiyodum daha dogrusu bisey olursa diye cekiniyodum ama bu kizimda cok gaz kolik sorunu yasadigimiz icin doktor bu sekilde yardim edebilcegimi söyledi hem gazinida cok rahat cikariyo sorun yasayanlar varsa denesinler cocuk cok rahatliyo.ama cubugun ucunu sadece fazla degil.sükür yavas yavas gaz problemimizde gidiyo,cocugumda bende rahatliyoruz valla.

[eklenti yönetici tarafından silindi]
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

sevda

Evet çok zordur gaz sancısı biz büyükler bile çekemiyoruz yavrucaklar nasıl dayansın... :-[

bengü

sevda

Bende eskiden öyleydim allahım gazı çıkınca evde bir bayram havası vardı bir gaza bukadar sevineceğim aklımın ucundan geçmezdi.... :k06:

bengü

:ehi:dogru valla bi gaz cikariyodu sanki tarihi bi olay gibi bi oh cekiyodu cikti sonunda diye.

sevda

Ama şimdi eeg yapsın diye birde kabız olmasın diye dua ediyorum bazen... :amin:

bengü

benim büyük kizim cok cekiyo kabizlik cünkü kakao hastasi aksama kadar kakao iciyo sonra kabiz oluyo.

sevda

bengü

süt icmeyi sevmiyomu benimki günde 1 litre bazen daha fazla süt iciyo.

sevda

:-ooo 1 litremi biliyorsun dimi fazla süt kansızlık yapıyooo....Bu arada içiyoruz ama okadar değil.... ;)

bengü

simdi senden duydum amaaaaaaaaaaaaaan kimi doktor cok icsin kemikleri gelisir diyo kimisi kansizlik diyo.bu doktorlarinda hangisine inanacagini sasiriyo insan.benim kiz süt icmeyince sanki deliriyo cocuk.

sevda

duru boncuk

bengücüm ben de biliyorum fazla içmenin kansızlık yaptığını hadi doktoru boşverde ne demişler azı karar çoğu zarar :icon_thumright:her şeyi dozunda bırakmak gerekiyo bencede

bengü

olabilir bilmiyorum zaten doktor suyla karistir bisey olmaz dedi bende öyle yapiyorum ama vermezsem evde savas cikiyo yaptirana kadar agliyo 100 bin defa kakao yap diye miziraniyo mecbur kaliyorum yapmaya ama dedigim gibi suyla karistiriyorum.