28 Mart , 2024, 19:13:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Sonrası Korunma Yolları

Başlatan zerrinesra, 24 Eylül , 2007, 14:31:37

« önceki - sonraki »

βαlκιz

Alıntı yapılan: sekerlik - 24 Şubat , 2012, 11:11:09
Alıntı yapılan: βαlκιz - 23 Şubat , 2012, 15:16:49
dogum kontrol hapına başladım hadi hayırlı ola  :toothy10:
Hadi hayirli olsun gülşah sonunda başladın hee  :ehi:
Hangisini kullanıyorsun ???
evet ya spiral taktırcaktım ama eşim hap aldı bende hapa başladım
biraz kullanim spiral taktırcam  :k06: hepsini kullancam :ehi: :ehi: diane 35
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

acaba olurmu öyle zararı varmıdır spiral taktırdıktan sonrada hap kullansam   :icon_scratch:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

burcu MELEK

Kızlar aranızda yasmin hap kullanan varmı varsa mide bulantısı kaç günde geiyor birde biraz göbegimi sisirdi kilo yapıyormu ben 4 gündür kullanıyorum biraz rahatsı etti

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek_ - 28 Eylül , 2012, 11:52:29
Kızlar aranızda yasmin hap kullanan varmı varsa mide bulantısı kaç günde geiyor birde biraz göbegimi sisirdi kilo yapıyormu ben 4 gündür kullanıyorum biraz rahatsı etti

Cnm ben hamişlikten önce uzun bir süre kullandım hiç yan etkisi olmadı bana en hafif'i o zaten d.kontrol haplarının içinde hatta dr.verirken kilo almaya meğilli olduğum için bunu vermişti kilo aldırmıyo diye  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

burcu MELEK

agol yeliz inşallah öyledir adetimide kesti normalde 7 gün oluyodum 2 gün bitti anlamadım

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek_ - 28 Eylül , 2012, 14:19:14
agol yeliz inşallah öyledir adetimide kesti normalde 7 gün oluyodum 2 gün bitti anlamadım

ilk ay belki o şekilde olmuştur melekcim.Yoksa sadece olan miktarı biraz azaltıyodu benim gününü kısaltmadı 1 ay kullan lekelenme falan yapmazsa duruma göre değitirirsin olmazsa ama dediğim gibi ben baya uzun süre kullandım hiç şikayetim olmadı

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

burcu MELEK

sagol yelizcim evet bir ay kullanayım bakalım ne olacak ;)