Doğum Sonrası Korunma Yolları

Başlatan zerrinesra, 24 Eylül , 2007, 14:31:37

« önceki - sonraki »

burcum

Balböceği

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 25 Ağustos , 2011, 14:28:09
Alıntı yapılan: burcum - 25 Ağustos , 2011, 14:24:35
biz de dışarı şıftırma ile korunuyoruz :laughing7: eşim çok iradelidir biz 5-6 sene böyle korunduk bebek istediğimiz ay içime şıftırttı hamile kaldım eşimin ilk evliliğinden de 1 kızı olduğu için ALLAH bunlara ömür versin diyor ama ben istiyorum nasipse 2 sene sonra falan kocayı ikna edebilirsem  :ehi: yoksa kelepçe ve benzeri alet edevatla zorla tecavüz etmek zorunda kalıcam kocama :ehi:

çip takılan bir kadın uğur dündarın programına çıkmıştı kaybolmuş çip ve vücudunda nerede olduğu belli değil bulamıyorlar kadın aşırı kilo almış falan
spiral konusuna gelince ben spermlerin yumurtaya ulaşmasını engellediğini sanıyordum ama takılış itibariyle rahimin şeklini bozduğu için döllenmiş yumurtanın rahime gidip yerleşmesini engelliyormuş sonuçta döllenmiş yumurta ay ne bileyim ya bence hoş değil

:ehi: :ehi: şıfırttıı he  :ehi:   
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

şıftırma ya yönünü şaşırırsa :ehi:

AyNi

bir yöntem de benden... bebeği uyuttuktan sonra eşi sürekli oyalayın, çay tatlı meyve vs... sonra köşe kapmaca oynayın, en sonunda 'aaayyy çok yorgunum, uyumam lazım, gece kızı emzircem, hadi iyi geceler aşkım' diyip bir buse kondurup, poponuzu dönüp yatın  :k06: :k06: çok iyi koruyor emin olsun  :k06: :k06:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 25 Ağustos , 2011, 17:39:35
bir yöntem de benden... bebeği uyuttuktan sonra eşi sürekli oyalayın, çay tatlı meyve vs... sonra köşe kapmaca oynayın, en sonunda 'aaayyy çok yorgunum, uyumam lazım, gece kızı emzircem, hadi iyi geceler aşkım' diyip bir buse kondurup, poponuzu dönüp yatın  :k06: :k06: çok iyi koruyor emin olsun  :k06: :k06:

bu yönetemı 1 senedır uyguluyorumdum ama artık fayda etmıyor  kızım buyudugu için  :k06:

hümeyra_t_e

ayyy niye böleyiz biz ya yazık kocalara adam tepemde dolaşıyo uyudumu ne zaman gece uykusuna dalcak..ben salllıyorum gözler açık of diyorum uyumıcak heralde yok uyur uyur diyo bi yandan uyumayınca ofluyo pufluyo :k06: bende geç oldu ay çok yorgumun hadi datti yapalım diyorum  :k06:

burcum

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 25 Ağustos , 2011, 17:29:18
şıftırma ya yönünü şaşırırsa :ehi:

diyorum ya kocam çok fena bu konu da ben kaç sene bekledim içime kaçırır diye :ehi: ama nerdeeeeeeeeeeeeee o yüzden kaçırırsa hiç fena olmaz :ehi: ama sanmıyorum zaten kelebeğim sağolsun ortamızda yattığı ve gece 12 de uyuduğu için ayda 1 tıklıyoz  :ehi: en iyi korunma yöntemi çocuğu ortanızda yatırın :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 25 Ağustos , 2011, 17:39:35
Yani benim gibi olan cokk desenizeee  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 25 Ağustos , 2011, 14:21:19
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 25 Ağustos , 2011, 13:36:13
ay kızlar yaaa ben daha adet olmadım ya,şimdi bebiş olmaz dimi? gerçi şu anda edanın dede yöntemiyle korunuyoz ama  :suclu: :suclu: :suclu:

genelde sut korur derler ama   korumayadabılıyormus  tedbırını al gulum tedbır kuldan takdir Allahtan

ben 1 yıl görmedim regl  dede  yöntemıydı  korunma şeklimiz Allaha sukur sıkıntı olmadı 

neee 1 yıl mı.... abuuuuu... valla ben bebekten önce de düzenli regl olmazdım,3-4 aya bir. kafasına göre takılırdı benim regiller. ama şimdi nasıl olur bilemem...

laracroftt

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Ağustos , 2011, 16:00:20
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 25 Ağustos , 2011, 14:28:09
Alıntı yapılan: burcum - 25 Ağustos , 2011, 14:24:35
biz de dışarı şıftırma ile korunuyoruz :laughing7: eşim çok iradelidir biz 5-6 sene böyle korunduk bebek istediğimiz ay içime şıftırttı hamile kaldım eşimin ilk evliliğinden de 1 kızı olduğu için ALLAH bunlara ömür versin diyor ama ben istiyorum nasipse 2 sene sonra falan kocayı ikna edebilirsem  :ehi: yoksa kelepçe ve benzeri alet edevatla zorla tecavüz etmek zorunda kalıcam kocama :ehi:

çip takılan bir kadın uğur dündarın programına çıkmıştı kaybolmuş çip ve vücudunda nerede olduğu belli değil bulamıyorlar kadın aşırı kilo almış falan
spiral konusuna gelince ben spermlerin yumurtaya ulaşmasını engellediğini sanıyordum ama takılış itibariyle rahimin şeklini bozduğu için döllenmiş yumurtanın rahime gidip yerleşmesini engelliyormuş sonuçta döllenmiş yumurta ay ne bileyim ya bence hoş değil

Allah ıyılıgını versın yaaaaa   :toothy10:  :toothy10:  koptum burda yaaa  :ehi:  sıftırma he?  bebek ısteyene kadar bızde boyle korunduk 3 sene ama bebıs dogunca spral ıstıyorum cesaret edebılırsem tabıı   :suclu:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: he şıftırtma vallahi ben spiral falan taktırmam hapda kullanmam çip mip de taktırmam

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 26 Ağustos , 2011, 01:43:21
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 25 Ağustos , 2011, 14:21:19
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 25 Ağustos , 2011, 13:36:13
ay kızlar yaaa ben daha adet olmadım ya,şimdi bebiş olmaz dimi? gerçi şu anda edanın dede yöntemiyle korunuyoz ama  :suclu: :suclu: :suclu:

genelde sut korur derler ama   korumayadabılıyormus  tedbırını al gulum tedbır kuldan takdir Allahtan

ben 1 yıl görmedim regl  dede  yöntemıydı  korunma şeklimiz Allaha sukur sıkıntı olmadı 

neee 1 yıl mı.... abuuuuu... valla ben bebekten önce de düzenli regl olmazdım,3-4 aya bir. kafasına göre takılırdı benim regiller. ama şimdi nasıl olur bilemem...

evet canım malesef bende bebekten önce bekarken hıc duzenlı geldıgını bılmem adetımın 1 yılın sonunda geldı ve suanda yıne duzensız dr gıttım ılac kullandım faydası olmadı  :-\