28 Mart , 2024, 18:54:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Sonrası Korunma Yolları

Başlatan zerrinesra, 24 Eylül , 2007, 14:31:37

« önceki - sonraki »

Aytii

evet tam korumuyo diye biliyorum bende

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

önce her ay adetim geçsin diye bekledim
şimdide geçerse yüreğime iner sanırım
en azından 2 yıl geçmesi gerekiyor her açıdan

Aytii

:D e öyledir Aysegülüm. önce isteriz sonra istememeye baslariz insaniz yani  :laughing7: ah ah bende hep geçsin diye beklerdim  ::) simdide dogursamda olsam diye bakiyorum rahatlamaya ihtiyacim var  :k06: adet olmak rahatlatiyomus ya  :'(

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: susanna - 19 Nisan , 2011, 00:46:19
kizlar ben simdi hamileyim hamile kalmadan once yasmin kullaniyodum cokta memnundum dogumdan sonra gene yasmine devam edemezmiyim sute gecermi acaba ???

yasmin hapmı
:dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: bisde böle bişi olmadı hiç daha  :k06: :k06: :k06: :k06: bilmiorum valla yaaaa.bakalım bebişten sonada korunmucas hiç
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

olsunda öyle diyecekmisin baklaım dilaracım

AyNi

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 01 Haziran , 2011, 11:38:12
Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 14 Nisan , 2011, 11:49:56
bende haftaya 40ım çıkar çıkmaz spiral taktırcam  ::) ::) doktorum tavsiye etti, benimde aklımda vardı zaten.. hayırlısı olsun inşallah...
canım taktırdınmı bende düşünüyorum

haftaya çarşamba takılacak canım... genel anestezi ile hem dikişlerim düzeltilecek hem spiral takılacak  :icon_pale: :icon_pale:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hadi bakalım ayşecim inşallah kolay olur

βαlκιz

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 01 Haziran , 2011, 15:53:13
bende haftaya 40ım çıkar çıkmaz spiral taktırcam  ::) ::) doktorum tavsiye etti, benimde aklımda vardı zaten.. hayırlısı olsun inşallah...

haftaya çarşamba takılacak canım... genel anestezi ile hem dikişlerim düzeltilecek hem spiral takılacak  :icon_pale: :icon_pale:
genel anestezi ile takılıyomu yoksa dikişler içinmi anestezi vercekler
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AyNi

Alıntı yapılan: βαlκιz - 01 Haziran , 2011, 17:46:18
Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 01 Haziran , 2011, 15:53:13

genel anestezi ile takılıyomu yoksa dikişler içinmi anestezi vercekler

evet genel anestezi ile takılıyomuş, benimki dikişler için, ama ben taktırma hem çıkarma anestezi yapılabilinir dedi doktorum

Aytii

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ah bi adet olsam hemen taktırcamda halaa olamadımm...

ponçik

Alıntı yapılan: g10ca - 11 Mart , 2010, 17:00:02
aslında en rahatı spiral, ben de kullandım , üstelik ne ara kanama oldu, ne de yükseğe uzanıp ağır kaldırdığımda sorun yaşadım
maaşallahım vardı  :ehi: ama ne yazıkki 5 -6 gün süren reglim 10 güne çıkmıştı , tek sıkıntım bu olduğu için 1,5 senede çıkarttım

eğer 1-2 sene içinde çocuk düşünen varsa spiral çok gereksiz ,

taktırırken sorun yaşamadım , hatta rahmi açan alet varya mengene gibi olan , takarken kırıldı  :ehi: sonra yan odadan bi tane daha getirdiler, onu beklerken doktor bi kere daha deneyelim belki olur dedi, tekrar taktı , çıkardı olmadı dedi
başımda 2 tane hemşire, bi ebe bi doktor  :toothy10: ben gayet rahattım
çıkarırken de zaten vıjjyt diye kaydı  :icon_thumright:

Daha önceki sayfalarda yazmışım  ;)

AyNi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 01 Haziran , 2011, 19:03:43
dikislerinde sorunmu var Ayse  :icon_scratch:

evet canım, dikişim iki tanesi üst üste gelmiş, tekrar açılıp dikilecek  :crybaby2: :crybaby2: hem ağrı yapıyodu, hemde arada kanıyordu...

Aytii

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 02 Haziran , 2011, 13:54:32
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 01 Haziran , 2011, 19:03:43
dikislerinde sorunmu var Ayse  :icon_scratch:

evet canım, dikişim iki tanesi üst üste gelmiş, tekrar açılıp dikilecek  :crybaby2: :crybaby2: hem ağrı yapıyodu, hemde arada kanıyordu...

sen nerede dogum yaptin? özelmi devletmi? ve neden öyle olmus dikislerin  :sad1: