Kırklanmak, Kırk Uçurmak ya da Kırk Çıkarmak

Başlatan yeliz&osman, 18 Eylül , 2007, 21:31:09

« önceki - sonraki »

emosum

sevilaycım canım vallahi aunısı bana diyolar ben zaten tuzlatmadım.
bende internette okumustum tuzla ilgili bir haber onu gösterdimde vazgectiler :-\
kırk banada sacma geliyo canım ama napiim artık kırmamak için yapsınlar kırk kaşık sudan bişey olmaz diyorum bari kırmayayım bu sefer
banada kızdılar ama napim bize sacma geliyo ama onlara normal geliyo zaten baskada bişeyyaptırmam cocuguma

guguş

aynen canım daha fazla kırmamak için bnde sadece bebişi kırklattım  :k06:

emosum

sevda

CANIM ZATEN HEP ONLARIN İSTEKLERİNİ KIRMAMAK İÇİN YAPTIRDIK BUNLARI BANA KALIRSA GÜZEL BİR BANYOO SONRADA BEBEK YAĞIII OHH MİSLER GİBİ AMA OLSUN NE YAPALIMM ... :-\

emosum

evet canım olsun onlarında gönülleri kırılmaz bu sayede :opucuk:

sevda

EBRUM

slm kızlar sakın tuzlamayın bebek çok ağlıyo yada iyice durulayın benim suyumada oğlumun suyunada yani son sularımıza 40 tane süpürge çöpü kestik ve onu döktük oğlumunkinin içine bide altın koyduk bizde böyle kırklanılıyo bide ogün 3 kapıya oturmaya gidiliyo onlarda sen içeri girmeden ayaklarına su döküyolar sütünbol olsun diye saçma ama bana yaptılar diye söylüyorum

sevda

ANA EBRUCUM SENİNKİSİ DAHA DEĞİŞİK...

SANIRIM HER İLİN FARKLI.. :D

EBRUM

galiba ne söylendiyse annemde onu uyguladı ben edirneliyim canım

sevda

CANIM YAAA...DEMEK ANNEN NE OLUR NE OLMAZZ ONA DEĞMİŞ BUNA DEĞMEMİŞMİ YAPTI... ;)

EBRUM

koydu süpürgeleri döktü başımızdan aşağı

tubis

anneler yarın bizim yarı kırkımız çıkıyor.

siz bebelerinizin kırkını nasıl çıkardınız , bizimle paylaşırmısınız..

Ada-beste-banu

ben prensesimin 40 ında en çok sevdiğim arkadaşıma götürmüştüm. bebşimin yüzüne un sürmüştü ve yumurta vermişti. unu tertemiz bir hayatı olsun nur yüzlü olsun diye sürerlermiş. canım hayırlı olsun.

handan

tubişim kırkınız hayırlı olsun canım. o kadar oldu demek  :-*
benim yanımda kimse yoktu komşumu çağırdım öyküyü yıkamak için.
o da öyküyü yıkadıktan sonra süzgeçle üzerinden su döktü, en az kırk delik vardır süzgeçte diye  :D
sonra da hayırlı evlat olmasını diledik Allah tan.
o kadar  :icon_thumright:
tabi ne derece doğrudur bilemem  :dontknow:

tubis

tşklr arkadaşlar

handancım bizim bugün yarı kırkımız. 20 günlük oldu kızım.

yarı 40 ını dökmediniz mi siz ?

ya herkes farklı  bişey yapıyo. önemli olanda zaten hayırlı şeyler istemek aslında  :icon_thumright: