2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

DERYATİLGAN

ewet söylediğin problemlerin aynısı bendede var ama hamilelik ilerleyince geçiyor yada alışıyorsun:)))
sivaslım daha bebeğimi göremedim dün gittim sadece kesesi vardı bayramdan sonraya gün verdi gelin görürsünüz diye çok sabırsızlanıyorum bende kalbim pır pır ilk resmini aldım dün tabi kesesinin bak yavrum bu senin kesen diyecem :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ırmak184

sivaslım tebrik ederim seni hayırlısı olsun allah saglıkla kucagına almayıda nasip etsin  :amin:  :amin:

ırmak184

Alıntı yapılan: sweet_sweet - 08 Eylül , 2009, 00:02:27
heyyy dostlarr benide dahil edin araniza... 6 haftalik hamileyimm.. nisan an neleri konulu yere yazmistim ancak orasi artif degil sanirim,,, neysee ilk kontrolum allahin izniyle 11 gun sonra olacak.. sabirsizlikla bekliyorumm... sizlerre sorularim var

1-adet olcakmissiniz gibi agrilar hissediyormusunuz?
2-sol kasiklarinizda ara sira agri aluyormu?
3-gaz poblemi ile karsilasiyormusunuz?
4-sol kasiginizin orada icten bir uyusma kasinti ouyormu?

bu belirtiler bende arasira oluyor.. sizlerde durumlar nasil dedigim gibi hamileligim henuz 6 haftalik.. mide bulantim henuz yok sadece surukli halsizim ve uyumak istiyorum.. simdiden yazanlara tesekkur edermm.. hamileliginizin sorunsuz ve daima iyi gecmesi dilegiyle.. saglicakla kalin.. :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:
hayırlısı olsun canım sorunsuz bir hamilelik gecirmen dilegiyle  :amin:  :amin: bende adet olcakmıısm gibi hissediyordum,sol kasıklarımda agrı oluyordu,sürekli uyumak istiyordum,mide bulantısı bas dönmesi kişiye göre degişir tabi ama bu belirtiler için daha erken..

ırmak184

Alıntı yapılan: DERYATİLGAN - 08 Eylül , 2009, 14:08:55
ewet söylediğin problemlerin aynısı bendede var ama hamilelik ilerleyince geçiyor yada alışıyorsun:)))
sivaslım daha bebeğimi göremedim dün gittim sadece kesesi vardı bayramdan sonraya gün verdi gelin görürsünüz diye çok sabırsızlanıyorum bende kalbim pır pır ilk resmini aldım dün tabi kesesinin bak yavrum bu senin kesen diyecem :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
hayırlısı olsun canım tebrik ederim,saglıkla kucagına alırısn inşallah  :amin:  :amin:

DERYATİLGAN

saool ırmakcım allahım herkese nasip etsin bu güzel günleri.

KADRİŞ

Alıntı yapılan: sweet_sweet - 08 Eylül , 2009, 00:02:27
heyyy dostlarr benide dahil edin araniza... 6 haftalik hamileyimm.. nisan an neleri konulu yere yazmistim ancak orasi artif degil sanirim,,, neysee ilk kontrolum allahin izniyle 11 gun sonra olacak.. sabirsizlikla bekliyorumm... sizlerre sorularim var

1-adet olcakmissiniz gibi agrilar hissediyormusunuz?
2-sol kasiklarinizda ara sira agri aluyormu?
3-gaz poblemi ile karsilasiyormusunuz?
4-sol kasiginizin orada icten bir uyusma kasinti ouyormu?

bu belirtiler bende arasira oluyor.. sizlerde durumlar nasil dedigim gibi hamileligim henuz 6 haftalik.. mide bulantim henuz yok sadece surukli halsizim ve uyumak istiyorum.. simdiden yazanlara tesekkur edermm.. hamileliginizin sorunsuz ve daima iyi gecmesi dilegiyle.. saglicakla kalin.. :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:
CANIM BENDE 6 HAFTALIK HAMİLEYİM......AYNI ŞEYLERİ YAŞIYORUZ.....RABBİM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN.....  :opucuk:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

✿sweet_sweet✿

cevap yazan herkese cok tesekkur ederim.. kadris sabahlari cok zor kalkiyorum.. gece uyurken yanimda mutlaka uzum, seftali vs gibi yiyecekler bulunduruyorum cunku bazi zamanlar midem acayip yanma yapiyor yeme ihtiyaci hissediyorum.  henuz ultrasona girmedim.. sende durumlar nasill.. kendinize cok cok iyi bakin hepinize sevgilerr..

°♥° b@ş@k°♥°

BENDE HİÇ DEĞİŞİKLİK YOK VALLA. GARİP OLAN BENİM SANIRIM.. SADECE ÇOK UYKUM VAR :s

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

KADRİŞ

Alıntı yapılan: sweet_sweet - 08 Eylül , 2009, 19:52:28
cevap yazan herkese cok tesekkur ederim.. kadris sabahlari cok zor kalkiyorum.. gece uyurken yanimda mutlaka uzum, seftali vs gibi yiyecekler bulunduruyorum cunku bazi zamanlar midem acayip yanma yapiyor yeme ihtiyaci hissediyorum.  henuz ultrasona girmedim.. sende durumlar nasill.. kendinize cok cok iyi bakin hepinize sevgilerr..
iyi canım şükür...bende daha gitmedim doktora  şu an 6 haftalık 7 olsun diyorum öyle gideyim...ben sadece 2 gündür oruç tutamıyorum..sabahları bi sorun yok sadece akşamları çok şiddetli baş ağrısı o kadar....canım senin ne kadarlık.... ??? :opucuk:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

öncelikle  sweet sweet bendede ayni sikayetler var bende 4+7 haftalik hamisim yani takma kafana gayet normal öyle agrilar.....

kadris bende hic doktora gitmedim daha 7 haftalik olmami beklyiorum bende gitdigimde kalp atislarini görüm diye bebisimin biraz catliyorum merakdan ama  sabir rabbim sabirrrr..... :nazar: :nazar:

KADRİŞ

Alıntı yapılan: Sivaslim - 09 Eylül , 2009, 15:51:58
öncelikle  sweet sweet bendede ayni sikayetler var bende 4+7 haftalik hamisim yani takma kafana gayet normal öyle agrilar.....

kadris bende hic doktora gitmedim daha 7 haftalik olmami beklyiorum bende gitdigimde kalp atislarini görüm diye bebisimin biraz catliyorum merakdan ama  sabir rabbim sabirrrr..... :nazar: :nazar:
:amin: :amin: :amin:

✿sweet_sweet✿

kadris merhaba, benim 6+4 haftalik hamileyim.. kontrolume 9 gun bir sure kaldi..insallah ultrasonda bebisimi gorurum.. gercekten beklemek oldukca zor:)  bu arada oruc tutman vucudunu etkileyebilir lutfen cok dikkat ett... gerci allah o sabri verir ama yinede dikkatli olmak lazim..  allah hayirlisiyla kucagina almak nasip etsin arkadasim..  :amin: :amin:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bende oruc tutyorum allahin izniyel hic bir sakincasi olmaz cnm cünkü bebis suan daha bir kan parcasi ve doktor dedi ki bazi annelerin ilk aylarinda migdeleri bulandigi icin bisey yiyemiyorlar diye bebisim beslenemiyor diye endiselenmesinler dedi cünkü 3 ay bebis icin cok önemliymis organ gelisimde beyin vs...bol balik tüketmemiz lazim omega 3 .....

yani haa suan migdem bulanmis yemek yememisim yada oruc tutmusum aynisi...allahima sigindim ben allahin izniyöe bisey olmaz insalllah ... :amin: :amin:

✿sweet_sweet✿

allah kabul etsin arkadasimm.. :amin: hic birsey olmaz allahin izniyle kendine cok iyi bakk.. herkese saglikli gunler dilerimm.. :nazar:

KADRİŞ

Alıntı yapılan: sweet_sweet - 09 Eylül , 2009, 17:52:21
kadris merhaba, benim 6+4 haftalik hamileyim.. kontrolume 9 gun bir sure kaldi..insallah ultrasonda bebisimi gorurum.. gercekten beklemek oldukca zor:)  bu arada oruc tutman vucudunu etkileyebilir lutfen cok dikkat ett... gerci allah o sabri verir ama yinede dikkatli olmak lazim..  allah hayirlisiyla kucagina almak nasip etsin arkadasim..  :amin: :amin:
amin canım.... sahura kalktığımda baş ağrısı oldu 2 gündür o yüzden tutmadım yoksa şükür ne bulantı nede başka bi şey yok...rabbim izin verirse şu 10 günüde bi tutabilsem hayırlısıyla..... :opucuk: :opucuk: :opucuk: