2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

7 haftalıktı canım....

ama dınleyemedık daha...

bugun gıttık dınlemek ıcın yıne dr bır dahakı gelısıne dınletırım cıhaz mı ne yokmus ole bırsey dedı esım dınledı ben o sıra mesguldum ;D

ama hayırlsıı herseyın ben suan yerımde duramıyorum acayıp mutlu ve heyecanlıyım :muzz: :muzz:

:love9: :love7: :love9:

ırmak184

aysecim cok sevindim canım,inş hep böyle devam eder..böyle büyümüş görünce acaip oluyor ya,bu aylarda meleginin basının büyük vücudunun küçük olması normal canım,benimkini görsn kocaman kafası vardı ilk gödüügmde sasırmıştım doktor normal demişti rahatlamıştım..

мiŁenα.

ewet ırmak teyzesı bılıyorum...bırde elı havada resmı var cok muhtesem bır duygu rabbımden bınlerce kez razı olsun bana bu duyguyu yasatıyor :amin:

Burcu310

Allah hep yüzümüzü güldürsün insallah :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin:

ırmak184

мiŁenα.

ıns bu sayfada ılerde bebekelrımızın buyudugunu ılklerını resımnelrını sorunlarını paylasırız ıns :amin: :amin:

benımkı yemek yemedı benımkı oyuncakalrından kopmuyor vs... ;D ;D

ırmak184

benimkinin gazı var  :toothy10:  :toothy10: geceleri uyumuyor  :laughing7:  :laughing7: inş. görücez o günleri hepbirlikte  :occasion5:  :occasion5:

мiŁenα.

inş buarda kızlar..tekrar söylim soda ve zeytin beyin gelişimini olumlu yonde etkılıyormus bol bol tuketın....

hurmada bebegı sakın yapıyormus gulfer dedı :laughing7:

DERYATİLGAN

kızlar lütfen vajinal ultrason yaptırmayın ben özel hastaneye gidiyorum doktoruma alttan bakalım dedim şiddetle karşı çıktı düşük ihtimalini kluvvetlendiriyormuş.aman ha dikkat 1 hafta geç olsun sağlam olsun. sağlıcakla kalın .

KADRİŞ

AYYYY KIZLAR BENİMDE 05.05.2010  AMA SEZARYAN OLDUĞU İÇİN 1 HAFTA 10 GÜN ÖNCE OLABİLİR YANİ BEBEĞİM NİSAN MAYIS KARIŞIMI Bİ ŞEY OLACAK........ :toothy10: :toothy10: :toothy10:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

мiŁenα.

kız sende aramıza hosgeldın kadrısım :opucuk:

Burcu310

Günaydin...

arkadaslar dün dok gittim yine...ve melegimin kalp atislari baslamis dedi dok :love9:
Allahima cok sükür icim biraz daha rahatladi :muzz: :muzz: :muzz:

Yücce rabbime emanet meleklerimiz :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ben gelecek iki hafta yokkum, tr ye ucuyorum bu aksam aile ziyaretine esimin ailesi yani, benimkiler almanyada yanimda, bakalim nasil gecicek ???

Allahim herseyin hayirlisini nasip etsin hepimize :amin:

мiŁenα.

ne guzel erkenden duymussun kalp atısını....

ıns hayırlısıyla gıder donersın :amin:

°♥° b@ş@k°♥°

ben daha doktora bile gitmedim. bizim doktor italyada şimdilik bana 9'u na gün verdi. birde benim hiç bulantım falan yok.. neden ki?

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

DERYATİLGAN

Alıntı yapılan: ♥ღ.AyŞe.ღ - 29 Ağustos , 2009, 07:56:39
benımkı 5 nısan dogumum rabbım nasıp ederse....ben ıse 10 nısan dogumluyum....ıkımızde koc olcaz babamız terazı...

ıns 5 un daha sabreder melegım annesıyle aynı gun  kutlar dogum gununu :muzz: :muzz: :muzz:
ayşe benim doğumumda nisan 4 inş bende 16 nisan doğumluyum şansa bak... :binkybaby: :binkybaby: