2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

mavişimmm

inşallah o haftalar gelmek bizede nasip olurr kızlarrr.allahım hepimizin kucagına almayı naip etsinnn.ben daha 5+6 haftalık hamişimm ama bende acayip şekilde mide bulantısı varrr.bu kadarıda normal mi bilmiyorumm.çokk korkuyorumm.ağzıma hiç bir şey alamıyorummm.

мiŁenα.

normal canım sıkma canını mıgde bulantısı olan gebelık bebegın saglıklı oldugunu gosterırmıs ::)

:love9: :love7: :love9:

mavişimmm

bende öyle duymuştum canımm.öyle düşünüyorumm kenıdme moral verıyorumm.ne bılım erken mi acaba bulantı ıcın dıyorumm.herkesın farklı oldugu ıcın kımseye bıseyde dıyemedımm.beklıyoruz artıkk bayramdan sonrayyııı.allahım güzel haberlerle döndürsün bizi inşallahhhh

DERYATİLGAN

benim ekim 20 de doluyor 12. hafta hayırlısı.

мiŁenα.

esımın dogum  gununde gırıyon 12 . haftaya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

canım mıgde bulantın normal takma kafana bu kadar

ULUDAĞ

BENİM Bİ ACAYİP YA Bİ MİDE BULANTISI OLUYO SANKİ DÜNYA TERS KEPÇE GELİYO Bİ GÜN BAKIYON HİÇ BİŞEY YOK AŞERMELERİMDE ÖYLE  :nazar:

мiŁenα.

UFFFFFFFFF KIZLAR BEN 2 GUNDUR IYI DIELIM SUREKLI BAS AGRIM VE SUREKLI ISTIFAR VAR... :igrenc: :igrenc: :igrenc: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

°♥° b@ş@k°♥°

geçmiş olsun ayşe kötü olur mide bulantısı.

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

мiŁenα.

sade mıgde bulantısı deılllll kıı bas agrısı halsızzlıkk :violent1: :violent1: :violent1:

dr aradı esım yarın gıtcem sanırsam sistit oldum vajınnal bolgem kasınıyor

°♥° b@ş@k°♥°

o neymiş sistit? baş ağrısı olurmuş ama senin geçmesi lazımdı şimdiye..

мiŁenα.

basım belı zmandır sureklı aralıksız agrıyor sısıtıt vajınal enfeksıyon canım :violent1:

°♥° b@ş@k°♥°

cinsel ilişki ne kadar az olursa dedi doktor bana enfeksiyonda o kadar az olurmuş. mantar olmuş olabilirsin.

мiŁenα.

BİZ ZATEN İLİŞKİ YASAKTI DÜŞÜK TEHLİKEM VAR DİYE YENİ KALKTI YASAK OLMUYOR OKADAR :k06: :k06: :k06:

UFFFF HER SEY BENI BULUYOR :k06: :k06: :k06:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

kiz ayse o insan ne komik öyle nerden buldun kiz bunu ???

мiŁenα.

ben bulurum ne kaddar hosuma gıttı ....hayatın anlamsız oldugunu zamnın cabuk gectıgını anlatıyor