2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

eda@

ben nisan annesi değilim ama olmak dileğiyle buraya yazıyorum belki devamı gelir diye allah tamamına erdirsin

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

hasretalı nerdesın bacım..

konun baslıgını nısan -mayıs-hazıran 2010 annlerı dıye degıstır depaylasım alnı cogalsın 1 ayla kısıtlama olmazsa ben acıcam

мiŁenα.

25 Ağustos , 2009, 17:20:28 #18 Son düzenlenme: 01 Eylül , 2009, 09:11:45 ♥ღ.AyŞe.ღ
merhaba arkadaşlar nisan mayıs haziran 2010 anneleri burda paylaşımımızı yapalım...

biliyorum nısan annesi konusu var ama hasretali 5 gündür girmedi foruma girince düzeltırse silerim :k06:

Burcu310

EVET BENDE ALLAH IZIN VERIRSE  01. MAYISTE 2010 MELEGIME KAVUSUCAM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar:

мiŁenα.

ne güzel cnım inş ogün çarçabuk gecer sorunsuz..

alırsın melegını kucagına :amin:

Burcu310

INSALLAH CANIMMM,

SUAN DAHA COK HEYCANLIYIM VE TEDIRGIN :honk:

мiŁenα.

tedirgin olma allahın izniyle keseyı gorursun...

7 -8 haftalıkkende bebegı kalp atısını duyarsın ılk zaman zor gecer sonra kolay oluyor

Burcu310

bilmiyorum aysecigim, tedirgin olmak elde degil!

test daha dün positiv cikti, yani 4 haftayadiz ve 3 gün.
Kasiklarim coook agriyor coook, cok korkuyorum melegimi kaybederim diye :crybaby2:

cuma günü dok gidicem :-\

мiŁenα.

benım kadar olma burcu 3 yıl bekeldım ve oldugunu öğrenince bir düşün hep şu vardı aklımda birşey olcak...

ay düşcek ay olmicak....ama 6 haftaya girince içim rahatladı...miğde bulantılarım başladı..falan....

ama sadece sunu dıcem banda dedıler yapmadım yapamaadım...aklına takma kötü şeyleri ....

ama ınsanın elınded deıl..agır kaldırma ..kolunu tukarı uzatma parmak uclarında ....bırsey olmaz allahın ıznıyle

DERYATİLGAN

kızlar bende bugün öğrendim nisan annesi olacam inş. allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin.

мiŁenα.

ne güzel canım nısan annelerı cogalıyor :muzz: :muzz:

DERYATİLGAN

bir türlü inanamıyorum çok şükür rabbime kucağımıza almayıda nasip etsin allahım.

мiŁenα.

amin canım inş.. :amin:

yenimi öğrendın hamıel oldugunu ne kadarlık yavrun :icon_scratch:

°♥° b@ş@k°♥°

bende nisan annesiyim. doktorum muhtemel tarih olarak 23-25 nisan arasıı doğurusun diyo.. allah inşallah o günleri de gösterir... herkesin sağlıklı sihatli olarak bebeklerini kuçaklarına verir. :nazar:

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...