2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

DERYATİLGAN

мiŁenα.

desenenıze herkez bayramdan sonrayı ıple cekıyor :k06: :k06: :k06:

inş canım duyarsın

:love9: :love7: :love9:

ULUDAĞ

DOKTORA GİTTİM HAFTADA 1 İĞNE VURULUYORUM 12.HAFTAYA KADAR DOKTOR KESENİN ETRAFINDA HER HANGİ Bİ KAN TOPLULUĞUNA FALAN RASTLAMADI AMA YİNE DE TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAYALIM DEDİ :nazar:

✿sweet_sweet✿

heyy dostlarr.. yazmistim bugun ilk ultrasonuma girecegim diye.. ancakk hesaplarda bir karisiklik oldu.. yani ayin 18de girecegim 3gun sonra cuma gunu.. mubarek bir gunde ilk kontrolume giriyorum.. aslina bakarsaniz cokk heyecanliyim tam 8 hafta dolmusken kontrolum olacak.. gelismeleri sizlere bildiririm.. bu aralar gaz problemim var ahh birde ara sira adet olacakmisim gibi agrilar hissediyorum.. bunlarin hepsinin normal bir surec oldugunu dusunuyorumm.. siizlere aydinlanmasi gereken onemli bir sorum olacak

gece yatarken sol tarafima dogru yatiyorum ancak sol tarafimda bir agirlik hissediyorum.. sag tarafima yattigim zaman da cok rahat olamiyorum.. sizlerde durum ne sekilde..???

bu arada sirt ustu uzun sure yatmak saglikli degil.. uzun sureli sirtustu yatmak (sabah tansiyon dusmesine ve anne karnindaki bebegin kalp atis ritminin bozulmasina neden olabiliyor) . egerki sabahlari kalkma probleminiz oluyorsa yataktan kalkmadan once sol tarafiniza dogru yatip sonra yavasca kalkin ve ani hareketlerden kacinin.  :) geriside allaha kalmis birsey.. cok sabirsizlaniyorum hadi hayirlisi.. :hello: :nazar: :amin:

мiŁenα.

ilkez ssenden duydum canım....

ama dıkkate alcam canım...ben 11+2 hamıleyım..bayramdan sonra dr gıtcem...ıkılı test yaptırcam ıns bır sorun cıkmaz :amin:

mavişimmm

teşekkürler kızlarr.allahın izniylee gecsek bu dönemleri bir çok rahatlıcamm.

мiŁenα.

sevındım canım aksılık olmamasına....

4 gun sonra 12+0 haftalık olcaaz :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

mavişimmm

swett canım bende aynı sorunu nyasıyorumm.yan yatamıyorumm.batıyo karnımm.bide ağırlık hissediyorumm.sırt ustu yatmak zorunda kalıyom.sırt ustu yatmanın bebege zarraının su anda oldugunu bılmıyodumm.benım ıcınde gecerlı mı.ben 5+5 haftalık hamısım

мiŁenα.

canım suan yuz ustu sırt ustu yatmanın zararı olmaz ılerde hep sırt ustu yatcan yaa yada yan...ama ben ya yatınca cok rahat edıyorum sırt ustu yatınca

°♥° b@ş@k°♥°

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

✿sweet_sweet✿

arkadaslar bu yatis pozisyonu hakkinda uzman gorusunude yazmak istedim belki yardimci olur..http://www.e-gebelik.net/gebelik_ve/uyku_pozisyonu.asp bu linke girdiginiz zaman gerekli bilgiler karsiniza cikacaktir.. mavisimmm sanirim sende de ayni sorun varr.. doktora gittigimde ilk soracagim sey bu durum.. saglicakla kalin dostlar..

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

EVET AYSECIM AYNEN ÖYLE HERKES BAYRAMI IPLE CEKIYOR

BEN SUAN 6 haftalik hamisim bende bayramdan snra 26.09 saat 18.30da gtcem doktora o zaman 7+3 haftalik oluyorm insallah bende bebisimin kalp atislarini görürürm ccanlarim banada dua edin ki bu sefer insallah bir aksilik cikmasin....

öpüyorum hepinizi hayirli iftarlar... :nazar: :nazar:

ULUDAĞ

BENİMDE 7 HAFTALIK İKEN GÖRDÜK KESEYİ AMA BENİM İLK  GÖRÜŞÜM ACİLDE OLDU KANAMAM GELMİŞTİ BEBEK YAŞIYO DEĞİNCE AĞLAMAYA BAŞLADIM HEYACANLANDIM BEBEĞİME BAKIYORDUM. AMA DAHA ÇOOK KÜÇÜKTÜ

ULUDAĞ

:nazar:EKİMİN İLK HAFTASI GİDİMCEM BENDE 12HAFTA BİTMİŞ OLACAK O ZAMAN İÇİM BİRAZ DAHA RAHATLIYACAK
:D :nazar:

мiŁenα.

bende bayramdan sonra 12 haftam bıtmıs olcak... :muzz: :muzz: :muzz:

11+3 olduk