28 Mart , 2024, 20:48:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: asya81 - 07 Ekim , 2011, 17:48:01
canım evin pırıl pırıl  :icon_thumright: yatak odasının renkleri harika en sevdiğim renk.salonun da güsel mutfağın mis gibi  :icon_thumright: bende temislik teftişi yapıom sanki ha  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: ben accık dağınığımda görünce öseniom şimdi hiç iş yapamıom  :y25:.inşallah bebiş sesleriyde şenlencek oda  :amin: :amin: :amin:ağız tadıyla oturun inşallah :amin: :nazar:
sağol canım güzel dileklerin için  :opucuk: :opucuk: bebiş duana amin diyorum  :amin: :amin:
çok fazla temiz titiz deyilimdir ama tertipli düzenli olmaya özen gösteririm  :D
sen şimdilik bol bol dinlen prensese dikkat etgerisi önemli deyil  ;)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: tweety0555 - 03 Ekim , 2011, 11:47:19
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Ekim , 2011, 10:29:17
tweety0555
MASALLAHH CANIM EVİN ÇOK AMA ÇOK GUZEL ALLAH AGIZ TADIYLA COLUGUNUZLA COCUGUNUZLA SAGLIKLI SIHATLI OTURMANIZI NASİP ETSİN GEP GENİ İNŞALLAH DARISI BİZE OLSUN KAÇ METRAKARE CANIM
canım oncelıkle sunu soylemek ıstıyorum ben senın avatarının hastasıyım ve yazıların hep dıkkatımı cekıyor...la tahzen e de soylemıstım hatta :laughing7:ayrıca sana duada edıyorum mınık esıla kordondan kurtulsun dıye :amin:

amın ıyı dıleklerın cıcın daha ıyılerı sızlerın olsun...benım evım 140 yok galıba bolkonlar dahıldır varsada..ben gecen kasımda aldım daha once ıkı yıllıkmıs uc kıracı oturmus eksıklerı var ama genede yerı cook guzel annemın hemen burnunun dıbındeyım unutmazsam onuda cekım eklım...hemen bır yol gecıyorum dahası tranvaya ve otobuse mınubuse cok yakın...yerı ıcın 0 olmayan bır eve 145 .000 verdık...allah sukur yetıyor..ben mutfagı degıstırmek cok ıstıyorum ama esım 10 yıl degıstemeyız deyıp duruyor eskı tıp mutfak... :suclu:

sıze dıger balkonumun fotolarını ceksem bayılırsınız okadar buyukkı utumu dokuntulerımı hep tıktım...
ucuncu balkonumuda kapattırıp esıme calısma odası yapmayı dusunuyoruz...bakalım ..
Alıntı yapılan: derbeder - 03 Ekim , 2011, 10:37:26
ozlemcim evin cok cici  :nazar: agiz tadiyla yavrularinla ve esinle gule gule otur insaAllah  :opucuk:
amın amın dıyorum allah razı olsun
canım benim bende sana hastayım  :k06: tatlım duan için çok ama çok tesekkür ederim ALLAH IM RAZI OLSUN SENDEN TATLIM  :amin:
EVİN ÇOK AMA ÇOK GÜZEL MASALLAH HIM ANLADIM CANIM GULE GULE OTUR BENDE ANNEMİN BURNUNUN DİBİNDEYİM İİ OLUYOR ÖLE YAA  :k06: ;)  :love9: :opucuk: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Lă_Tăhzen!

YASEMINCIM EVIN HARIKAA VALLAAA EN GUZEL EVLERDEN BURDA PAYLASILANNN  GUZEL GUNLER DE OTURUN INSALLAH O UTU ODASININ COCUK ODASI YAPTIGINDA DA RESIMLER GÖRELIM İNSALLAH EN YAKIN ZAMANDA  :amin:

tweety0555

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 07 Ekim , 2011, 18:40:20
Alıntı yapılan: tweety0555 - 03 Ekim , 2011, 11:47:19
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Ekim , 2011, 10:29:17
tweety0555
MASALLAHH CANIM EVİN ÇOK AMA ÇOK GUZEL ALLAH AGIZ TADIYLA COLUGUNUZLA COCUGUNUZLA SAGLIKLI SIHATLI OTURMANIZI NASİP ETSİN GEP GENİ İNŞALLAH DARISI BİZE OLSUN KAÇ METRAKARE CANIM
canım oncelıkle sunu soylemek ıstıyorum ben senın avatarının hastasıyım ve yazıların hep dıkkatımı cekıyor...la tahzen e de soylemıstım hatta :laughing7:ayrıca sana duada edıyorum mınık esıla kordondan kurtulsun dıye :amin:

amın ıyı dıleklerın cıcın daha ıyılerı sızlerın olsun...benım evım 140 yok galıba bolkonlar dahıldır varsada..ben gecen kasımda aldım daha once ıkı yıllıkmıs uc kıracı oturmus eksıklerı var ama genede yerı cook guzel annemın hemen burnunun dıbındeyım unutmazsam onuda cekım eklım...hemen bır yol gecıyorum dahası tranvaya ve otobuse mınubuse cok yakın...yerı ıcın 0 olmayan bır eve 145 .000 verdık...allah sukur yetıyor..ben mutfagı degıstırmek cok ıstıyorum ama esım 10 yıl degıstemeyız deyıp duruyor eskı tıp mutfak... :suclu:

sıze dıger balkonumun fotolarını ceksem bayılırsınız okadar buyukkı utumu dokuntulerımı hep tıktım...
ucuncu balkonumuda kapattırıp esıme calısma odası yapmayı dusunuyoruz...bakalım ..
Alıntı yapılan: derbeder - 03 Ekim , 2011, 10:37:26
ozlemcim evin cok cici  :nazar: agiz tadiyla yavrularinla ve esinle gule gule otur insaAllah  :opucuk:
amın amın dıyorum allah razı olsun
canım benim bende sana hastayım  :k06: tatlım duan için çok ama çok tesekkür ederim ALLAH IM RAZI OLSUN SENDEN TATLIM  :amin:
EVİN ÇOK AMA ÇOK GÜZEL MASALLAH HIM ANLADIM CANIM GULE GULE OTUR BENDE ANNEMİN BURNUNUN DİBİNDEYİM İİ OLUYOR ÖLE YAA  :k06: ;)  :love9: :opucuk: :opucuk:
canım cım allah razı olsun...evet cogu bakıma anacvıgım cok ıse yarıyor ama cokta yoruluyor...daha ıyılerı sızlerın olsun....

yasemın cım eflatun cok rısklı cesur bır renk ama cok yakıstırmıssın mutfagında masa ve buzdolabın cok yakın nasıl kullanıyorsun zor olmuyor mu ama dolap seklın cok hos...bırde dıger arkadasların dedıgı gıbı umarım o dokuntu odan bebelerle dolar tasar :toothy10: :toothy10:oturma odanın rengı ıse cok agır asıl bır renk...

aslım dı galıba oturma odana baydım kırmızı ınsanda bellı bır zamn sonra hadı kalkın hıssı yarttıgı ıcın cafe restauranları genelde bu renklerı secerler yoksa sende mısafırler cabuk gıtsın dıye mı sectın :ehi: :ehi:saka bır yana cok hos sekıllerı var koltukların katmalaı perdende cok hos...mısafır odan ıse saray odası gıbı cok hos...

HER IKINIZI DE EVLERINDE HUZURLU EYLESIN RABBIM

Demet_dk

YASEMİNCİM ÇOK GÜZEL EVİN SADE VE ŞIK  :love9:

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: AککORTįє - 07 Ekim , 2011, 17:04:52
waowwww bayıldım harika bi evin var güle güle otur  :nazar:

özellikle kırmızı koltuk takımına bayıldım  :laughing7:

sağolasın canım benim daha güzelleri senin olsun inşaAllah  :opucuk:

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: Demet_dk - 07 Ekim , 2011, 17:12:53
BENDE SADECE KIRMIZI KOLTUK VE YASTIKLARI BEĞENDİM

GÜLE GÜLE OTUR HUZURLA  ;)
sağol canım cümlemiz inşaAllah..O takımı görünce başka hiç bişey bakmadım zaten direk aldım çıktım :ehi:

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: kelebegimm - 07 Ekim , 2011, 17:23:32
canim cok guzel evin oturma odanda salonunda hele salonun hürremlik ev valla :) :) :) :) :)
rabbim agiz tadiyla mutlu huzurlu oturmayi nasip etsin ins. tabi bide bebekk bu guzelliklerin icine  :amin: :amin: :amin: :amin:

aminnnnnnnnnnn canım benim çok sağol güzel dileklerin için..Evet bide bebiş gelse şenlenicek evimiz inşaAllah.. :hello2:

°•.ℓανιηуα.•°

şimdi baktım tweetycim evinin fotolarına. gerçekten hem çok güzel,sade hem de 2 çocuklu çalışan bi bayanın evine göre mükemmel temizlikte.... güle güle otur canım...  :opucuk:

tweety0555

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 10 Ekim , 2011, 14:15:58
şimdi baktım tweetycim evinin fotolarına. gerçekten hem çok güzel,sade hem de 2 çocuklu çalışan bi bayanın evine göre mükemmel temizlikte.... güle güle otur canım...  :opucuk:
sagol canım benım allah razı olsun vallahı elımden geldıgınce temız olmaya calısıyorum ne yalan soylım zorlanmıyorum desem yalan olur ama takıntı halını alıyor bır zamn sonra...daha ıyılerı sızlerın olsun...

Balböceği

Yasemin evin çok güzel temiz ve şık  :icon_thumright:
evlerin güzelligi falan hiç önemli değil rabbim ağız tadı ile oturmayı nasip etsin yeter.  :amin:

ayla89

yasemin canım benim evin çok güzel sıcak bi havası var allah tez vakitte bide güzel bir bebek verir inş evin dahada güzelleşir :opucuk:

MASAL ILGIN

AYYYY HEPİNİZİN EVİ ÇOK GÜZELLLL BENDE YÜKLEYECEKTİM AMA BENİM EV SİZİNKİNİN YANINDA KÖTÜ KALIRR :'( :'( :'(

MASAL ILGIN

BURASI YATAK ODAM

OTURMA ODASI

MUTFAĞIM

VEE SALONUMM

SeliN59

bence çok güzel canım Allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin :amin: