28 Mart , 2024, 23:11:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: SoMBaHaR - 10 Ocak , 2012, 20:15:38
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 10 Ocak , 2012, 20:07:58
sombahar sen erzurumda mısın?

evet canım erzurumdayım bu 2, yılımız

vuaaavvv... artık yarı erzurumlu olmuşsunuzdur.

çektiğin erzurum manzaralarını iyi bilirim. erzurumun yeri başkadır bende...

eşimle 4 yıl erzurumda doğu görevimizi yaptık. çat ilçesinde... en kısa zamanda sıpamız büyüyünce ziyaret edeceğiz erzurumu. çok arkadaşaımız var orda  :D

suzannn

selincim güle güle otur inşallah

Balböceği

sombahar, evin cok guzel  :flowers:

neresi kotu anlamadim... o kadar kotu lojman evleri varki bi gorsen  :)

gule gule otur  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kizlar hepinizin evleri birbirinden guzel Allah saglikla agiz tadiyla oturmanizi nasip etsin onemli olan huzur kucuk buyuk eksik gedik muhim degil..
Bende simdi 170m2 lik evden cikip110m2 ye sigmaya calisiyorum hangisinde daha huzurlu olacagimi biliyorum kucuk olsun derlemesi toplamasi kolay olsun dert degil..
Sanirim iki hafta icinde tadilat alisveris kismi bitip tasinicaz evdeki herseyi atiyorum yenilerini al filan zaman aliyor sifir eve sifir esya olsun dedim ozeniyorum cok heyecanli Allahim gonlume gore verdi cok sukur planlar tikir tikir isliyor..
Tasinip yerlesiyim eklicem fotolarimi  :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hayırlı olsun gözdem
güle güle otur

hüzünden_gelme

hayırlı olsun  canım benım rabbım ağız tadıyla oturmak nasıp etsın .. fotoları beklıyoruz sabırsızlıkla  :muzz:

Tebessüm

Masallah evlerinize kizlar huzurla oturun insallah... Önemli olan büyüklügü, esyasi degil.. Yeter ki huzurunuz olsun:-) bu arada Erzurum u duyunca cok hosuma gitti cünkü ben Erzurumluym ama simdi Karstayiz... Neyse yarin da ben ekliiim evimin resimlerini :-)
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

°•.ℓανιηуα.•°

tebessüm sen erzurumlu musun? ben erzurumluları çok severim. yukarda da belirttim orda uzun yıllarım geçti. özel bi yer....  :love9:

Lă_Tăhzen!

masalılgın evin hiçte fena degil canım sen canını sıkma beterın beterı var yurtdısında oldugum için henuz kendı esyalarıma sahıp olamadım :( burada evler esyalı oluyor cok kötu degıl ama içime sinmıyor :( kendi esyalarımı döşeyecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorumm  :amin:

sombahar seninde evin çok guzel geniş   çokta eski görunmuyor bence bundan iyisi şam'da kayısı :D   

nisan ruzgar evin harika canım içim gitti bakarken  zevkle döşenmiş  ferah iç açıcı  :love9:

Hepiniz agzınızın tadıyla huzurla oturun evlerinizde daha önce eklemiştim ama ayrıntılı olarak bende eklerim  evimi inşallah :)

kelebegimm

bende evimi sizinle paylasmak istiyorum yeni tasindim fikirlerinizi alirim hem ama hic resim yuklemedim siteye nasil oluyo bilmiyorum  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

]

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: kelebegimm - 15 Şubat , 2012, 14:46:48
bende evimi sizinle paylasmak istiyorum yeni tasindim fikirlerinizi alirim hem ama hic resim yuklemedim siteye nasil oluyo bilmiyorum  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

tatlım bak ben burda resımlı olarak anlattım dene ıstersen

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,22964.0.html

kelebegimm

Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 15 Şubat , 2012, 14:48:08
Alıntı yapılan: kelebegimm - 15 Şubat , 2012, 14:46:48

tatlım bak ben burda resımlı olarak anlattım dene ıstersen

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,22964.0.html
tmm datlim cok saol pc ye atiyim hemen sonrada deneyim

]

kelebegimm

orda hic dosya sec felan yokki canim ya

]

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: kelebegimm - 15 Şubat , 2012, 14:59:36
orda hic dosya sec felan yokki canim ya

var canım işte burası ısaretledıgım yer

kelebegimm

tabi bunlar ilk girdigim zamanki resimler simdi biraz daha deisdi ve doldu ev  :)

]