Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

✿sweet_sweet✿

nisa ruzgar evin cok cokk guzel cok begendimm..   :love9:  perdelerin ayrica gozume carpti brilant falanmi yani turk perde markalarini pek bilmiyorum ama cok begeniyorumm .. saglik huzur mutlulukla otur insallahh  :flowers:

✿sweet_sweet✿

aslinda perde demeyimde jaluzi tarzi cok guzell olmus :love9:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: AککORTįє - 09 Ocak , 2012, 17:22:16
nisan rüzgar evine bayıldım harika  :nazar:

güle güle oturun ağız tadıyla

canım tesekkr etttim :opucuk:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ✿sweet_sweet✿ - 09 Ocak , 2012, 17:41:30
aslinda perde demeyimde jaluzi tarzi cok guzell olmus :love9:
[/quote
saol cnm bnm  :opucuk: canım perdeler zebra perde olarak geciyo stor gibi hemgüneşlik hem perde şeklinde kullnıyosun :) bnm eşim perdecide kendisi yaptı perdeleri  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben de çok beğendim pınar bakınca içim huzur doldu kalabalıklık yok döküntü yok derli toplu temiz eşyaların güzel allah ağız tadıyla yaşatsın bir ömür
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

@@@gözde@@@

canım eviniz harika Allah ağız tadıyla huzurla  oturmayı nasip etsin  :icon_thumright: :icon_thumright:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 09 Ocak , 2012, 17:45:46
ben de çok beğendim pınar bakınca içim huzur doldu kalabalıklık yok döküntü yok derli toplu temiz eşyaların güzel allah ağız tadıyla yaşatsın bir ömür
canım benim çok tesekkür ederim :opucuk: amin aallah hepimizin evinden huzuru  saglığı eksik etmesinn :opucuk:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 09 Ocak , 2012, 17:48:27
canım eviniz harika Allah ağız tadıyla huzurla  oturmayı nasip etsin  :icon_thumright: :icon_thumright:
saol  canımmmm :opucuk: hepimizi inşşş

tweety0555

ayy evın cok hossssss gule gule otur bırden o evde cocuk hayal ettım mısafır odasının kapısı yok cocuk ıcerde heryerı karıstıyor...sonra oturma odanda o bıblolar yokolmus  :toothy10: :toothy10:
ya bıde kusura bakmazsan su banyodakı dolabının ıcınde bıngo soft vs gozukuyor ya onları gorunmeyen yere alsan bak gozume battı orda onlar :toothy10: :toothy10: :toothy10:kızlar dıyorum bakın kaynanam yok dıye uzulmeyın nben varım :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
allahım bırna once evını cocuk seslerı ıle doldursun kocanla muhabbetın bol olsun

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: tweety0555 - 09 Ocak , 2012, 18:00:55
ayy evın cok hossssss gule gule otur bırden o evde cocuk hayal ettım mısafır odasının kapısı yok cocuk ıcerde heryerı karıstıyor...sonra oturma odanda o bıblolar yokolmus  :toothy10: :toothy10:
ya bıde kusura bakmazsan su banyodakı dolabının ıcınde bıngo soft vs gozukuyor ya onları gorunmeyen yere alsan bak gozume battı orda onlar :toothy10: :toothy10: :toothy10:kızlar dıyorum bakın kaynanam yok dıye uzulmeyın nben varım :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
allahım bırna once evını cocuk seslerı ıle doldursun kocanla muhabbetın bol olsun
saol cnm bnm  :opucuk: :k06: :k06: :k06: :k06: ilahi çok hoşsssun sonradan farkettim bende yükledikten sonra bingo softları :ehi:

MASAL ILGIN

ben bide çoc uk olunca o krem rengi koltukların rengi ne renge dönecek onu çok merak ediyorum  :ehi: :ehi: :ehi:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: masalılgın - 09 Ocak , 2012, 18:06:26
ben bide çoc uk olunca o krem rengi koltukların rengi ne renge dönecek onu çok merak ediyorum  :ehi: :ehi: :ehi:
evet bende :k06: :k06: :k06:

tweety0555

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 09 Ocak , 2012, 18:02:30
Alıntı yapılan: tweety0555 - 09 Ocak , 2012, 18:00:55
saol cnm bnm  :opucuk: :k06: :k06: :k06: :k06: ilahi çok hoşsssun sonradan farkettim bende yükledikten sonra bingo softları :ehi:

bende cok severım bıngo softu harıka kokar...bu arada annemle baktık o farkettı :)))bıde dıyorkı sen evı halı kala bak genıs yer ama ufak ahlılar atmıs ne sık gozukuyor...bende halı kaplamaya calısyorum kı bana ıs olmasın supurdum mu tamam :suclu: :ehi:

MASAL ILGIN

ben söleyeyim gökkuşağı gibi olur sabah öğlen yediği herşey boyalarr aklına ne gelirse her renkten olurrr  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

nisan rüzgar

bencede anne doğru diyo kızzz çok halıda temizliği bi dert