28 Mart , 2024, 21:43:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 09 Ocak , 2012, 15:44:54
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Ocak , 2012, 15:43:40
:nazar: :nazar: masallahh canım evinn harikaaaaaaaaaaaaa  :nazar: :nazar: her daim mutlu huzurlu ol  :amin: bide bebiş hayırlısıyla  :amin: canım sen hangi şehirdeydin
inşallah cnaım  :opucuk: bursa canım sende bursaydın sanırım demiii :hello2:
yok canım ben ankara  ;D

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

nisan rüzgar

aa pardon cnm bnm öyle kalmış sanki aklımda :opucuk:

medine

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 09 Ocak , 2012, 16:27:32
Alıntı yapılan: medine - 09 Ocak , 2012, 16:24:44
amiiin canim benimm cumlemizinkini insallaah olsun ne guzel iste temiz temiz oturuyon ohhh miss missss :k06: :k06: :k06: :k06:
aşılama olunca hiç bişi yapmadım  :k06: ama olmadıgını öğrendigim gün doktorda eve bi geldimn bal dök yala yaptım  :k06: :k06: :k06: delirdim adeta
belli belllliii canim benim :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sen benim herseyimsinn:)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

banu_fth

pınar cok guzel evın  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

saglık huzur agız tadıyla oturmak nasıp etsın Allah  :amin: guzel meleklerle doldursun ınş. saglıkla  :amin:

ay tertemıs duzenlı ne guzl evın utandım sımdı kendımden  :ehi: :ehi: :ehi:  dr a gıttık bugun anam bır gunde bu kadar dagılırmı bır ev yahuuu  :-[ :ehi: :ehi:  mısafır gelse anıden naparım bılmem  :-ooo :ehi: :ehi:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Ocak , 2012, 16:43:25

saglık huzur agız tadıyla oturmak nasıp etsın Allah  :amin: guzel meleklerle doldursun ınş. saglıkla  :amin:

ay tertemıs duzenlı ne guzl evın utandım sımdı kendımden  :ehi: :ehi: :ehi:  dr a gıttık bugun anam bır gunde bu kadar dagılırmı bır ev yahuuu  :-[ :ehi: :ehi:  mısafır gelse anıden naparım bılmem  :-ooo :ehi: :ehi:
saol cnm bnm :opucuk: :k06: :k06: :k06: dagılıur dagılırr bende odktor zamanlarıomda çok düzensiz oluyorum eve gelince paldır paltır topluyoru :) ben hafta bi gün dipten heryeri yapıyorum 3 günde bide oturdugumuz odayı süpürürm sık sık yapınca dagılmıyo hiç :k06:

suzannn

PINAR EVİN ÇOK GÜZELMİŞ TAM BENİM ZEVKİM ALLAHIM BANADA NASİP ET İNŞALLAH :)

MASAL ILGIN

bebişin olunca seninkide dağılır  :k06: :k06:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 09 Ocak , 2012, 16:54:22
PINAR EVİN ÇOK GÜZELMİŞ TAM BENİM ZEVKİM ALLAHIM BANADA NASİP ET İNŞALLAH :)
suzancım saol cnm bnm :opucuk:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: masalılgın - 09 Ocak , 2012, 16:57:54
bebişin olunca seninkide dağılır  :k06: :k06:
evetttttttttt inşşş  olsunda  :hello2: :hello2: :hello2:

AککORTįє

nisan rüzgar evine bayıldım harika  :nazar:

güle güle oturun ağız tadıyla

MASAL ILGIN

inşallahhhh olurrr
ben inanıyorum en kısa zamanda hayırlı haberlerini alcazz  :occasion5: :occasion5:

banu_fth

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 09 Ocak , 2012, 16:45:43
Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Ocak , 2012, 16:43:25

saol cnm bnm :opucuk: :k06: :k06: :k06: dagılıur dagılırr bende odktor zamanlarıomda çok düzensiz oluyorum eve gelince paldır paltır topluyoru :) ben hafta bi gün dipten heryeri yapıyorum 3 günde bide oturdugumuz odayı süpürürm sık sık yapınca dagılmıyo hiç :k06:

oturdugumuz odayı hergun supuruyorum ..
esım elınıhıc bıseye surmez sagolsun .
herseyıde aldıgı yere koymaz .. nerde ısı bıterseoracıga bırakır .
sorsan tıtız .. temızlıgı sever am abenım yaptıgım temızlıgı sever  :toothy10: :toothy10:
dagınık olsun tozlu olsun aman lafları sayar.. bıseyı de ben yapım demes..  :k06:
cocuk ta oyalıyo benı ..
uyuyunca ne yapacagımı sasırıyorum  :toothy10:
sacımı taramaya vaktım olmuyor banyo sonrası bıle zorla tarıorum  :toothy10:
aynada kendıme uzun uzun bakmayalı baya zaman oldu  :k06: topla temısle ertesı gun aynı  :cildir:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: masalılgın - 09 Ocak , 2012, 17:22:58
inşallahhhh olurrr
ben inanıyorum en kısa zamanda hayırlı haberlerini alcazz  :occasion5: :occasion5:
inşallah cnaımmmmmmm :opucuk:

nisan rüzgar

ya çocuk olunca tabii zırt pırt yapılmaz tenmizlik bira<z büyüyne kadar yada biri olur bakmaya kardeşin annen gibi ogün yapıverirsinde ....  olsun çocukla yapıl ;)abildgi kadarartık