Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

Balböceği

Canim evin cok guzel gule gule otur, rabbim hayirli evlatlar versin  :amin:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: derbeder - 09 Ocak , 2012, 15:35:16
nisan ruzgar evin cok guzel canim, gule gule oturun  :opucuk: Rabbim tez vakitte minik yavrularla doldursun  :amin:
amin canım bnm inşş inşşş tek hayalim buuu  :opucuk:

nisan rüzgar

:amin: :amin: kızlarrr inşalllahhhh öpüyorum hepinizi tesekkür ederim  :flowers:

MASAL ILGIN

ayyy evin çok güzellllllllll
allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin
ben burdaki evleri gördükten sonra evimden soğudum valla benimkide evmi yaaa
ayy bayıldım evine  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: masalılgın - 09 Ocak , 2012, 15:37:40
saol cnm bnmmmm  :opucuk: allah huzur versin yeterki her ev huzurla güzeldirr... :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah cok güzel ferah bi ev cok kalabalikda yapmamisin ne güzel  :opucuk: güle güle oturun güzel evinizde  :opucuk: :opucuk: icinde yakinda bebek doldursun  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: gulum22 - 09 Ocak , 2012, 15:40:02
masallah cok güzel ferah bi ev cok kalabalikda yapmamisin ne güzel  :opucuk: güle güle oturun güzel evinizde  :opucuk: :opucuk: icinde yakinda bebek doldursun  :amin: :amin:
sagol canımmmm benimm   :opucuk: amin inşallah  :amin:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 09 Ocak , 2012, 15:38:36
Alıntı yapılan: masalılgın - 09 Ocak , 2012, 15:37:40
saol cnm bnmmmm  :opucuk: allah huzur versin yeterki her ev huzurla güzeldirr... :love9:
aminnn inşallahhhhhhh yakında bebişlerin doldurur evini evinde geniş bıcır bıcır koşsunlar evinde inşallahh  :amin: :amin: :amin:

nisan rüzgar

inşallah kızzz :opucuk: :opucuk: hayali bi çok güzel  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: masallahh canım evinn harikaaaaaaaaaaaaa  :nazar: :nazar: her daim mutlu huzurlu ol  :amin: bide bebiş hayırlısıyla  :amin: canım sen hangi şehirdeydin

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Ocak , 2012, 15:43:40
:nazar: :nazar: masallahh canım evinn harikaaaaaaaaaaaaa  :nazar: :nazar: her daim mutlu huzurlu ol  :amin: bide bebiş hayırlısıyla  :amin: canım sen hangi şehirdeydin
inşallah cnaım  :opucuk: bursa canım sende bursaydın sanırım demiii :hello2:

medine

pinaaaar evin cok ama cok guzel az cok gormustum ama bu kadar ayrintili gormemistim hicc bayildim bayildimm cok zevklisin canim benim ayrica bi okadarda temiz ve duzenlisin Allahim gule gule oturmayi nasip etsin icindede bebisle beraber insalllahhh guzel arkadasim benimm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sen benim herseyimsinn:)

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: medine - 09 Ocak , 2012, 16:17:21
pinaaaar evin cok ama cok guzel az cok gormustum ama bu kadar ayrintili gormemistim hicc bayildim bayildimm cok zevklisin canim benim ayrica bi okadarda temiz ve duzenlisin Allahim gule gule oturmayi nasip etsin icindede bebisle beraber insalllahhh guzel arkadasim benimm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
medoşummmm saol cnm bnmm kızzz temizlik hastası oldum bunalımdan :k06: :k06: :k06: canım bnm seniçok seviyorum güzel dileklerin için çok saoll allahta senin azranı korusun nazarlardann :nazar:

medine

amiiin canim benimm cumlemizinkini insallaah olsun ne guzel iste temiz temiz oturuyon ohhh miss missss :k06: :k06: :k06: :k06:
sen benim herseyimsinn:)

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: medine - 09 Ocak , 2012, 16:24:44
amiiin canim benimm cumlemizinkini insallaah olsun ne guzel iste temiz temiz oturuyon ohhh miss missss :k06: :k06: :k06: :k06:
aşılama olunca hiç bişi yapmadım  :k06: ama olmadıgını öğrendigim gün doktorda eve bi geldimn bal dök yala yaptım  :k06: :k06: :k06: delirdim adeta