28 Mart , 2024, 16:29:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 08 Ocak , 2012, 22:03:16
Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 08 Ocak , 2012, 21:57:36
zebra perde çok gürdüm çok güzel duruyo gercekten bnmde bütün prdelerim zebra degişik renklerde hem güneşlik hem perdee  :k06:
BEN ŞİMDİLİK SADECE MUTFAĞA YAPTIRDIM PINARCIM.OTURDUĞUM ODAYADA YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM ÇOK MEMNUN KALDIM. AMA BİRAZCIK KARARSIZ KALDIM.ANNEM BÜRO GİBİ OLUR DİYOR  :k06:
SENİN RESİMLERİ MERAKLA BEKLİYORUM  ;)
canımmmmmm bence karasız kalma yaptrrr oturma odasında ve misafir odasında gayet şık duruyo bnm eşim perdeci kendimiz yaptrdık mobilyana uygun renklerde yaptırabilirsin mesela bnm misafir odamdakiler simli çokaçık altıunrengi gibi... oturma odamdaki kırmızı bordo karıışımı resim odasındaki düz krem ...mutfakta bnm ip perde var oda çok şık duruyo balkon kaplı camlarım var oturma odamda ve misafir odasında onlarada ip yatrdık çok hoş duruyo bakarsın bnmkinden yarınnnn

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: tweety0555 - 08 Ocak , 2012, 22:04:38
SOZ VERIYON BAK ANLAMAM YARIN OKULA BILGISAYARI GORTUMEYEECKTIM SIRF BAKMAK ICIN GOTURECEGIM :k06: :k06:

YA BENIMDE SADECE MUTFAGIMDA VAR BEN PEK SEVMEDIM ZEBRAYI MUTFAGIMA COK UYDU AMA KARANLIK YAPTI
tamam cnaımmm yarın yüklücemmmm  bakarsınn :opucuk: :hello2:

tweety0555

AY VALLAHI MERAKTAN CATLICAM.....BAK SIMDI BEN PERDE HASTASIYIM

ツgöçmen_54 ツ

SOZ VERIYON BAK ANLAMAM YARIN OKULA BILGISAYARI GORTUMEYEECKTIM SIRF BAKMAK ICIN GOTURECEGIM :k06: :k06:

YA BENIMDE SADECE MUTFAGIMDA VAR BEN PEK SEVMEDIM ZEBRAYI MUTFAGIMA COK UYDU AMA KARANLIK YAPTI
SENİNKİ BİRDE AÇIK RENK ÖZLEMCİM  ;D BENİMKİ KOYU KAHVE.BENİM KARANLIK DAHA HOŞUMA GİDİYOR  :k06:

tweety0555

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 08 Ocak , 2012, 22:12:31

SENİNKİ BİRDE AÇIK RENK ÖZLEMCİM  ;D BENİMKİ KOYU KAHVE.BENİM KARANLIK DAHA HOŞUMA GİDİYOR  :k06:
[/quote
BENDE LOSLUGU SEVERIM AMA NE BILIM SVEEMEDIM BU ZEBRAYI BEN BIRDE BENIM BALKONA BAKIYOR ORADADA STOR VAR ODA KARANLIK YAPIYOR IKISI KAPALI IKEN ISIK YAKMAK GEREKIYOR...AY VALLAH COK MERAK ETTIM KIZ

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: tweety0555 - 08 Ocak , 2012, 22:10:10
AY VALLAHI MERAKTAN CATLICAM.....BAK SIMDI BEN PERDE HASTASIYIM
bendee :D büyük camlşarım olsaydı kruvaze perdelere  bayılıyorum  ama bnm camlar kküçük çok büyük degil o yüzden yaptıramadık ...ama sitede sonradan grdüm yaptıranlardada çok güzel durmuş

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 08 Ocak , 2012, 22:07:30
Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 08 Ocak , 2012, 22:03:16
Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 08 Ocak , 2012, 21:57:36
zebra perde çok gürdüm çok güzel duruyo gercekten bnmde bütün prdelerim zebra degişik renklerde hem güneşlik hem perdee  :k06:
BEN ŞİMDİLİK SADECE MUTFAĞA YAPTIRDIM PINARCIM.OTURDUĞUM ODAYADA YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM ÇOK MEMNUN KALDIM. AMA BİRAZCIK KARARSIZ KALDIM.ANNEM BÜRO GİBİ OLUR DİYOR  :k06:
SENİN RESİMLERİ MERAKLA BEKLİYORUM  ;)
canımmmmmm bence karasız kalma yaptrrr oturma odasında ve misafir odasında gayet şık duruyo bnm eşim perdeci kendimiz yaptrdık mobilyana uygun renklerde yaptırabilirsin mesela bnm misafir odamdakiler simli çokaçık altıunrengi gibi... oturma odamdaki kırmızı bordo karıışımı resim odasındaki düz krem ...mutfakta bnm ip perde var oda çok şık duruyo balkon kaplı camlarım var oturma odamda ve misafir odasında onlarada ip yatrdık çok hoş duruyo bakarsın bnmkinden yarınnnn
MERAKLA BEKLİYORUM CANIM  :hieyt:
BENİM MİSAFİR ODASI YOK PINARCIM EVİM KÜÇÜK KUTU GİBİ  ;D
ŞİMDİ ŞÖYLE BİŞEY VAR.OTURDUĞUM ODA AYRİYETTEN BALKONADA AÇILIYOR.ORAYI NASIL YAPMAM GEREKİR SENCE?
BALKON KAPISINI AYRI CAMLARINI AYRIMI YAPTIRMAM GEREKİR ? ANLATABİLDİMMİ TATLIM.PERDECİYE SORDUM SEN NASIL İSTERSEN DEDİ MESULİYET KABUL ETMEM DEDİ?

nisan rüzgar

canım bak sana bi kaç sey söleyimmm şey yaptırıyolar genelde görüyorum balkonlu camlara hani tek kapıysa bnm kapı mesela ip perde  yaptı  eşim aynırenklerinden uygun perdelerle ama egerbüyük normal camlı balkon oluyoya sanırım ondan senin onunda cam olan bölümüne kruvaze yapıp kapı olan bölümüne ipyapıyolar burda çko grdüm o tarza ve harika duruyoo ...stor istedigin renkete modelde yine dedigim gibi kapı olan bölüme ip harika oluyoo  :opucuk:

ツgöçmen_54 ツ

ANLADIM CANIM.BEN Bİ ARAŞTIRAYIM O ŞEKİLDE  :opucuk:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 08 Ocak , 2012, 22:30:09
ANLADIM CANIM.BEN Bİ ARAŞTIRAYIM O ŞEKİLDE  :opucuk:
evet cnaımm arastr  :opucuk:

tweety0555

nısannnnnnnnnn ruzgarrrrrrrrrrrrrrrr kız aksam oldu hanı resımlerrrrrrrrrrrrrrr bak senın yzunden okula netbooku getırdım hala resım yok bosamı tasıttın bunu gızzzzzzzzzzzzzzzzzzz :toothy10: :toothy10: :toothy10:senı sosyete meraktan olelım dıye şeeedıyon demı :caca:kocan perdecı dıye bıze perdewlreının havasını attın meraklandırdın sımdıde bu saat oldu yoksun bak yakalamım senı dovecem  :violent1:tutmayın benı ayol :toothy10: :toothy10: :toothy10:kız vallahı merak edıyorum hadı ekle ...

nisan rüzgar

kızzzzzyükledim şimdi  olmadıı tekrar yapıyorum :k06: :ehi: ya wep dssiteleri yerindenmi kopyalıyonuz yoksa forum yazan yerdenmi  :k06: :k06:

nisan rüzgar

derbeder

nisan ruzgar evin cok guzel canim, gule gule oturun  :opucuk: Rabbim tez vakitte minik yavrularla doldursun  :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canıııııııııım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
evinin her köşesi ayrı güzel maşallah
Allahım ağız tadıyla veeeee en yakın zamanda bebişinizle oturmayı nasip etsin