Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

GÜL GÜZELİ

benim resmimi o sitede herkes görcek mi şimdi  :-ooo :-ooo

derbeder

o sitede degil bu sitede herkes gorebiliyor, zaten amacinda burdakilere evini gostermek degil miydi?
eger mahzuru varsa ilk postumu silebilirim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

GÜL GÜZELİ

ayy yok yok canım ben o sitede görünüyo sandım  :ehi: yhaa ama diğerlerinide eklemek istiyorum ben nie yapamıyorum yhaaa  :y25: şimdi resmi yükleyince bi sayha çıkıyo orda alt alta linkler var..ordan sonrası nası oluyo????

suzannn

ordan 3. bağlantıyı kopyalacaksın canım

GÜL GÜZELİ

tamam kopyaladım ve yanıtla kısmını açıp yapıştırdım ama olmadı  :dontknow: :dontknow:

suzannn

forumlar 3 yazan yeri kopyala yapıştır

derbeder

07 Ekim , 2011, 16:51:56 #1116 Son düzenlenme: 07 Ekim , 2011, 16:53:40 derbeder
canim linki yapistirdiginda birsey gozukmuyorsa

linki selekte edip daire icine aldigim yere tiklaman gerekir.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ORNA

çok güzel aslı sevda allah agız tadında oturmayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: ORNA - 07 Ekim , 2011, 16:59:45
çok güzel aslı sevda allah agız tadında oturmayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

sağol canım benim cümlemizi inşaAllah  :opucuk:

AککORTįє

waowwww bayıldım harika bi evin var güle güle otur  :nazar:

özellikle kırmızı koltuk takımına bayıldım  :laughing7:

Demet_dk

BENDE SADECE KIRMIZI KOLTUK VE YASTIKLARI BEĞENDİM

GÜLE GÜLE OTUR HUZURLA  ;)

kelebegimm

canim cok guzel evin oturma odanda salonunda hele salonun hürremlik ev valla :) :) :) :) :)
rabbim agiz tadiyla mutlu huzurlu oturmayi nasip etsin ins. tabi bide bebekk bu guzelliklerin icine  :amin: :amin: :amin: :amin:

]

°o.O євяυ O.o°

aslı sevdanın evin güzelmiş huzurla otur cnmm

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ツgöçmen_54 ツ

benim evim sizlerin kadar güzel deyil ama ekliyim bende  :laughing7:
burası ; yatak odası

burası ; mutfağım

burası ; oturma odası

burası ; giriş

burası aslında çocuk odası ama şimdilik ütü odası ve kiler gibi kullanıyorum  :'(

asya81

canım evin pırıl pırıl  :icon_thumright: yatak odasının renkleri harika en sevdiğim renk.salonun da güsel mutfağın mis gibi  :icon_thumright: bende temislik teftişi yapıom sanki ha  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: ben accık dağınığımda görünce öseniom şimdi hiç iş yapamıom  :y25:.inşallah bebiş sesleriyde şenlencek oda  :amin: :amin: :amin:ağız tadıyla oturun inşallah :amin: :nazar: