Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

tweety0555

Alıntı yapılan: happines - 03 Ekim , 2011, 08:47:21
evin tertemiz ve çok hoş  ailenle güle güle otur
yok ya temızlıgı herkesın evınde oldugu kadar ...sagol canım ıyı dıleklerın ıcın...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

tweety0555
MASALLAHH CANIM EVİN ÇOK AMA ÇOK GUZEL ALLAH AGIZ TADIYLA COLUGUNUZLA COCUGUNUZLA SAGLIKLI SIHATLI OTURMANIZI NASİP ETSİN GEP GENİ İNŞALLAH DARISI BİZE OLSUN KAÇ METRAKARE CANIM

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

derbeder

ozlemcim evin cok cici  :nazar: agiz tadiyla yavrularinla ve esinle gule gule otur insaAllah  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

tweety0555

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Ekim , 2011, 10:29:17
tweety0555
MASALLAHH CANIM EVİN ÇOK AMA ÇOK GUZEL ALLAH AGIZ TADIYLA COLUGUNUZLA COCUGUNUZLA SAGLIKLI SIHATLI OTURMANIZI NASİP ETSİN GEP GENİ İNŞALLAH DARISI BİZE OLSUN KAÇ METRAKARE CANIM
canım oncelıkle sunu soylemek ıstıyorum ben senın avatarının hastasıyım ve yazıların hep dıkkatımı cekıyor...la tahzen e de soylemıstım hatta :laughing7:ayrıca sana duada edıyorum mınık esıla kordondan kurtulsun dıye :amin:

amın ıyı dıleklerın cıcın daha ıyılerı sızlerın olsun...benım evım 140 yok galıba bolkonlar dahıldır varsada..ben gecen kasımda aldım daha once ıkı yıllıkmıs uc kıracı oturmus eksıklerı var ama genede yerı cook guzel annemın hemen burnunun dıbındeyım unutmazsam onuda cekım eklım...hemen bır yol gecıyorum dahası tranvaya ve otobuse mınubuse cok yakın...yerı ıcın 0 olmayan bır eve 145 .000 verdık...allah sukur yetıyor..ben mutfagı degıstırmek cok ıstıyorum ama esım 10 yıl degıstemeyız deyıp duruyor eskı tıp mutfak... :suclu:

sıze dıger balkonumun fotolarını ceksem bayılırsınız okadar buyukkı utumu dokuntulerımı hep tıktım...
ucuncu balkonumuda kapattırıp esıme calısma odası yapmayı dusunuyoruz...bakalım ..
Alıntı yapılan: derbeder - 03 Ekim , 2011, 10:37:26
ozlemcim evin cok cici  :nazar: agiz tadiyla yavrularinla ve esinle gule gule otur insaAllah  :opucuk:
amın amın dıyorum allah razı olsun

AککORTįє

evin güzelmiş özlemcim güle güle otur  :nazar:

) SaMiRa (

allah ağız tadıyla oturmayı nasp etsin özlemcimm hayırlı olsun eviniz güelmişş

°o.O євяυ O.o°

evin çok cici özlemcim güle güle otur ;)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

tweety0555

Alıntı yapılan: AککORTįє - 06 Ekim , 2011, 23:29:46
evin güzelmiş özlemcim güle güle otur  :nazar:
canım cok sagol...
Alıntı yapılan: ) SaMiRa ( - 06 Ekim , 2011, 23:53:46
allah ağız tadıyla oturmayı nasp etsin özlemcimm hayırlı olsun eviniz güelmişş
sahra cım sagol canım amın...
Alıntı yapılan: °o.O євяυ O.o° - 07 Ekim , 2011, 09:34:20
evin çok cici özlemcim güle güle otur ;)
allah razı olsun daha ıyılerı sızlerın olsun...

EEEE HADI ZILERDE EKLEYIN BENDE GORIM:)))

ツgöçmen_54 ツ

evin çok güzel çok beyendim canım.allah ağız tadıyla güzel günlerde oturmayı nasip etsin  :amin:
mutfak perdesinin aynısından bende yeni yaptırdım :) nasıl kullanışlımı memnunmusun?

tweety0555

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 07 Ekim , 2011, 10:17:46
evin çok güzel çok beyendim canım.allah ağız tadıyla güzel günlerde oturmayı nasip etsin  :amin:
mutfak perdesinin aynısından bende yeni yaptırdım :) nasıl kullanışlımı memnunmusun?
canım ben aslında gorunsun dıye ındırdım yoksa benım o perdem hep tepede esımın zebra sevdasına yaptırdım neden tepede cunkı balkonumda stor var o hep kapalı onuda kapatınca kopkoyu oluyor zaten dolaplar koyu renk oyuzden memnunum mısafırden mısafıre ınıyor :suclu:
ıyı dıleklerın ıcın sagol...

sızlerde ekleyın foto

GÜL GÜZELİ

Kızlar bende resim koyucam ama bi türlü beceremedim yaaaaaaa  :cildir: :cildir:

suzannn

hızlıresim.com dan yükle 3. bağlantıyı kopyala olur

derbeder

asli sevdanin. bu sekilde ekleyeceksin canim  :opucuk:

GÜL GÜZELİ

kız nası yaptın yaww benim evin resmini sen nası buldun bişey anlamadım  :icon_scratch: :dontknow:

derbeder

senin yerlestirdigin linki aldim ve burda fotograf olarak ekledim.