28 Mart , 2024, 22:19:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

tweety0555

Alıntı yapılan: kumsal59 - 30 Eylül , 2011, 20:01:50
canım evin çok güzelmiş Allah ağız tadiyla oturmayı nasip etsin  :amin:
SU SIRALAR EN COK BU DUAYA IHTIYACIM VAR O YUZDEN VEIMIN FOTOSUNU BU DONEMDE KOYDUM CANIM BENIM...DUALARINIZI EKSIK ETMEYIN :amin:

tweety0555

Alıntı yapılan: asya81 - 30 Eylül , 2011, 20:07:24
evin mis gibi pırıl pırıl tertemis canım :nazar: :nazar: :nazar: bayıldım :nazar: allah ağız tadı huzur  versin yuvanıza.bede şaşırdığım maşallah iki oğlan var evde bal dök yala  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
CANIM COK GUZEL SEYLER YAZMISSIN SAGOL...
O EVIMIN BUGUN KI HALİ CEKTIM EKLEDIM ASLINDA TOZLU EVIM EN SON SALI YAPILDI TEMIZLIK ...EVET IKI OGLAN VAR AMA OYUNCAK PEK OLMUYOR SADECE TOP OLUYOR ETRAFTA KUCUGUM OYUNCAKLA OYNAMIYOR SADECE ABIYLE TOP OYNAR..BUYUGUM ISE ZATEN OYUNCAK ZAMANINI GECIRDI HATTA ODASINDAKI OYUNCAKLARIN COGUNU KIRILCAK DIYE OYNAMADI SAKLADI GELENE VERMEDI AMA MERT ELINE ALDIGINI KIRIYOR ...OYUZDEN ONADA VERMEMEYE CALISIYORUM...
MUMKUN OLDUGUNCA ISE ERKEN GITMEME RAGMEN YATAKLARI TOPLAYIP GIDIYORUM OLURSA MUTFAKTA BR KAC BIRSEY OLUYOR ONLARIDA  GELINCE HEMEN ATIYORUM MAKINAYA...TEMIZLIKTE KENDIM YAPIYORDUM AMA ESIMLE TARTISMAMIZDA BANA SEN NE YAPIYON KI DEYINCE BENDE ARTIK 15 TE KADIN ALIYORUM PARASINI VERDIKCE ICIM ACIYOR BAZEN AMA ONADA MUSTEHAK DEYIVERIYORUM :laughing7:15 GUNDE YAPILINCA GERIYE SADECE TOZ ALIP EV SUPURME WC VE LAVOLAR KALIYOR ONLARDA YAPILIYOR 2 GUNDE BIR...BEN ASLINDA COK GUZEL DUZENIMI OTURTTUM TEMZILIK KONUSUNDA BANA PROBLEM OLMUYOR ACIKCASI...

✿گสЯเ_ќĮż✿

ARKADAŞIM GÜLE GÜLE OTUR EVİNDE.ÇOK GÜZEL MAŞALLAH  :nazar:
RABBİM HUZUR VERSİN CÜMLEMİZİN EVİNE  :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

tweety0555

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 30 Eylül , 2011, 21:43:43
ARKADAŞIM GÜLE GÜLE OTUR EVİNDE.ÇOK GÜZEL MAŞALLAH  :nazar:
RABBİM HUZUR VERSİN CÜMLEMİZİN EVİNE  :amin: :amin:

:amin:CANIM SAGOL...

Lă_Tăhzen!

canım evin çok ferah çok iç açıcı huzurla saglıkla guzelliklerle agzınızın tadı bozulmadan oturun ınsallahh

tweety0555

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 01 Ekim , 2011, 03:11:08
canım evin çok ferah çok iç açıcı huzurla saglıkla guzelliklerle agzınızın tadı bozulmadan oturun ınsallahh
tesekkurler canım...

...ŞehzadEfe...

temiz evlere bayılıyorum maşalah arkadaşım evin çok tertipli çok güzel allah ağız tadıyl geçinmeyi nasip etsin  :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

tweety0555

sagol canım mumkun oldugu kadar temız olmaya calısıyorum o fotolarda sadece holum eskı fotolar dıgerlerı hep yenı hatta saate bakarsanız anlarsınız  :ehi:bende derlı toplu evlere hastayım cok begenıyorum tozlu olabılır ama dagınık olmamalı dıye dusunenlerdenım ;)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

02 Ekim , 2011, 00:00:14 #1088 Son düzenlenme: 24 Aralık , 2011, 19:35:17 ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥
Canım ağız tadıyla otur inşallah evin mis gibi

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM EVIN GUZELMIŞ   :nazar: RABBIM HUZURLA CAN SAGLIGIYLA MUTLULUKLA OTURMAYI NASIP ETSIN  :amin:

tweety0555

amin cemı cumlemızı agız tadıyla evelerınde oturmayı nasıp etsın...ıyı dıleklerınız ıcın sagolun daha ıyılerı sızlerın olsun :opucuk:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

cnm eviniz cok guzelmis ve temiz tertipli masallah  :nazar: agiz tadiyla oturun insallah  :amin: ogluslarinada masallah  :nazar: :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

tweety0555

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 02 Ekim , 2011, 11:40:05
cnm eviniz cok guzelmis ve temiz tertipli masallah  :nazar: agiz tadiyla oturun insallah  :amin: ogluslarinada masallah  :nazar: :nazar:
sagol canım benım olabıldıgı kadar duzenlı olmaya calısıyorum...dıger guzel dıleklerın ıcınde tesekkurler :flowers:
bu arada bende senı takıp edıyorum azra ve kardesının maceralarını beklıyporum...

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: tweety0555 - 02 Ekim , 2011, 12:48:52
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 02 Ekim , 2011, 11:40:05
sagol canım benım olabıldıgı kadar duzenlı olmaya calısıyorum...dıger guzel dıleklerın ıcınde tesekkurler :flowers:
bu arada bende senı takıp edıyorum azra ve kardesının maceralarını beklıyporum...
INSALLAH CNM BI GELSIN PASAMM BIZDE BEKLIYORUZ HEYCANLA  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

evin tertemiz ve çok hoş  ailenle güle güle otur